Actis TH-78A toner 1 kusov Kompatibilné Čierna
Kód: EXPACSTHP0012Podrobný popis
Actis TH-78A toner 1 kusov Kompatibilné Čierna| Náhrada za | HP |
| Model | Kompatibilné |
| Návrat a recyklácia kazety | Áno |
| Atramentová kazeta typu | Štandardná výťažnosť |
| Kompatibilita značky | HP |
| Výťažnosť stránky čierneho tonera | 2100 strany |
| Tlačové farby | Čierna |
| OEM kód | HP 78A CE278A, Canon CRG728, CRG726 |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Počet čiernych tonerových kaziet | 1 |
| Kompatibilita | LaserJet Pro: P1566, P1606dn, M1530, M1536dnf. Canon LBP6200d. Canon i-SENSYS: LBP6200, MF4410, MF4430, MF4450, MF4550d, MF4570dn, MF4580dn, Fax L150, Fax L170. |
| Typ balenia | Box |
| Technológia | New |
| Verzia | Standard |
| tlačová technológia | Laserová tlač |
| Certifikácia | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Kľúčové výhody | Class A |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -20 - 40 °C |
| Upozornenia | Do not inhale toner dust., Do not dispose of the toner cartridge in the normal household waste. Take to a hazardous waste collection point., Avoid skin and eye contact with toner. |
| Výstražné piktogramy | GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS07: Škodlivé |
Dodatočné parametre
| Kategória: | For HP printers |
|---|---|
| EAN: | 5904521236137 |
| Náhrada za: | HP |
| Model: | Kompatibilné |
| Návrat a recyklácia kazety: | Áno |
| Atramentová kazeta typu: | Štandardná výťažnosť |
| Kompatibilita značky: | HP |
| Výťažnosť stránky čierneho tonera: | 2100 strany |
| Tlačové farby: | Čierna |
| OEM kód: | HP 78A CE278A, Canon CRG728, CRG726 |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Počet čiernych tonerových kaziet: | 1 |
| Kompatibilita: | LaserJet Pro: P1566, P1606dn, M1530, M1536dnf. Canon LBP6200d. Canon i-SENSYS: LBP6200, MF4410, MF4430, MF4450, MF4550d, MF4570dn, MF4580dn, Fax L150, Fax L170. |
| Typ balenia: | Box |
| Technológia: | New |
| Verzia: | Standard |
| tlačová technológia: | Laserová tlač |
| Certifikácia: | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Kľúčové výhody: | Class A |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -20 - 40 °C |
| Upozornenia: | Do not inhale toner dust., Do not dispose of the toner cartridge in the normal household waste. Take to a hazardous waste collection point., Avoid skin and eye contact with toner. |
| Výstražné piktogramy: | GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS07: Škodlivé |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
