Vrecková sprcha SEA TO SUMMIT
Kód: KEMSSUDHI0001Podrobný popis
Vrecková sprcha SEA TO SUMMIT| Cestovné puzdro | Áno |
| Farba | Čierna |
| Ďalšie informácie | material absorbira sončne žarke, kar pospešuje segrevanje vode |
| Najlepšie použitie | Kemping |
| Typ uzáveru | 1/2 Zip |
| Materiál | 70D nylon |
| Typ pohlavia | Unisex |
| Dĺžka hadice | 6 m |
| Hlasitosť | 10 l |
| Hmotnosť | 120 g |
| Upozornenia | Do not use at low temperatures to avoid water freezing., Make sure the unit is stably mounted before use., Regularly check the technical condition of the appliance to ensure safe use. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | For hygiene |
|---|---|
| EAN: | 9327868003488 |
| Cestovné puzdro: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Ďalšie informácie: | material absorbira sončne žarke, kar pospešuje segrevanje vode |
| Najlepšie použitie: | Kemping |
| Typ uzáveru: | 1/2 Zip |
| Materiál: | 70D nylon |
| Typ pohlavia: | Unisex |
| Dĺžka hadice: | 6 m |
| Hlasitosť: | 10 l |
| Hmotnosť: | 120 g |
| Upozornenia: | Do not use at low temperatures to avoid water freezing., Make sure the unit is stably mounted before use., Regularly check the technical condition of the appliance to ensure safe use. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
