Predný panel BEZEL ASUS rám obrazovky (90SK0000-MPIAN0) Čierna
Kód: OIAASURAM0010Podrobný popis
Predný panel BEZEL ASUS rám obrazovky (90SK0000-MPIAN0) Čierna| Šírka | 495 mm |
| Hĺbka | 50 mm |
| Výška | 110 mm |
| Základný materiál | Plastové |
| Vstavaný displej | Nie |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Frames for disks |
|---|---|
| EAN: | 4711387450482 |
| Šírka: | 495 mm |
| Hĺbka: | 50 mm |
| Výška: | 110 mm |
| Základný materiál: | Plastové |
| Vstavaný displej: | Nie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
