Epson 103 EcoTank Magenta ink bottle
Kód: TUSEPSEPS0077Podrobný popis
Epson 103 EcoTank Magenta ink bottle| Množstvo farebného atramentu | 70 ml |
| Kompatibilita značky | Epson |
| tlačová technológia | Atramentová tlač |
| Model | Originál |
| Tlačové farby | Purpurová |
| Kompatibilita | L1110, L1110 CIS, L1110 MEAF, L3100 CIS, L3101 CIS, L3110, L3110 CIS, L3110 MEAF, L3111, L3111 CIS, L3111 MEAF, L3150, L3150 CIS, L3150 MEAF, L3151, L3151 CIS, L3151 MEAF, L5190, L5190 MEAF |
| Výška balenia | 56 mm |
| Hĺbka balenia | 178 mm |
| Šírka balenia | 58 mm |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Hmotnosť vrátane balenia | 120 g |
| Dĺžka hlavného (vonkajšieho) obalu | 57 mm |
| Výrobkov na hlavný (vonkajší) obal | 30 kusov |
| Výška hlavného (vonkajšieho) obalu | 177 mm |
| HS kód | 84439990 |
| Šírka hlavného (vonkajšieho) obalu | 57 mm |
| Celková hmotnosť (vonkajšieho) obalu | 0,114 g |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Avoid contact with skin and eyes., Do not dispose of in normal waste, special disposal required. |
| Výstražné piktogramy | GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS07: Škodlivé |
Dodatočné parametre
| Kategória: | For Epson printers |
|---|---|
| EAN: | 8715946655864 |
| Množstvo farebného atramentu: | 70 ml |
| Kompatibilita značky: | Epson |
| tlačová technológia: | Atramentová tlač |
| Model: | Originál |
| Tlačové farby: | Purpurová |
| Kompatibilita: | L1110, L1110 CIS, L1110 MEAF, L3100 CIS, L3101 CIS, L3110, L3110 CIS, L3110 MEAF, L3111, L3111 CIS, L3111 MEAF, L3150, L3150 CIS, L3150 MEAF, L3151, L3151 CIS, L3151 MEAF, L5190, L5190 MEAF |
| Výška balenia: | 56 mm |
| Hĺbka balenia: | 178 mm |
| Šírka balenia: | 58 mm |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 120 g |
| Dĺžka hlavného (vonkajšieho) obalu: | 57 mm |
| Výrobkov na hlavný (vonkajší) obal: | 30 kusov |
| Výška hlavného (vonkajšieho) obalu: | 177 mm |
| HS kód: | 84439990 |
| Šírka hlavného (vonkajšieho) obalu: | 57 mm |
| Celková hmotnosť (vonkajšieho) obalu: | 0,114 g |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Avoid contact with skin and eyes., Do not dispose of in normal waste, special disposal required. |
| Výstražné piktogramy: | GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS07: Škodlivé |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
