Gorenje RK4182PS4 chladnička s mrazničkou Voľne stojaci 269 L E Strieborná
Kód: AGDGJELOW0127Podrobný popis
Gorenje RK4182PS4 chladnička s mrazničkou Voľne stojaci 269 L E Strieborná| Výrobník ľadu | Nie |
| Celkový hrubý objem | 277 L |
| Minimálna prevádzková teplota | 16 °C |
| Maximálna prevádzková teplota | 43 °C |
| Trieda emisie hluku | C |
| Klimatická trieda | N-T |
| Úroveň hluku | 39 dB |
| Celkový čistý objem | 269 L |
| Šírka | 550 mm |
| Hmotnosť | 53 kg |
| Hĺbka | 557 mm |
| Výška | 1800 mm |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Ročná spotreba energie | 210 kWh |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Spotreba energie | 0,559 kWh/24h |
| Trieda energetickej účinnosti | E |
| Chladiace médium | R600A |
| Obojstranné dvere | Áno |
| Vstavaný displej | Nie |
| Uchytenie dverí | Pravý |
| Materiál políc | Sklo |
| Farba | Strieborná |
| Umiestnenie spotrebiča | Voľne stojaci |
| Šírka balenia | 580 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 58 kg |
| Hĺbka balenia | 580 mm |
| Výška balenia | 1869 mm |
| Alarm otvorených dverí | Nie |
| Nastaviteľné nohy | Áno |
| Otočné kolieska | Áno |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL). | 311399 |
| Upozornenia | Product not suitable for outdoor use or exposure to extreme weather conditions., Avoid storing near sources of heat and fire., Do not open or attempt to repair components containing refrigerants. |
| Výstražné piktogramy | GHS04: Plyny pod tlakom |
| Police v dverách chladničky | 4 |
| Počet zásuviek na zeleninu | 1 |
| Hrubá kapacita chladničky | 200 L |
| Osvetlenie interiéru chladničky | Áno |
| Počet priehradok chladničky | 4 |
| Typ lampy | LED |
| Čistá kapacita chladničky | 198 L |
| Automatické odmrazovanie ( chladnička ) | Áno |
| Počet zásuviek v mrazničke | 3 |
| Umiestnenie mrazničky | Spodné |
| Mraziaci výkon | 3 kg/24h |
| Miska na ľadové kocky | Áno |
| Hrubá kapacita mrazničky | 77 L |
| Skladovacia doba pri výpadku prúdu | 15 h |
| Čistá kapacita mrazničky | 71 L |
| Osvetlenie vnútra mrazničky | Nie |
| Automatické odmrazovanie ( mraznička ) | Nie |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Freestanding refrigerator-freezers (refrigerators) |
|---|---|
| EAN: | 3838782408465 |
| Výrobník ľadu: | Nie |
| Celkový hrubý objem: | 277 L |
| Minimálna prevádzková teplota: | 16 °C |
| Maximálna prevádzková teplota: | 43 °C |
| Trieda emisie hluku: | C |
| Klimatická trieda: | N-T |
| Úroveň hluku: | 39 dB |
| Celkový čistý objem: | 269 L |
| Šírka: | 550 mm |
| Hmotnosť: | 53 kg |
| Hĺbka: | 557 mm |
| Výška: | 1800 mm |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Ročná spotreba energie: | 210 kWh |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Spotreba energie: | 0,559 kWh/24h |
| Trieda energetickej účinnosti: | E |
| Chladiace médium: | R600A |
| Obojstranné dvere: | Áno |
| Vstavaný displej: | Nie |
| Uchytenie dverí: | Pravý |
| Materiál políc: | Sklo |
| Farba: | Strieborná |
| Umiestnenie spotrebiča: | Voľne stojaci |
| Šírka balenia: | 580 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 58 kg |
| Hĺbka balenia: | 580 mm |
| Výška balenia: | 1869 mm |
| Alarm otvorených dverí: | Nie |
| Nastaviteľné nohy: | Áno |
| Otočné kolieska: | Áno |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL).: | 311399 |
| Upozornenia: | Product not suitable for outdoor use or exposure to extreme weather conditions., Avoid storing near sources of heat and fire., Do not open or attempt to repair components containing refrigerants. |
| Výstražné piktogramy: | GHS04: Plyny pod tlakom |
| Police v dverách chladničky: | 4 |
| Počet zásuviek na zeleninu: | 1 |
| Hrubá kapacita chladničky: | 200 L |
| Osvetlenie interiéru chladničky: | Áno |
| Počet priehradok chladničky: | 4 |
| Typ lampy: | LED |
| Čistá kapacita chladničky: | 198 L |
| Automatické odmrazovanie ( chladnička ): | Áno |
| Počet zásuviek v mrazničke: | 3 |
| Umiestnenie mrazničky: | Spodné |
| Mraziaci výkon: | 3 kg/24h |
| Miska na ľadové kocky: | Áno |
| Hrubá kapacita mrazničky: | 77 L |
| Skladovacia doba pri výpadku prúdu: | 15 h |
| Čistá kapacita mrazničky: | 71 L |
| Osvetlenie vnútra mrazničky: | Nie |
| Automatické odmrazovanie ( mraznička ): | Nie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
