HP LaserJet Čierna originálna tonerová kazeta 135A
Kód: TONHP-HHP0324Podrobný popis
HP LaserJet Čierna originálna tonerová kazeta 135A| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Tlačové farby | Čierna |
| Typ dodávky | Balenie po jednom kuse |
| Model | Originál |
| Overall recycled content | 19% |
| Kompatibilita značky | HP |
| Počet čiernych tonerových kaziet | 1 |
| Výťažnosť stránky čierneho tonera | 1100 strany |
| Atramentová kazeta typu | Štandardná výťažnosť |
| Kompatibilita | HP LaserJet M209dwe Printer, HP LaserJet M209dw Printer, HP LaserJet MFP M234dwe Printer, HP LaserJet MFP M234dw Printer, HP LaserJet MFP M234dwe Printer, HP LaserJet MFP M234sdne Printer, HP LaserJet MFP M234sdn Printer, HP LaserJet MFP M234sdwe Printer, HP LaserJet MFP M234sdw Printer |
| Výška balenia | 136 mm |
| Výška | 136 mm |
| Typ balenia | Box |
| Hĺbka | 109 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 740 g |
| Hmotnosť | 480 g |
| Šírka | 364 mm |
| Hĺbka balenia | 109 mm |
| Šírka balenia | 364 mm |
| Počet kartónov na vrstvu palety (EU) | 21 kusov |
| Obsah krabice | 1 cartridge |
| Výrobkov na paletu (EÚ) | 147 kusov |
| Celková hmotnosť palety | 180 g |
| HS kód | 84439990 |
| Vrstiev na paletu | 8 kusov |
| Hmotnosť palety (EÚ) | 129 g |
| Hlavné (vonkajšie) obaly na paletu | 216 kusov |
| Výrobkov na paletu | 216 kusov |
| Hlavné (vonkajšie) puzdrá na vrstvu palety | 27 kusov |
| Rozmery palety | 1098 x 999 x 1232 mm |
| Rozmery palety (š x h x v) | 1097,3 x 998,2 x 1231,9 mm (43.2 x 39.3 x 48.5") |
| tlačová technológia | Laserová tlač |
| Počet poschodí na palete | 32 kusov |
| Váha palety | 180,1 kg (397 lbs) |
| Veľkosť palety (EÚ) | 1098 x 777 x 1001 mm |
| Upozornenia | Do not dispose of the toner cartridge in the normal household waste. Take to a hazardous waste collection point., Do not inhale toner dust., Avoid skin and eye contact with toner. |
| Výstražné piktogramy | GHS07: Škodlivé, GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie |
Dodatočné parametre
| Kategória: | For HP printers |
|---|---|
| EAN: | 194850587269 |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Tlačové farby: | Čierna |
| Typ dodávky: | Balenie po jednom kuse |
| Model: | Originál |
| Overall recycled content: | 19% |
| Kompatibilita značky: | HP |
| Počet čiernych tonerových kaziet: | 1 |
| Výťažnosť stránky čierneho tonera: | 1100 strany |
| Atramentová kazeta typu: | Štandardná výťažnosť |
| Kompatibilita: | HP LaserJet M209dwe Printer, HP LaserJet M209dw Printer, HP LaserJet MFP M234dwe Printer, HP LaserJet MFP M234dw Printer, HP LaserJet MFP M234dwe Printer, HP LaserJet MFP M234sdne Printer, HP LaserJet MFP M234sdn Printer, HP LaserJet MFP M234sdwe Printer, HP LaserJet MFP M234sdw Printer |
| Výška balenia: | 136 mm |
| Výška: | 136 mm |
| Typ balenia: | Box |
| Hĺbka: | 109 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 740 g |
| Hmotnosť: | 480 g |
| Šírka: | 364 mm |
| Hĺbka balenia: | 109 mm |
| Šírka balenia: | 364 mm |
| Počet kartónov na vrstvu palety (EU): | 21 kusov |
| Obsah krabice: | 1 cartridge |
| Výrobkov na paletu (EÚ): | 147 kusov |
| Celková hmotnosť palety: | 180 g |
| HS kód: | 84439990 |
| Vrstiev na paletu: | 8 kusov |
| Hmotnosť palety (EÚ): | 129 g |
| Hlavné (vonkajšie) obaly na paletu: | 216 kusov |
| Výrobkov na paletu: | 216 kusov |
| Hlavné (vonkajšie) puzdrá na vrstvu palety: | 27 kusov |
| Rozmery palety: | 1098 x 999 x 1232 mm |
| Rozmery palety (š x h x v): | 1097,3 x 998,2 x 1231,9 mm (43.2 x 39.3 x 48.5") |
| tlačová technológia: | Laserová tlač |
| Počet poschodí na palete: | 32 kusov |
| Váha palety: | 180,1 kg (397 lbs) |
| Veľkosť palety (EÚ): | 1098 x 777 x 1001 mm |
| Upozornenia: | Do not dispose of the toner cartridge in the normal household waste. Take to a hazardous waste collection point., Do not inhale toner dust., Avoid skin and eye contact with toner. |
| Výstražné piktogramy: | GHS07: Škodlivé, GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
