Práčka BEKO BM1WFU37225WW
Kód: AGDBEKPRW0154Podrobný popis
Práčka BEKO BM1WFU37225WW| Trieda odstedivého sušenia | B |
| Trieda emisie hluku | B |
| Počet pracích programov | 15 |
| Úroveň hluku (pri točení) | 74 dB |
| Doba cyklu (max) | 207 min |
| Maximálna rýchlosť otáčania | 1400 RPM |
| Doplnkové funkcie | Predpranie, štart/pauza, výber typu škvŕn, výber úrovne znečistenia |
| Regulácia rýchlosti otáčania | Áno |
| Ukazovate pokroku programu | Áno |
| Zámok predčasného otvorenia dverí | Áno |
| Kontrola peny | Áno |
| Ochrana pred povodňami | Interná stránka |
| Automatizácia váženia | Áno |
| Rodičovský zámok (ovládací panel) | Áno |
| Automatizácia práčovne | Áno |
| Rovnomerné rozloženie zaťaženia | Áno |
| Oneskorenie pri štarte | Áno |
| Nastaviteľná teplota | Áno |
| Šírka | 600 mm |
| Hĺbka | 500 mm |
| Výška | 850 mm |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Spotreba energie na 100 cyklov | 51 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti | B |
| Spotreba vody na cyklus | 43 L |
| Systém ovládania | Číselník, tlačidlá |
| Umiestnenie spotrebiča | Voľne stojaci |
| Vstavaný displej | LED |
| Menovitá kapacita | 7 kg |
| Uchytenie dverí | Ľavý |
| Systém vkladania | Predné plnenie |
| Farba | Biela |
| Farba dverí | Biela |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL). | 1840753 |
| Upozornenia | Keep the unit away from water sources to avoid the risk of electric shock., Do not attempt to repair or open the housing yourself, this may cause an electric shock hazard. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Freestanding washing machines |
|---|---|
| EAN: | 8690842670428 |
| Trieda odstedivého sušenia: | B |
| Trieda emisie hluku: | B |
| Počet pracích programov: | 15 |
| Úroveň hluku (pri točení): | 74 dB |
| Doba cyklu (max): | 207 min |
| Maximálna rýchlosť otáčania: | 1400 RPM |
| Doplnkové funkcie: | Predpranie, štart/pauza, výber typu škvŕn, výber úrovne znečistenia |
| Regulácia rýchlosti otáčania: | Áno |
| Ukazovate pokroku programu: | Áno |
| Zámok predčasného otvorenia dverí: | Áno |
| Kontrola peny: | Áno |
| Ochrana pred povodňami: | Interná stránka |
| Automatizácia váženia: | Áno |
| Rodičovský zámok (ovládací panel): | Áno |
| Automatizácia práčovne: | Áno |
| Rovnomerné rozloženie zaťaženia: | Áno |
| Oneskorenie pri štarte: | Áno |
| Nastaviteľná teplota: | Áno |
| Šírka: | 600 mm |
| Hĺbka: | 500 mm |
| Výška: | 850 mm |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Spotreba energie na 100 cyklov: | 51 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti: | B |
| Spotreba vody na cyklus: | 43 L |
| Systém ovládania: | Číselník, tlačidlá |
| Umiestnenie spotrebiča: | Voľne stojaci |
| Vstavaný displej: | LED |
| Menovitá kapacita: | 7 kg |
| Uchytenie dverí: | Ľavý |
| Systém vkladania: | Predné plnenie |
| Farba: | Biela |
| Farba dverí: | Biela |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL).: | 1840753 |
| Upozornenia: | Keep the unit away from water sources to avoid the risk of electric shock., Do not attempt to repair or open the housing yourself, this may cause an electric shock hazard. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
