Epson 103 EcoTank Yellow ink bottle
Kód: TUSEPSEPS0076Podrobný popis
Epson 103 EcoTank Yellow ink bottle| tlačová technológia | Atramentová tlač |
| Množstvo farebného atramentu | 70 ml |
| Tlačové farby | Žltá |
| Kompatibilita značky | Epson |
| Model | Originál |
| Kompatibilita | L1110, L1110 CIS, L1110 MEAF, L3100 CIS, L3101 CIS, L3110, L3110 CIS, L3110 MEAF, L3111, L3111 CIS, L3111 MEAF, L3150, L3150 CIS, L3150 MEAF, L3151, L3151 CIS, L3151 MEAF, L5190, L5190 MEAF |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Hmotnosť vrátane balenia | 130 g |
| Šírka balenia | 58 mm |
| Výška balenia | 56 mm |
| Hĺbka balenia | 178 mm |
| HS kód | 84439990 |
| Výrobkov na hlavný (vonkajší) obal | 30 kusov |
| Šírka hlavného (vonkajšieho) obalu | 57 mm |
| Dĺžka hlavného (vonkajšieho) obalu | 57 mm |
| Výška hlavného (vonkajšieho) obalu | 177 mm |
| Celková hmotnosť (vonkajšieho) obalu | 0,114 g |
| Výstražné piktogramy | GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS07: Škodlivé |
| Upozornenia | Avoid contact with skin and eyes., Keep out of the reach of children., Do not dispose of in normal waste, special disposal required. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | For Epson printers |
|---|---|
| EAN: | 8715946655871 |
| tlačová technológia: | Atramentová tlač |
| Množstvo farebného atramentu: | 70 ml |
| Tlačové farby: | Žltá |
| Kompatibilita značky: | Epson |
| Model: | Originál |
| Kompatibilita: | L1110, L1110 CIS, L1110 MEAF, L3100 CIS, L3101 CIS, L3110, L3110 CIS, L3110 MEAF, L3111, L3111 CIS, L3111 MEAF, L3150, L3150 CIS, L3150 MEAF, L3151, L3151 CIS, L3151 MEAF, L5190, L5190 MEAF |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 130 g |
| Šírka balenia: | 58 mm |
| Výška balenia: | 56 mm |
| Hĺbka balenia: | 178 mm |
| HS kód: | 84439990 |
| Výrobkov na hlavný (vonkajší) obal: | 30 kusov |
| Šírka hlavného (vonkajšieho) obalu: | 57 mm |
| Dĺžka hlavného (vonkajšieho) obalu: | 57 mm |
| Výška hlavného (vonkajšieho) obalu: | 177 mm |
| Celková hmotnosť (vonkajšieho) obalu: | 0,114 g |
| Výstražné piktogramy: | GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS07: Škodlivé |
| Upozornenia: | Avoid contact with skin and eyes., Keep out of the reach of children., Do not dispose of in normal waste, special disposal required. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
