Adler AD 8096w Voľne stojaca podstavná chladnička Biela
Kód: AGDADLLOW0009Podrobný popis
Adler AD 8096w Voľne stojaca podstavná chladnička Biela| Klimatická trieda | N-ST |
| Obojstranné dvere | Áno |
| Farba | Biela |
| Chladiaci prostriedok | R600a |
| Materiál | Kov |
| Typ ovládania rúry | Vytáčanie |
| Počet krokov nastavenia | 6 |
| Nastaviteľné noha | Áno |
| Manuálny systém odmrazovania | Áno |
| Šírka | 450 mm |
| Výška | 495 mm |
| Hĺbka | 450 mm |
| Frekvencia | 50 - 60 Hz |
| Úroveň hluku | 40 dB |
| Trieda energetickej účinnosti | E |
| Ročná spotreba energie | 80 kWh |
| Vstupné napätie | 220-240 V |
| Výstražné piktogramy | GHS04: Plyny pod tlakom |
| Upozornenia | Product not suitable for outdoor use or exposure to extreme weather conditions., Avoid storing near sources of heat and fire., Do not open or attempt to repair components containing refrigerants. |
| Police v dverách chladničky | 2 |
| Počet políc | 1 police/políc |
| Čistá kapacita chladničky | 45 L |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Freestanding refrigerator-freezers (refrigerators) |
|---|---|
| EAN: | 5905575907707 |
| Klimatická trieda: | N-ST |
| Obojstranné dvere: | Áno |
| Farba: | Biela |
| Chladiaci prostriedok: | R600a |
| Materiál: | Kov |
| Typ ovládania rúry: | Vytáčanie |
| Počet krokov nastavenia: | 6 |
| Nastaviteľné noha: | Áno |
| Manuálny systém odmrazovania: | Áno |
| Šírka: | 450 mm |
| Výška: | 495 mm |
| Hĺbka: | 450 mm |
| Frekvencia: | 50 - 60 Hz |
| Úroveň hluku: | 40 dB |
| Trieda energetickej účinnosti: | E |
| Ročná spotreba energie: | 80 kWh |
| Vstupné napätie: | 220-240 V |
| Výstražné piktogramy: | GHS04: Plyny pod tlakom |
| Upozornenia: | Product not suitable for outdoor use or exposure to extreme weather conditions., Avoid storing near sources of heat and fire., Do not open or attempt to repair components containing refrigerants. |
| Police v dverách chladničky: | 2 |
| Počet políc: | 1 police/políc |
| Čistá kapacita chladničky: | 45 L |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
