Gorenje GECS6C70XC prenosný varič Voľne stojaci sporák Elektrický Špirálový varič Nerezová oceľ A
Kód: AGDGJEKWS0050Podrobný popis
Gorenje GECS6C70XC prenosný varič Voľne stojaci sporák Elektrický Špirálový varič Nerezová oceľ A| Hmotnosť | 43,7 kg |
| Hĺbka | 600 mm |
| Výška | 850 mm |
| Šírka | 600 mm |
| Spotreba energie (konvenčná) | 0,81 kWh |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 - 60 Hz |
| Stupnica energetickej účinnosti | A +++ až D |
| Trieda energetickej účinnosti | A |
| Ročná spotreba energie | 0,94 kWh |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Systém ovládania | Otočné, Dotyk |
| Typ produktu | Voľne stojaci sporák |
| Typ displeja | LED |
| Vstavaný displej | Áno |
| Umiestnenie ovládania | Predné |
| Farba rukoväte | Nerezová oceľ |
| Farba | Nerezová oceľ |
| Hmotnosť vrátane balenia | 47,1 kg |
| Výška balenia | 952 mm |
| Hĺbka balenia | 718 mm |
| Šírka balenia | 676 mm |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL). | 1542309 |
| Upozornenia | During use, parts of the unit's surface may become hot., Remember to unplug the unit before cleaning or carrying out any repairs., Do not store flammable materials near the unit. |
| Jednoduché čistenie (rúra) | Áno |
| Technológia čistenia | AquaClean |
| Funkcia pečenia pizze | Áno |
| Veľkosť rúry | Veľká |
| Rozmrazovanie | Áno |
| Umiestnenie rúry | Spodok |
| Počet rúr | 1 |
| Samočistiaci | Áno |
| Zdroj napájania rúry | Elektrický |
| Čistý objem rúry | 71 L |
| Typ čistenia | Para |
| Priemer varnej zóny 2 | 145 mm |
| Zdroj napájania varnej zóny 3 | Elektrický |
| Horák pre Wok | Nie |
| Výkon varnej zóny 3 | 1200 W |
| Umiestnenie varnej zóny 1 | Vľavo vpredu |
| Umiestnenie varnej zóny 2 | Pravá predná |
| Zdroj napájania varnej zóny 1 | Elektrický |
| Výkon varnej zóny 1 | 2200 W |
| Jednoduché čistenie (platňa) | Áno |
| Výkon varnej zóny 2 | 1200 W |
| Umiestnenie varnej zóny 3 | Ľavá zadná časť |
| Priemer varnej zóny 4 | 180 mm |
| Zdroj napájania horáka/varnej zóny 2 | Elektrický |
| Počet elektrických varných zón | 4 zone(s) |
| Výkon varnej zóny 4 | 1800 W |
| Priemer varnej zóny 3 | 145 mm |
| Typ varnej zóny 1 | Dvojitá zóna |
| Počet varných zón | 4 zone(s) |
| Priemer varnej zóny 1 | 210 mm |
| Zdroj napájania varnej zóny 4 | Elektrický |
| Typ varnej dosky | Špirálový varič |
| Umiestnenie varnej zóny 4 | Pravá zadná |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Free-standing kitchens |
|---|---|
| EAN: | 3838782635083 |
| Hmotnosť: | 43,7 kg |
| Hĺbka: | 600 mm |
| Výška: | 850 mm |
| Šírka: | 600 mm |
| Spotreba energie (konvenčná): | 0,81 kWh |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 - 60 Hz |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A +++ až D |
| Trieda energetickej účinnosti: | A |
| Ročná spotreba energie: | 0,94 kWh |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Systém ovládania: | Otočné, Dotyk |
| Typ produktu: | Voľne stojaci sporák |
| Typ displeja: | LED |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Umiestnenie ovládania: | Predné |
| Farba rukoväte: | Nerezová oceľ |
| Farba: | Nerezová oceľ |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 47,1 kg |
| Výška balenia: | 952 mm |
| Hĺbka balenia: | 718 mm |
| Šírka balenia: | 676 mm |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL).: | 1542309 |
| Upozornenia: | During use, parts of the unit's surface may become hot., Remember to unplug the unit before cleaning or carrying out any repairs., Do not store flammable materials near the unit. |
| Jednoduché čistenie (rúra): | Áno |
| Technológia čistenia: | AquaClean |
| Funkcia pečenia pizze: | Áno |
| Veľkosť rúry: | Veľká |
| Rozmrazovanie: | Áno |
| Umiestnenie rúry: | Spodok |
| Počet rúr: | 1 |
| Samočistiaci: | Áno |
| Zdroj napájania rúry: | Elektrický |
| Čistý objem rúry: | 71 L |
| Typ čistenia: | Para |
| Priemer varnej zóny 2: | 145 mm |
| Zdroj napájania varnej zóny 3: | Elektrický |
| Horák pre Wok: | Nie |
| Výkon varnej zóny 3: | 1200 W |
| Umiestnenie varnej zóny 1: | Vľavo vpredu |
| Umiestnenie varnej zóny 2: | Pravá predná |
| Zdroj napájania varnej zóny 1: | Elektrický |
| Výkon varnej zóny 1: | 2200 W |
| Jednoduché čistenie (platňa): | Áno |
| Výkon varnej zóny 2: | 1200 W |
| Umiestnenie varnej zóny 3: | Ľavá zadná časť |
| Priemer varnej zóny 4: | 180 mm |
| Zdroj napájania horáka/varnej zóny 2: | Elektrický |
| Počet elektrických varných zón: | 4 zone(s) |
| Výkon varnej zóny 4: | 1800 W |
| Priemer varnej zóny 3: | 145 mm |
| Typ varnej zóny 1: | Dvojitá zóna |
| Počet varných zón: | 4 zone(s) |
| Priemer varnej zóny 1: | 210 mm |
| Zdroj napájania varnej zóny 4: | Elektrický |
| Typ varnej dosky: | Špirálový varič |
| Umiestnenie varnej zóny 4: | Pravá zadná |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
