BEKO BM1WFU38225WW práčka b100 8kg 1200 otáčok AquaWave White
Kód: AGDBEKPRW0151Podrobný popis
BEKO BM1WFU38225WW práčka b100 8kg 1200 otáčok AquaWave White| Programy na umývanie | Predumytie, Jemné, Košele, Syntetika, Hygiena, Mix, Rýchly, Eco 40-60°C, Odstreďovanie a odčerpávanie, Čistenie bubna, Super rýchly, Ručné / vlna, Bavlna, Studený, Opláchnutie, Tmavé farby / Džínsy, StainExpert |
| Trieda emisie hluku | B |
| Nastaviteľná teplota | Áno |
| Úroveň hluku (pri točení) | 74 dB |
| Menovitá kapacita | 8 kg |
| Funkcia para | Áno |
| Počet pracích programov | 15 |
| Čistenie bubna | Áno |
| Trieda odstedivého sušenia | B |
| Doba cyklu (max) | 218 min |
| Maximálna rýchlosť otáčania | 1200 RPM |
| Hĺbka | 518 mm |
| Šírka | 600 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 67 kg |
| Výška | 845 mm |
| Spotreba energie na 100 cyklov | 54 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti | B |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Spotreba vody pri praní | 47 L |
| Umiestnenie spotrebiča | Voľne stojaci |
| Vstavaný displej | Áno |
| Systém ovládania | Elektronické ovládanie |
| Uchytenie dverí | Ľavý |
| Materiál bubna | Nerezová oceľ |
| Systém vkladania | Predné plnenie |
| Farba | Biela |
| Sklenený priezor | Áno |
| Farba dverí | Biela |
| Typ motora | Invertorový motor |
| Tlačidlo zap./vyp. | Áno |
| Detský zámok | Áno |
| Indkácia zostávajúceho času | Áno |
| Samočistiaci | Áno |
| Upozornenia | Always use the device according to the instructions to avoid the risk of damage or fire., Keep the unit away from water sources to avoid the risk of electric shock., Do not attempt to repair or open the housing yourself, this may cause an electric shock hazard. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Freestanding washing machines |
|---|---|
| EAN: | 8690842667886 |
| Programy na umývanie: | Predumytie, Jemné, Košele, Syntetika, Hygiena, Mix, Rýchly, Eco 40-60°C, Odstreďovanie a odčerpávanie, Čistenie bubna, Super rýchly, Ručné / vlna, Bavlna, Studený, Opláchnutie, Tmavé farby / Džínsy, StainExpert |
| Trieda emisie hluku: | B |
| Nastaviteľná teplota: | Áno |
| Úroveň hluku (pri točení): | 74 dB |
| Menovitá kapacita: | 8 kg |
| Funkcia para: | Áno |
| Počet pracích programov: | 15 |
| Čistenie bubna: | Áno |
| Trieda odstedivého sušenia: | B |
| Doba cyklu (max): | 218 min |
| Maximálna rýchlosť otáčania: | 1200 RPM |
| Hĺbka: | 518 mm |
| Šírka: | 600 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 67 kg |
| Výška: | 845 mm |
| Spotreba energie na 100 cyklov: | 54 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti: | B |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Spotreba vody pri praní: | 47 L |
| Umiestnenie spotrebiča: | Voľne stojaci |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Systém ovládania: | Elektronické ovládanie |
| Uchytenie dverí: | Ľavý |
| Materiál bubna: | Nerezová oceľ |
| Systém vkladania: | Predné plnenie |
| Farba: | Biela |
| Sklenený priezor: | Áno |
| Farba dverí: | Biela |
| Typ motora: | Invertorový motor |
| Tlačidlo zap./vyp.: | Áno |
| Detský zámok: | Áno |
| Indkácia zostávajúceho času: | Áno |
| Samočistiaci: | Áno |
| Upozornenia: | Always use the device according to the instructions to avoid the risk of damage or fire., Keep the unit away from water sources to avoid the risk of electric shock., Do not attempt to repair or open the housing yourself, this may cause an electric shock hazard. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
