Rúra BEKO FSE52321DBD
Kód: AGDBEKKWS0102Podrobný popis
Rúra BEKO FSE52321DBD| Počet štandardných zásobníkov | 1 |
| Počet drôtených zásobníkov | 1 |
| Výška | 850 mm |
| Šírka | 500 mm |
| Hĺbka | 600 mm |
| Kapacita plynovej prípojky | 7900 W |
| Trieda energetickej účinnosti | A |
| Celkový elektrický výkon | 2000 W |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Typ displeja | LED |
| Umiestnenie ovládania | Predné |
| Typ sprievodcu | Extrudované |
| Odpočet | Áno |
| Druh plynu | Zemný plyn |
| Odnímateľné sklo dverí | Áno |
| Vnútorná vrstva | Smalt |
| Typ produktu | Voľne stojaci sporák |
| Systém ovládania | Otočné, Dotyk |
| Ukladací priestor | Áno |
| Typ skladovacej priehradky | Skladovacia zásuvka |
| Farba | Čierna |
| Umiestnenie skladovacej priehradky | Spodok |
| Vstavaný displej | Áno |
| Upozornenia | During use, parts of the unit's surface may become hot., Remember to unplug the unit before cleaning or carrying out any repairs., Do not store flammable materials near the unit. |
| Čistý objem rúry | 55 L |
| Zdroj napájania rúry | Elektrický |
| Vnútorný povrch rúry | Smalt |
| Typ osvetlenia | Halogén |
| Materiál dverí rúry | Sklo |
| Gril | Áno |
| Otváranie dverí rúry | Vyklápacie |
| Konvenčné pečenie | Áno |
| Malý gril + cirkulácia horúceho vzduchu | Áno |
| Počet rúr | 1 |
| Rýchly ohrev Booster | Áno |
| Počet políc | 2 police/políc |
| Vnútorné osvetlenie | Áno |
| Spodný ohrev | Áno |
| Konvekčné varenie | Áno |
| Počet pozícií roštov | 5 |
| Typ čistenia | Para |
| Výkon varnej zóny 2 | 2000 W |
| Umiestnenie varnej zóny 4 | Pravá zadná |
| Zdroj napájania varnej zóny 4 | Plyn |
| Výkon varnej zóny 4 | 2000 W |
| Typ varnej zóny 2 | Stredná |
| Typ varnej dosky | Plynový |
| Počet plynových varných zón | 4 zone(s) |
| Typ varnej zóny 3 | Malý |
| Umiestnenie varnej zóny 2 | Ľavá zadná časť |
| Elektronické zapaľovanie | Áno |
| Ochrana odtoku plynu | Áno |
| Zdroj napájania varnej zóny 1 | Plyn |
| Výkon varnej zóny 1 | 2900 W |
| Typ varnej zóny 4 | Stredná |
| Výkon varnej zóny 3 | 1000 W |
| Umiestnenie varnej zóny 1 | Vľavo vpredu |
| Typ varnej zóny 1 | Veľký |
| Počet súčasne použitých varných zón | 4 |
| Zdroj napájania varnej zóny 3 | Plyn |
| Počet varných zón | 4 zone(s) |
| Typ elektronického zapaľovania | Zapaľovanie tlačidlom |
| Umiestnenie varnej zóny 3 | Pravá predná |
| Zdroj napájania horáka/varnej zóny 2 | Plyn |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Free-standing kitchens |
|---|---|
| EAN: | 8690842211294 |
| Počet štandardných zásobníkov: | 1 |
| Počet drôtených zásobníkov: | 1 |
| Výška: | 850 mm |
| Šírka: | 500 mm |
| Hĺbka: | 600 mm |
| Kapacita plynovej prípojky: | 7900 W |
| Trieda energetickej účinnosti: | A |
| Celkový elektrický výkon: | 2000 W |
| Frekvencia: | 50 Hz |
| Typ displeja: | LED |
| Umiestnenie ovládania: | Predné |
| Typ sprievodcu: | Extrudované |
| Odpočet: | Áno |
| Druh plynu: | Zemný plyn |
| Odnímateľné sklo dverí: | Áno |
| Vnútorná vrstva: | Smalt |
| Typ produktu: | Voľne stojaci sporák |
| Systém ovládania: | Otočné, Dotyk |
| Ukladací priestor: | Áno |
| Typ skladovacej priehradky: | Skladovacia zásuvka |
| Farba: | Čierna |
| Umiestnenie skladovacej priehradky: | Spodok |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Upozornenia: | During use, parts of the unit's surface may become hot., Remember to unplug the unit before cleaning or carrying out any repairs., Do not store flammable materials near the unit. |
| Čistý objem rúry: | 55 L |
| Zdroj napájania rúry: | Elektrický |
| Vnútorný povrch rúry: | Smalt |
| Typ osvetlenia: | Halogén |
| Materiál dverí rúry: | Sklo |
| Gril: | Áno |
| Otváranie dverí rúry: | Vyklápacie |
| Konvenčné pečenie: | Áno |
| Malý gril + cirkulácia horúceho vzduchu: | Áno |
| Počet rúr: | 1 |
| Rýchly ohrev Booster: | Áno |
| Počet políc: | 2 police/políc |
| Vnútorné osvetlenie: | Áno |
| Spodný ohrev: | Áno |
| Konvekčné varenie: | Áno |
| Počet pozícií roštov: | 5 |
| Typ čistenia: | Para |
| Výkon varnej zóny 2: | 2000 W |
| Umiestnenie varnej zóny 4: | Pravá zadná |
| Zdroj napájania varnej zóny 4: | Plyn |
| Výkon varnej zóny 4: | 2000 W |
| Typ varnej zóny 2: | Stredná |
| Typ varnej dosky: | Plynový |
| Počet plynových varných zón: | 4 zone(s) |
| Typ varnej zóny 3: | Malý |
| Umiestnenie varnej zóny 2: | Ľavá zadná časť |
| Elektronické zapaľovanie: | Áno |
| Ochrana odtoku plynu: | Áno |
| Zdroj napájania varnej zóny 1: | Plyn |
| Výkon varnej zóny 1: | 2900 W |
| Typ varnej zóny 4: | Stredná |
| Výkon varnej zóny 3: | 1000 W |
| Umiestnenie varnej zóny 1: | Vľavo vpredu |
| Typ varnej zóny 1: | Veľký |
| Počet súčasne použitých varných zón: | 4 |
| Zdroj napájania varnej zóny 3: | Plyn |
| Počet varných zón: | 4 zone(s) |
| Typ elektronického zapaľovania: | Zapaľovanie tlačidlom |
| Umiestnenie varnej zóny 3: | Pravá predná |
| Zdroj napájania horáka/varnej zóny 2: | Plyn |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
