Gorenje GKS6C71WF Voľne stojaca rúra s hriankovačom Biela
Kód: AGDGJEKWS0060Podrobný popis
Gorenje GKS6C71WF Voľne stojaca rúra s hriankovačom Biela| Plech na pizzu | Áno |
| Počet plechov na pečenie | 2 |
| Hĺbka | 600 mm |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 850 mm |
| Spotreba energie (konvenčná) | 0,98 kWh |
| Spotreba energie (s vynútenou konvekciou) | 0,8 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti (stará) | A |
| Zapnutie / vypnutie svetla | Áno |
| Ukladací priestor | Áno |
| Farba | Čierna, Biela |
| Typ hodín | Elektronický |
| Umiestnenie ovládania | Front / Top front |
| Integrované hodiny | Áno |
| Typ produktu | Voľne stojaci sporák |
| Vstavaný displej | Áno |
| Systém ovládania | Otočné |
| Výška balenia | 952 mm |
| Hĺbka balenia | 718 mm |
| Šírka balenia | 676 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 51 kg |
| Časovač rúry | Áno |
| Časovač platne | Áno |
| Dotykový ovládač časovača | Áno |
| Upozornenia | Remember to unplug the unit before cleaning or carrying out any repairs., During use, parts of the unit's surface may become hot., Do not store flammable materials near the unit. |
| Zdroj napájania rúry | Elektrický |
| Rozmrazovanie | Áno |
| Počet mriežok rúry | 1 |
| Typ výhrevného telesa grilu | Infračervený ohrievací prvok |
| Technológia čistenia | AquaClean |
| Gril s ventilátorom | Áno |
| Umiestnenie rúry | Spodok |
| Vrchný, spodný a ventilátor | Áno |
| Počet sklenených dverových panelov | 2 |
| Čistý objem rúry | 71 L |
| Rýchle zahriatie | Áno |
| Gril | Áno |
| Veľkosť rúry | Stredná |
| Funkcia pečenia pizze | Áno |
| Počet rúr | 1 |
| Druh plynu | Bután / zemný plyn |
| Elektronické zapaľovanie | Áno |
| Horák pre Wok | Nie |
| Typ elektronického zapaľovania | Zapaľovanie jednou rukou |
| Typ varnej dosky | Plynový |
| Umiestnenie varnej zóny 3 | Ľavá zadná časť |
| Výkon varnej zóny 4 | 1900 W |
| Zdroj napájania horáka/varnej zóny 2 | Plyn |
| Výkon varnej zóny 2 | 3000 W |
| Typ horného povrchu | Smaltovaný |
| Umiestnenie varnej zóny 4 | Pravá zadná |
| Umiestnenie varnej zóny 1 | Vľavo vpredu |
| Počet varných zón | 4 zone(s) |
| Zdroj napájania varnej zóny 1 | Plyn |
| Zdroj napájania varnej zóny 4 | Plyn |
| Umiestnenie varnej zóny 2 | Pravá predná |
| Zdroj napájania varnej zóny 3 | Plyn |
| Výkon varnej zóny 3 | 1900 W |
| Výkon varnej zóny 1 | 1000 W |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Free-standing kitchens |
|---|---|
| EAN: | 3838782932137 |
| Plech na pizzu: | Áno |
| Počet plechov na pečenie: | 2 |
| Hĺbka: | 600 mm |
| Šírka: | 600 mm |
| Výška: | 850 mm |
| Spotreba energie (konvenčná): | 0,98 kWh |
| Spotreba energie (s vynútenou konvekciou): | 0,8 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti (stará): | A |
| Zapnutie / vypnutie svetla: | Áno |
| Ukladací priestor: | Áno |
| Farba: | Čierna, Biela |
| Typ hodín: | Elektronický |
| Umiestnenie ovládania: | Front / Top front |
| Integrované hodiny: | Áno |
| Typ produktu: | Voľne stojaci sporák |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Systém ovládania: | Otočné |
| Výška balenia: | 952 mm |
| Hĺbka balenia: | 718 mm |
| Šírka balenia: | 676 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 51 kg |
| Časovač rúry: | Áno |
| Časovač platne: | Áno |
| Dotykový ovládač časovača: | Áno |
| Upozornenia: | Remember to unplug the unit before cleaning or carrying out any repairs., During use, parts of the unit's surface may become hot., Do not store flammable materials near the unit. |
| Zdroj napájania rúry: | Elektrický |
| Rozmrazovanie: | Áno |
| Počet mriežok rúry: | 1 |
| Typ výhrevného telesa grilu: | Infračervený ohrievací prvok |
| Technológia čistenia: | AquaClean |
| Gril s ventilátorom: | Áno |
| Umiestnenie rúry: | Spodok |
| Vrchný, spodný a ventilátor: | Áno |
| Počet sklenených dverových panelov: | 2 |
| Čistý objem rúry: | 71 L |
| Rýchle zahriatie: | Áno |
| Gril: | Áno |
| Veľkosť rúry: | Stredná |
| Funkcia pečenia pizze: | Áno |
| Počet rúr: | 1 |
| Druh plynu: | Bután / zemný plyn |
| Elektronické zapaľovanie: | Áno |
| Horák pre Wok: | Nie |
| Typ elektronického zapaľovania: | Zapaľovanie jednou rukou |
| Typ varnej dosky: | Plynový |
| Umiestnenie varnej zóny 3: | Ľavá zadná časť |
| Výkon varnej zóny 4: | 1900 W |
| Zdroj napájania horáka/varnej zóny 2: | Plyn |
| Výkon varnej zóny 2: | 3000 W |
| Typ horného povrchu: | Smaltovaný |
| Umiestnenie varnej zóny 4: | Pravá zadná |
| Umiestnenie varnej zóny 1: | Vľavo vpredu |
| Počet varných zón: | 4 zone(s) |
| Zdroj napájania varnej zóny 1: | Plyn |
| Zdroj napájania varnej zóny 4: | Plyn |
| Umiestnenie varnej zóny 2: | Pravá predná |
| Zdroj napájania varnej zóny 3: | Plyn |
| Výkon varnej zóny 3: | 1900 W |
| Výkon varnej zóny 1: | 1000 W |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
