Beko FSS57000GW Voľne stojaci keramický sporák čierny, biely A
Kód: AGDBEKKWS0089Podrobný popis
Beko FSS57000GW Voľne stojaci keramický sporák čierny, biely A| Plech na pečenie | Áno |
| Návod na použitie | Áno |
| Rošt na pečenie | Áno |
| Šírka | 500 mm |
| Hmotnosť | 37,2 kg |
| Hĺbka | 600 mm |
| Výška | 850 mm |
| Trieda energetickej účinnosti (stará) | A |
| Spotreba energie (konvenčná) | 0,85 kWh |
| Farba rukoväte | Biela |
| Vnútorná vrstva | Smalt |
| Umiestnenie ovládania | Predné |
| Vstavaný displej | Nie |
| Typ produktu | Voľne stojaci sporák |
| Farba | Čierna |
| Systém ovládania | Otočné |
| Typ hodín | Elektronický |
| Jednoduché použitie | Áno |
| Upozornenia | Remember to unplug the unit before cleaning or carrying out any repairs., During use, parts of the unit's surface may become hot., Do not store flammable materials near the unit. |
| Vnútorné osvetlenie | Áno |
| Počet rúr | 1 |
| Otváranie dverí rúry | Vyklápacie |
| Umiestnenie rúry | Spodok |
| Materiál dverí rúry | Sklo |
| Veľkosť rúry | Stredná |
| Jednoduché čistenie (rúra) | Áno |
| Sklenený priezor | Áno |
| Zdroj napájania rúry | Elektrický |
| Počet sklenených dverových panelov | 2 |
| Čistý objem rúry | 60 L |
| Počet funkcií | 4 |
| Gril | Áno |
| Výkon varnej zóny 2 | 1200 W |
| Priemer varnej zóny 2 | 140 mm |
| Priemer varnej zóny 4 | 180 mm |
| Zdroj napájania horáka/varnej zóny 2 | Elektrický |
| Zdroj napájania varnej zóny 4 | Elektrický |
| Elektronické zapaľovanie | Áno |
| Typ varnej zóny 1 | Malý |
| Priemer varnej zóny 1 | 140 mm |
| Zdroj napájania varnej zóny 3 | Elektrický |
| Výkon varnej zóny 3 | 1700 W |
| Typ varnej zóny 4 | Stredná |
| Zdroj napájania varnej zóny 1 | Elektrický |
| Kryt varnej dosky | Nie |
| Typ varnej dosky | Keramický |
| Výkon varnej zóny 1 | 1200 W |
| Priemer varnej zóny 3 | 180 mm |
| Výkon varnej zóny 4 | 1700 W |
| Počet elektrických varných zón | 4 zone(s) |
| Typ varnej zóny 2 | Malý |
| Typ varnej zóny 3 | Stredná |
| Jednoduché čistenie (platňa) | Áno |
| Počet varných zón | 4 zone(s) |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Free-standing kitchens |
|---|---|
| EAN: | 8690842117763 |
| Plech na pečenie: | Áno |
| Návod na použitie: | Áno |
| Rošt na pečenie: | Áno |
| Šírka: | 500 mm |
| Hmotnosť: | 37,2 kg |
| Hĺbka: | 600 mm |
| Výška: | 850 mm |
| Trieda energetickej účinnosti (stará): | A |
| Spotreba energie (konvenčná): | 0,85 kWh |
| Farba rukoväte: | Biela |
| Vnútorná vrstva: | Smalt |
| Umiestnenie ovládania: | Predné |
| Vstavaný displej: | Nie |
| Typ produktu: | Voľne stojaci sporák |
| Farba: | Čierna |
| Systém ovládania: | Otočné |
| Typ hodín: | Elektronický |
| Jednoduché použitie: | Áno |
| Upozornenia: | Remember to unplug the unit before cleaning or carrying out any repairs., During use, parts of the unit's surface may become hot., Do not store flammable materials near the unit. |
| Vnútorné osvetlenie: | Áno |
| Počet rúr: | 1 |
| Otváranie dverí rúry: | Vyklápacie |
| Umiestnenie rúry: | Spodok |
| Materiál dverí rúry: | Sklo |
| Veľkosť rúry: | Stredná |
| Jednoduché čistenie (rúra): | Áno |
| Sklenený priezor: | Áno |
| Zdroj napájania rúry: | Elektrický |
| Počet sklenených dverových panelov: | 2 |
| Čistý objem rúry: | 60 L |
| Počet funkcií: | 4 |
| Gril: | Áno |
| Výkon varnej zóny 2: | 1200 W |
| Priemer varnej zóny 2: | 140 mm |
| Priemer varnej zóny 4: | 180 mm |
| Zdroj napájania horáka/varnej zóny 2: | Elektrický |
| Zdroj napájania varnej zóny 4: | Elektrický |
| Elektronické zapaľovanie: | Áno |
| Typ varnej zóny 1: | Malý |
| Priemer varnej zóny 1: | 140 mm |
| Zdroj napájania varnej zóny 3: | Elektrický |
| Výkon varnej zóny 3: | 1700 W |
| Typ varnej zóny 4: | Stredná |
| Zdroj napájania varnej zóny 1: | Elektrický |
| Kryt varnej dosky: | Nie |
| Typ varnej dosky: | Keramický |
| Výkon varnej zóny 1: | 1200 W |
| Priemer varnej zóny 3: | 180 mm |
| Výkon varnej zóny 4: | 1700 W |
| Počet elektrických varných zón: | 4 zone(s) |
| Typ varnej zóny 2: | Malý |
| Typ varnej zóny 3: | Stredná |
| Jednoduché čistenie (platňa): | Áno |
| Počet varných zón: | 4 zone(s) |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
