Electrolux LKR540266X Voľne stojaci sporák s rúrou Keramika A
Kód: AGDELCKWS0089Podrobný popis
Electrolux LKR540266X Voľne stojaci sporák s rúrou Keramika A| Šírka | 500 mm |
| Hĺbka | 600 mm |
| Hmotnosť | 42 kg |
| Spotreba energie (konvenčná) | 0,75 kWh |
| Príkon (elektrický) | 7945,5 W |
| Trieda energetickej účinnosti | A |
| Vstavaný displej | Áno |
| Zapnutie / vypnutie svetla | Áno |
| Umiestnenie ovládania | Predné |
| Typ produktu | Voľne stojaci sporák |
| Farba | Oceľ |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL). | 2137713 |
| Upozornenia | Remember to unplug the unit before cleaning or carrying out any repairs., Do not store flammable materials near the unit. |
| Veľkosť rúry | Stredná |
| Funkcia ventilátora | Áno |
| Spodný ohrev | Áno |
| Čistý objem rúry | 57 L |
| Gril | Áno |
| Horný ohrev | Áno |
| Počet rúr | 1 |
| Sklenený priezor | Áno |
| Zdroj napájania rúry | Elektrický |
| Gril s ventilátorom | Áno |
| Umiestnenie rúry | Spodok |
| Konvekčné varenie | Áno |
| Priemer varnej zóny 5 | 180 mm |
| Zdroj napájania horáka/varnej zóny 2 | Elektrický |
| Priemer varnej zóny 1 | 180 mm |
| Zdroj napájania varnej zóny 3 | Elektrický |
| Výkon varnej zóny 3 | 1200 W |
| Počet elektrických varných zón | 4 zone(s) |
| Umiestnenie varnej zóny 5 | Pravá zadná |
| Výkon varnej zóny 4 | 1200 W |
| Výkon varnej zóny 5 | 1800 W |
| Výkon varnej zóny 2 | 1200 W |
| Výkon varnej zóny 1 | 1700 W |
| Umiestnenie varnej zóny 2 | Ľavá zadná časť |
| Priemer varnej zóny 3 | 140 mm |
| Umiestnenie varnej zóny 1 | Vľavo vpredu |
| Priemer varnej zóny 4 | 140 mm |
| Počet varných zón | 4 zone(s) |
| Umiestnenie varnej zóny 4 | Pravá predná |
| Priemer varnej zóny 2 | 140 mm |
| Zdroj napájania varnej zóny 4 | Elektrický |
| Zdroj napájania varnej zóny 1 | Elektrický |
| Umiestnenie varnej zóny 3 | Pravá predná |
| Typ varnej dosky | Keramický |
| Typ horného povrchu | Sklokeramická |
| Zdroj napájania varnej zóny 5 | Elektrický |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Free-standing kitchens |
|---|---|
| EAN: | 7333394044767 |
| Šírka: | 500 mm |
| Hĺbka: | 600 mm |
| Hmotnosť: | 42 kg |
| Spotreba energie (konvenčná): | 0,75 kWh |
| Príkon (elektrický): | 7945,5 W |
| Trieda energetickej účinnosti: | A |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Zapnutie / vypnutie svetla: | Áno |
| Umiestnenie ovládania: | Predné |
| Typ produktu: | Voľne stojaci sporák |
| Farba: | Oceľ |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL).: | 2137713 |
| Upozornenia: | Remember to unplug the unit before cleaning or carrying out any repairs., Do not store flammable materials near the unit. |
| Veľkosť rúry: | Stredná |
| Funkcia ventilátora: | Áno |
| Spodný ohrev: | Áno |
| Čistý objem rúry: | 57 L |
| Gril: | Áno |
| Horný ohrev: | Áno |
| Počet rúr: | 1 |
| Sklenený priezor: | Áno |
| Zdroj napájania rúry: | Elektrický |
| Gril s ventilátorom: | Áno |
| Umiestnenie rúry: | Spodok |
| Konvekčné varenie: | Áno |
| Priemer varnej zóny 5: | 180 mm |
| Zdroj napájania horáka/varnej zóny 2: | Elektrický |
| Priemer varnej zóny 1: | 180 mm |
| Zdroj napájania varnej zóny 3: | Elektrický |
| Výkon varnej zóny 3: | 1200 W |
| Počet elektrických varných zón: | 4 zone(s) |
| Umiestnenie varnej zóny 5: | Pravá zadná |
| Výkon varnej zóny 4: | 1200 W |
| Výkon varnej zóny 5: | 1800 W |
| Výkon varnej zóny 2: | 1200 W |
| Výkon varnej zóny 1: | 1700 W |
| Umiestnenie varnej zóny 2: | Ľavá zadná časť |
| Priemer varnej zóny 3: | 140 mm |
| Umiestnenie varnej zóny 1: | Vľavo vpredu |
| Priemer varnej zóny 4: | 140 mm |
| Počet varných zón: | 4 zone(s) |
| Umiestnenie varnej zóny 4: | Pravá predná |
| Priemer varnej zóny 2: | 140 mm |
| Zdroj napájania varnej zóny 4: | Elektrický |
| Zdroj napájania varnej zóny 1: | Elektrický |
| Umiestnenie varnej zóny 3: | Pravá predná |
| Typ varnej dosky: | Keramický |
| Typ horného povrchu: | Sklokeramická |
| Zdroj napájania varnej zóny 5: | Elektrický |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
