Chladnička MPM-46-CJ-07 biela, objem 45 l, výška 50 cm, šírka 45 cm
Kód: AGDMPMLOW0177Podrobný popis
Chladnička MPM-46-CJ-07 biela, objem 45 l, výška 50 cm, šírka 45 cm| Celkový čistý objem | 45 L |
| Klimatická trieda | SN-N-ST-T |
| Úroveň hluku | 39 dB |
| Chladiaci prostriedok | R600a |
| Trieda emisie hluku | C |
| Hĺbka | 468 mm |
| Šírka | 445 mm |
| Výška | 500 mm |
| Trieda energetickej účinnosti | E |
| Ročná spotreba energie | 80 kWh |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 Hz |
| Vstupné striedavé napätie | 230 V |
| Odkvapkávacia miska | Áno |
| Obojstranné dvere | Áno |
| Farba | Biela |
| Uchytenie dverí | Ľavé / pravé |
| Vstavaný displej | Nie |
| Nastaviteľné nohy | Áno |
| Umiestnenie spotrebiča | Voľne stojaci |
| Upozornenia | Do not open or attempt to repair components containing refrigerants., Product not suitable for outdoor use or exposure to extreme weather conditions., Avoid storing near sources of heat and fire. |
| Výstražné piktogramy | GHS04: Plyny pod tlakom |
| Počet políc vo dverách chladničky | 2 |
| Počet priehradok chladničky | 1 |
| Automatické odmrazovanie ( chladnička ) | Nie |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Freestanding refrigerator-freezers (refrigerators) |
|---|---|
| EAN: | 5903151045225 |
| Celkový čistý objem: | 45 L |
| Klimatická trieda: | SN-N-ST-T |
| Úroveň hluku: | 39 dB |
| Chladiaci prostriedok: | R600a |
| Trieda emisie hluku: | C |
| Hĺbka: | 468 mm |
| Šírka: | 445 mm |
| Výška: | 500 mm |
| Trieda energetickej účinnosti: | E |
| Ročná spotreba energie: | 80 kWh |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 Hz |
| Vstupné striedavé napätie: | 230 V |
| Odkvapkávacia miska: | Áno |
| Obojstranné dvere: | Áno |
| Farba: | Biela |
| Uchytenie dverí: | Ľavé / pravé |
| Vstavaný displej: | Nie |
| Nastaviteľné nohy: | Áno |
| Umiestnenie spotrebiča: | Voľne stojaci |
| Upozornenia: | Do not open or attempt to repair components containing refrigerants., Product not suitable for outdoor use or exposure to extreme weather conditions., Avoid storing near sources of heat and fire. |
| Výstražné piktogramy: | GHS04: Plyny pod tlakom |
| Počet políc vo dverách chladničky: | 2 |
| Počet priehradok chladničky: | 1 |
| Automatické odmrazovanie ( chladnička ): | Nie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
