Haier FD 83 Serie 7 HB18FGSAAA Chladnička s mrazničkou, dvojité otváranie 539 l E Silver, Titanium
Kód: AGDHAILOW0044Podrobný popis
Haier FD 83 Serie 7 HB18FGSAAA Chladnička s mrazničkou, dvojité otváranie 539 l E Silver, Titanium| Výrobník ľadu | Áno |
| Chladiaci systém | Dynamické (s podporou ventilátora) |
| Klimatická trieda | T |
| Funkcia dovolenka | Nie |
| Trieda emisie hluku | C |
| Celkový čistý objem | 539 L |
| Úroveň hluku | 37 dB |
| Zásobník vody | Nie |
| Výška | 1900 mm |
| Šírka | 830 mm |
| Hĺbka | 669 mm |
| Hmotnosť | 136 kg |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Prúd | 2 A |
| Trieda energetickej účinnosti | E |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 Hz |
| Ročná spotreba energie | 318 kWh |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Materiál balkónových dverí | Plast |
| Počet nastaviteľných políc | 2 |
| Detský zámok | Nie |
| Farba | Strieborná |
| Zapustená rukoväť (rukoväti) | Áno |
| Dizajn produktu | Francúzske dvere |
| Systém ovládania | Dotyk |
| Umiestnenie spotrebiča | Voľne stojaci |
| Typ povrchovej úpravy balkónových dverí | Kovový rám |
| Vstavaný displej | Áno |
| Nastaviteľné police | Áno |
| Vetranie | Áno |
| Materiál políc | Sklo |
| Typ tesnenia dverí | Nasadzovacie tesnenie |
| Typ povrchovej úpravy police | Chrómový rám |
| Hmotnosť vrátane balenia | 147 kg |
| Šírka balenia | 905 mm |
| Hĺbka balenia | 755 mm |
| Výška balenia | 2010 mm |
| Viac-prúdový vzduchový systém | Áno |
| Vnútorné osvetlenie | Áno |
| Obojstranné dvere | Nie |
| Anti-bakteriálne funkcie | Áno |
| Nastaviteľný termostat | Áno |
| Beznámrazový systém | Áno |
| Electronic control | Áno |
| Umiestnenie ovládania | Externé |
| Alarm otvorených dverí | Áno |
| Upozornenia | Do not open or attempt to repair components containing refrigerants. |
| Výstražné piktogramy | GHS04: Plyny pod tlakom |
| Police v dverách chladničky | 3 |
| Čistá kapacita chladničky | 358 L |
| Typ lampy | LED |
| Beznámrazový systém (chladnička) | Áno |
| Priečinok na vajcia | Áno |
| Regál na fľaše v dverách | Nie |
| Automatické odmrazovanie ( chladnička ) | Áno |
| Počet poličiek na vajíčka | 1 |
| Anti-bakteriálny povlak | Áno |
| Počet priehradok chladničky | 3 |
| Počet zásuviek na zeleninu | 2 |
| Funkcia Super chladenie | Áno |
| Regál na fľaše | Nie |
| Multi - Airflow systém ( chladnička ) | Áno |
| Skladovacia doba pri výpadku prúdu | 18 h |
| Miska na ľadové kocky | Áno |
| Čistá kapacita mrazničky | 181 L |
| Umiestnenie mrazničky | Spodné |
| Mraziaci výkon | 12 kg/24h |
| Rýchle zmrazenie | Áno |
| Počet zásuviek v mrazničke | 2 |
| Automatické odmrazovanie ( mraznička ) | Áno |
| Beznámrazový systém (mraznička) | Áno |
| Priehradka Fresh Zone | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Freestanding refrigerator-freezers (refrigerators) |
|---|---|
| EAN: | 6901018064777 |
| Výrobník ľadu: | Áno |
| Chladiaci systém: | Dynamické (s podporou ventilátora) |
| Klimatická trieda: | T |
| Funkcia dovolenka: | Nie |
| Trieda emisie hluku: | C |
| Celkový čistý objem: | 539 L |
| Úroveň hluku: | 37 dB |
| Zásobník vody: | Nie |
| Výška: | 1900 mm |
| Šírka: | 830 mm |
| Hĺbka: | 669 mm |
| Hmotnosť: | 136 kg |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Prúd: | 2 A |
| Trieda energetickej účinnosti: | E |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 Hz |
| Ročná spotreba energie: | 318 kWh |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Materiál balkónových dverí: | Plast |
| Počet nastaviteľných políc: | 2 |
| Detský zámok: | Nie |
| Farba: | Strieborná |
| Zapustená rukoväť (rukoväti): | Áno |
| Dizajn produktu: | Francúzske dvere |
| Systém ovládania: | Dotyk |
| Umiestnenie spotrebiča: | Voľne stojaci |
| Typ povrchovej úpravy balkónových dverí: | Kovový rám |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Nastaviteľné police: | Áno |
| Vetranie: | Áno |
| Materiál políc: | Sklo |
| Typ tesnenia dverí: | Nasadzovacie tesnenie |
| Typ povrchovej úpravy police: | Chrómový rám |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 147 kg |
| Šírka balenia: | 905 mm |
| Hĺbka balenia: | 755 mm |
| Výška balenia: | 2010 mm |
| Viac-prúdový vzduchový systém: | Áno |
| Vnútorné osvetlenie: | Áno |
| Obojstranné dvere: | Nie |
| Anti-bakteriálne funkcie: | Áno |
| Nastaviteľný termostat: | Áno |
| Beznámrazový systém: | Áno |
| Electronic control: | Áno |
| Umiestnenie ovládania: | Externé |
| Alarm otvorených dverí: | Áno |
| Upozornenia: | Do not open or attempt to repair components containing refrigerants. |
| Výstražné piktogramy: | GHS04: Plyny pod tlakom |
| Police v dverách chladničky: | 3 |
| Čistá kapacita chladničky: | 358 L |
| Typ lampy: | LED |
| Beznámrazový systém (chladnička): | Áno |
| Priečinok na vajcia: | Áno |
| Regál na fľaše v dverách: | Nie |
| Automatické odmrazovanie ( chladnička ): | Áno |
| Počet poličiek na vajíčka: | 1 |
| Anti-bakteriálny povlak: | Áno |
| Počet priehradok chladničky: | 3 |
| Počet zásuviek na zeleninu: | 2 |
| Funkcia Super chladenie: | Áno |
| Regál na fľaše: | Nie |
| Multi - Airflow systém ( chladnička ): | Áno |
| Skladovacia doba pri výpadku prúdu: | 18 h |
| Miska na ľadové kocky: | Áno |
| Čistá kapacita mrazničky: | 181 L |
| Umiestnenie mrazničky: | Spodné |
| Mraziaci výkon: | 12 kg/24h |
| Rýchle zmrazenie: | Áno |
| Počet zásuviek v mrazničke: | 2 |
| Automatické odmrazovanie ( mraznička ): | Áno |
| Beznámrazový systém (mraznička): | Áno |
| Priehradka Fresh Zone: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
