Beko FSE52320DWD Voľne stojaci plynový sporák biely A
Kód: AGDBEKKWS0084Podrobný popis
Beko FSE52320DWD Voľne stojaci plynový sporák biely A| Výška | 850 mm |
| Šírka | 500 mm |
| Hĺbka | 600 mm |
| Hmotnosť | 41,5 kg |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 Hz |
| Stupnica energetickej účinnosti | A +++ až D |
| Prúd | 10 A |
| Spotreba energie (konvenčná) | 0,88 kWh |
| Spotreba energie (s vynútenou konvekciou) | 0,83 kWh |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Príkon (plyn) | 7900 W |
| Trieda energetickej účinnosti (stará) | A |
| Farba | Biela |
| Vnútorná vrstva | Smalt |
| Umiestnenie skladovacej priehradky | Spodok |
| Typ produktu | Voľne stojaci sporák |
| Typ skladovacej priehradky | Skladovacia zásuvka |
| Ukladací priestor | Áno |
| Materiál dvierok skladovacej priehradky | Kov |
| Systém ovládania | Dotyk, Otočné |
| Vstavaný displej | Áno |
| Typ hodín | Elektronický |
| Integrované hodiny | Áno |
| Umiestnenie ovládania | Predné |
| Detský zámok | Áno |
| Typ časovača rúry | Digitálny |
| Časovač rúry | Áno |
| Upozornenia | Remember to unplug the unit before cleaning or carrying out any repairs., During use, parts of the unit's surface may become hot., Do not store flammable materials near the unit. |
| Vnútorné osvetlenie | Áno |
| Samočistiaci | Áno |
| Odnímateľné dvierka rúry | Áno |
| Horný a dolný ohrev | Áno |
| Gril | Áno |
| Výkon grilu | 1600 W |
| Umiestnenie rúry | Spodok |
| Odnímateľné sklenené dvere | Áno |
| Otváranie dverí rúry | Vyklápacie |
| Materiál dverí rúry | Sklo |
| Počet rúr | 1 |
| Veľkosť rúry | Stredná |
| Rozmrazovanie | Áno |
| Konvenčné varenie | Áno |
| Počet sklenených dverových panelov | 2 |
| Zdroj napájania rúry | Elektrický |
| Počet funkcií | 6 |
| Jednoduché čistenie (rúra) | Áno |
| Funkcia ventilátora | Áno |
| Spodný ohrev | Áno |
| Typ čistenia | Para |
| Vnútorný povrch rúry | Smalt |
| Horný ohrev | Áno |
| Čistý objem rúry | 55 L |
| Sklenený priezor | Áno |
| Konvekčné varenie | Áno |
| Umiestnenie varnej zóny 2 | Ľavá zadná časť |
| Výkon varnej zóny 4 | 2000 W |
| Typ varnej zóny 2 | Stredná |
| Zdroj napájania varnej zóny 3 | Plyn |
| Počet varných zón | 4 zone(s) |
| Typ varnej zóny 3 | Malý |
| Zdroj napájania varnej zóny 1 | Plyn |
| Výkon varnej zóny 1 | 2900 W |
| Typ varnej zóny 4 | Stredná |
| Materiál mriežky sporáku | Smaltovaný |
| Typ varnej dosky | Plynový |
| Počet plynových varných zón | 4 zone(s) |
| Zdroj napájania varnej zóny 4 | Plyn |
| Výkon varnej zóny 3 | 1000 W |
| Elektronické zapaľovanie | Áno |
| Umiestnenie varnej zóny 4 | Pravá zadná |
| Typ varnej zóny 1 | Veľký |
| Umiestnenie varnej zóny 3 | Pravá predná |
| Výkon varnej zóny 2 | 2000 W |
| Umiestnenie varnej zóny 1 | Vľavo vpredu |
| Počet súčasne použitých varných zón | 4 |
| Zdroj napájania horáka/varnej zóny 2 | Plyn |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Free-standing kitchens |
|---|---|
| EAN: | 8690842165221 |
| Výška: | 850 mm |
| Šírka: | 500 mm |
| Hĺbka: | 600 mm |
| Hmotnosť: | 41,5 kg |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 Hz |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A +++ až D |
| Prúd: | 10 A |
| Spotreba energie (konvenčná): | 0,88 kWh |
| Spotreba energie (s vynútenou konvekciou): | 0,83 kWh |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Príkon (plyn): | 7900 W |
| Trieda energetickej účinnosti (stará): | A |
| Farba: | Biela |
| Vnútorná vrstva: | Smalt |
| Umiestnenie skladovacej priehradky: | Spodok |
| Typ produktu: | Voľne stojaci sporák |
| Typ skladovacej priehradky: | Skladovacia zásuvka |
| Ukladací priestor: | Áno |
| Materiál dvierok skladovacej priehradky: | Kov |
| Systém ovládania: | Dotyk, Otočné |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Typ hodín: | Elektronický |
| Integrované hodiny: | Áno |
| Umiestnenie ovládania: | Predné |
| Detský zámok: | Áno |
| Typ časovača rúry: | Digitálny |
| Časovač rúry: | Áno |
| Upozornenia: | Remember to unplug the unit before cleaning or carrying out any repairs., During use, parts of the unit's surface may become hot., Do not store flammable materials near the unit. |
| Vnútorné osvetlenie: | Áno |
| Samočistiaci: | Áno |
| Odnímateľné dvierka rúry: | Áno |
| Horný a dolný ohrev: | Áno |
| Gril: | Áno |
| Výkon grilu: | 1600 W |
| Umiestnenie rúry: | Spodok |
| Odnímateľné sklenené dvere: | Áno |
| Otváranie dverí rúry: | Vyklápacie |
| Materiál dverí rúry: | Sklo |
| Počet rúr: | 1 |
| Veľkosť rúry: | Stredná |
| Rozmrazovanie: | Áno |
| Konvenčné varenie: | Áno |
| Počet sklenených dverových panelov: | 2 |
| Zdroj napájania rúry: | Elektrický |
| Počet funkcií: | 6 |
| Jednoduché čistenie (rúra): | Áno |
| Funkcia ventilátora: | Áno |
| Spodný ohrev: | Áno |
| Typ čistenia: | Para |
| Vnútorný povrch rúry: | Smalt |
| Horný ohrev: | Áno |
| Čistý objem rúry: | 55 L |
| Sklenený priezor: | Áno |
| Konvekčné varenie: | Áno |
| Umiestnenie varnej zóny 2: | Ľavá zadná časť |
| Výkon varnej zóny 4: | 2000 W |
| Typ varnej zóny 2: | Stredná |
| Zdroj napájania varnej zóny 3: | Plyn |
| Počet varných zón: | 4 zone(s) |
| Typ varnej zóny 3: | Malý |
| Zdroj napájania varnej zóny 1: | Plyn |
| Výkon varnej zóny 1: | 2900 W |
| Typ varnej zóny 4: | Stredná |
| Materiál mriežky sporáku: | Smaltovaný |
| Typ varnej dosky: | Plynový |
| Počet plynových varných zón: | 4 zone(s) |
| Zdroj napájania varnej zóny 4: | Plyn |
| Výkon varnej zóny 3: | 1000 W |
| Elektronické zapaľovanie: | Áno |
| Umiestnenie varnej zóny 4: | Pravá zadná |
| Typ varnej zóny 1: | Veľký |
| Umiestnenie varnej zóny 3: | Pravá predná |
| Výkon varnej zóny 2: | 2000 W |
| Umiestnenie varnej zóny 1: | Vľavo vpredu |
| Počet súčasne použitých varných zón: | 4 |
| Zdroj napájania horáka/varnej zóny 2: | Plyn |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
