Práčka BOSCH WGE02201PL
Kód: AGDBOSPRW0274Podrobný popis
Práčka BOSCH WGE02201PL| Systém kontroly peny | Áno |
| Počet pracích programov | 16 |
| Programy na umývanie | Vlna, Rýchla 15 min, Šport, Opláchnutie, Mix, 90°C, Eco 40-60, Blúza / košeľa, Točenie, 60°C, Bavlna, 40°C, Rýchla 30 min, Syntetika |
| Systém vyváženia náplne | Áno |
| Úroveň hluku (pri točení) | 71 dB |
| Trieda emisie hluku | A |
| Nastaviteľné otáčky odstredenia | Áno |
| Odložený štart | Áno |
| Menovitá kapacita | 7 kg |
| AquaStop funkcia | Áno |
| Funkcia pridanie bielizne (pauza) | Áno |
| Automatické rozpoznávanie náplne | Áno |
| Trieda odstedivého sušenia | B |
| Doba cyklu (max) | 206 min |
| Nastaviteľná teplota | Áno |
| Maximálna rýchlosť otáčania | 1200 RPM |
| Ochrana proti pretečeniu | Áno |
| Výška | 848 mm |
| Šírka | 598 mm |
| Hĺbka | 588 mm |
| Celková spotreba | 2300 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 Hz |
| Prúd | 10 A |
| Vstupné striedavé napätie | 220-240 V |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Spotreba energie na 100 cyklov | 40 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti | A |
| Spotreba vody na cyklus | 44 L |
| Dĺžka šnúry | 1,6 m |
| Farba dverí | Biela |
| Typ displeja | LED |
| Vstavaný displej | Áno |
| Objem bubna | 55 L |
| Uchytenie dverí | Ľavý |
| Technológia prevodníka | Áno |
| Farba | Biela |
| Systém ovládania | Gombík |
| Systém vkladania | Predné plnenie |
| Umiestnenie spotrebiča | Voľne stojaci |
| Čistenie bubna | Áno |
| Samočistiaci | Áno |
| Bzučiak | Áno |
| Tlačidlo zap./vyp. | Áno |
| Detský zámok | Áno |
| Indkácia zostávajúceho času | Áno |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL). | 1672120 |
| Upozornenia | Always use the device according to the instructions to avoid the risk of damage or fire., Keep the unit away from water sources to avoid the risk of electric shock., Do not attempt to repair or open the housing yourself, this may cause an electric shock hazard. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Freestanding washing machines |
|---|---|
| EAN: | 4242005446919 |
| Systém kontroly peny: | Áno |
| Počet pracích programov: | 16 |
| Programy na umývanie: | Vlna, Rýchla 15 min, Šport, Opláchnutie, Mix, 90°C, Eco 40-60, Blúza / košeľa, Točenie, 60°C, Bavlna, 40°C, Rýchla 30 min, Syntetika |
| Systém vyváženia náplne: | Áno |
| Úroveň hluku (pri točení): | 71 dB |
| Trieda emisie hluku: | A |
| Nastaviteľné otáčky odstredenia: | Áno |
| Odložený štart: | Áno |
| Menovitá kapacita: | 7 kg |
| AquaStop funkcia: | Áno |
| Funkcia pridanie bielizne (pauza): | Áno |
| Automatické rozpoznávanie náplne: | Áno |
| Trieda odstedivého sušenia: | B |
| Doba cyklu (max): | 206 min |
| Nastaviteľná teplota: | Áno |
| Maximálna rýchlosť otáčania: | 1200 RPM |
| Ochrana proti pretečeniu: | Áno |
| Výška: | 848 mm |
| Šírka: | 598 mm |
| Hĺbka: | 588 mm |
| Celková spotreba: | 2300 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 Hz |
| Prúd: | 10 A |
| Vstupné striedavé napätie: | 220-240 V |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Spotreba energie na 100 cyklov: | 40 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti: | A |
| Spotreba vody na cyklus: | 44 L |
| Dĺžka šnúry: | 1,6 m |
| Farba dverí: | Biela |
| Typ displeja: | LED |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Objem bubna: | 55 L |
| Uchytenie dverí: | Ľavý |
| Technológia prevodníka: | Áno |
| Farba: | Biela |
| Systém ovládania: | Gombík |
| Systém vkladania: | Predné plnenie |
| Umiestnenie spotrebiča: | Voľne stojaci |
| Čistenie bubna: | Áno |
| Samočistiaci: | Áno |
| Bzučiak: | Áno |
| Tlačidlo zap./vyp.: | Áno |
| Detský zámok: | Áno |
| Indkácia zostávajúceho času: | Áno |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL).: | 1672120 |
| Upozornenia: | Always use the device according to the instructions to avoid the risk of damage or fire., Keep the unit away from water sources to avoid the risk of electric shock., Do not attempt to repair or open the housing yourself, this may cause an electric shock hazard. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
