Bosch Serie 4 WAN2823APL Práčka 8 kg 1400 ot./min Biela
Kód: AGDBOSPRW0284Podrobný popis
Bosch Serie 4 WAN2823APL Práčka 8 kg 1400 ot./min Biela| Funkcia nekrčivé | Áno |
| Programy na umývanie | Bavlna, Para, Hygiena, Rýchla 30 min, Jemné, Blúza / košeľa, Odstreďovanie a odčerpávanie, Šport, Opláchnutie, Iron Assist, Ručné / vlna, Rýchla 15 min, Mix, Tmavé farby / Džínsy, Syntetika |
| Odložený štart | 24 h, Áno |
| Trieda emisie hluku | A |
| Maximálne otáčky odstreďovania | 1400 ot/min |
| Nastaviteľná teplota | Áno |
| Trieda odstedivého sušenia | B |
| Počet pracích programov | 15 |
| Doba cyklu (max) | 213 min |
| Menovitá kapacita | 8 kg |
| Úroveň hluku (pri točení) | 72 dB |
| Hĺbka | 590 mm |
| Šírka | 598 mm |
| Výška | 845 mm |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Trieda energetickej účinnosti | A |
| Spotreba energie na 100 cyklov | 46 kWh |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Spotreba vody na cyklus | 47 L |
| Objem bubna | 65 L |
| Systém ovládania | Otočné, Tlačidlá |
| Farba dverí | Biela |
| Otváranie dverí | Bočné otváranie |
| Vstavaný displej | Áno |
| Systém vkladania | Predné plnenie |
| Umiestnenie spotrebiča | Voľne stojaci |
| Uchytenie dverí | Ľavý |
| Farba | Biela |
| Detský zámok | Áno |
| Indkácia zostávajúceho času | Áno |
| Upozornenia | Keep the unit away from water sources to avoid the risk of electric shock., Always use the device according to the instructions to avoid the risk of damage or fire., Do not attempt to repair or open the housing yourself, this may cause an electric shock hazard. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Freestanding washing machines |
|---|---|
| EAN: | 4242005531813 |
| Funkcia nekrčivé: | Áno |
| Programy na umývanie: | Bavlna, Para, Hygiena, Rýchla 30 min, Jemné, Blúza / košeľa, Odstreďovanie a odčerpávanie, Šport, Opláchnutie, Iron Assist, Ručné / vlna, Rýchla 15 min, Mix, Tmavé farby / Džínsy, Syntetika |
| Odložený štart: | 24 h, Áno |
| Trieda emisie hluku: | A |
| Maximálne otáčky odstreďovania: | 1400 ot/min |
| Nastaviteľná teplota: | Áno |
| Trieda odstedivého sušenia: | B |
| Počet pracích programov: | 15 |
| Doba cyklu (max): | 213 min |
| Menovitá kapacita: | 8 kg |
| Úroveň hluku (pri točení): | 72 dB |
| Hĺbka: | 590 mm |
| Šírka: | 598 mm |
| Výška: | 845 mm |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Trieda energetickej účinnosti: | A |
| Spotreba energie na 100 cyklov: | 46 kWh |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Spotreba vody na cyklus: | 47 L |
| Objem bubna: | 65 L |
| Systém ovládania: | Otočné, Tlačidlá |
| Farba dverí: | Biela |
| Otváranie dverí: | Bočné otváranie |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Systém vkladania: | Predné plnenie |
| Umiestnenie spotrebiča: | Voľne stojaci |
| Uchytenie dverí: | Ľavý |
| Farba: | Biela |
| Detský zámok: | Áno |
| Indkácia zostávajúceho času: | Áno |
| Upozornenia: | Keep the unit away from water sources to avoid the risk of electric shock., Always use the device according to the instructions to avoid the risk of damage or fire., Do not attempt to repair or open the housing yourself, this may cause an electric shock hazard. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
