Práčka Electrolux EW2F528WP
Kód: AGDELCPRW0228Podrobný popis
Práčka Electrolux EW2F528WP| Maximálna rýchlosť otáčania | 1200 RPM |
| Funkcia AutoSense | Áno |
| Nastaviteľné otáčky odstredenia | Áno |
| Trieda emisie hluku | B |
| Úroveň hluku (pri točení) | 74 dB |
| Menovitá kapacita | 8 kg |
| Nastaviteľná teplota | Áno |
| Trieda odstedivého sušenia | B |
| Programy na umývanie | Vrchné oblečenie, Jemné, Šport, Opláchnutie, Vlna/hodváb, Vlna, Čistenie bubna, Eco 40-60°C, Odstreďovanie a odčerpávanie, Hygiena, Bavlna, Syntetika, Rýchly |
| Plákanie | Áno |
| Ochrana proti pretečeniu | Áno |
| Odložený štart | Áno |
| Výška | 847 mm |
| Hĺbka | 547 mm |
| Šírka | 596 mm |
| Vstupné striedavé napätie | 230 V |
| Celková spotreba | 1900 W |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Spotreba vody na cyklus | 43 L |
| Prúd | 10 A |
| Trieda energetickej účinnosti | A |
| Spotreba energie na 100 cyklov | 47 kWh |
| Farba | Biela |
| Zmogljivost | 8 kg |
| Typ zásobníka | 3-way |
| Dĺžka výpustnej hadice | 1,97 m |
| Typ displeja | LED |
| Dĺžka šnúry | 1,4 m |
| Umiestnenie spotrebiča | Voľne stojaci |
| Uchytenie dverí | Ľavý |
| Dĺžka prívodnej hadice | 1,3 m |
| Systém vkladania | Predné plnenie |
| Vstavaný displej | Áno |
| Objem bubna | 53 L |
| Farba dverí | Biela |
| Sklenený priezor | Áno |
| Systém ovládania | Tlačidlá, Otočné |
| Nastaviteľné nohy | Áno |
| Indkácia zostávajúceho času | Áno |
| Detský zámok | Áno |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL). | 2304278 |
| Upozornenia | Do not attempt to repair or open the housing yourself, this may cause an electric shock hazard., Always use the device according to the instructions to avoid the risk of damage or fire., Keep the unit away from water sources to avoid the risk of electric shock. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Freestanding washing machines |
|---|---|
| EAN: | 7333394127378 |
| Maximálna rýchlosť otáčania: | 1200 RPM |
| Funkcia AutoSense: | Áno |
| Nastaviteľné otáčky odstredenia: | Áno |
| Trieda emisie hluku: | B |
| Úroveň hluku (pri točení): | 74 dB |
| Menovitá kapacita: | 8 kg |
| Nastaviteľná teplota: | Áno |
| Trieda odstedivého sušenia: | B |
| Programy na umývanie: | Vrchné oblečenie, Jemné, Šport, Opláchnutie, Vlna/hodváb, Vlna, Čistenie bubna, Eco 40-60°C, Odstreďovanie a odčerpávanie, Hygiena, Bavlna, Syntetika, Rýchly |
| Plákanie: | Áno |
| Ochrana proti pretečeniu: | Áno |
| Odložený štart: | Áno |
| Výška: | 847 mm |
| Hĺbka: | 547 mm |
| Šírka: | 596 mm |
| Vstupné striedavé napätie: | 230 V |
| Celková spotreba: | 1900 W |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Spotreba vody na cyklus: | 43 L |
| Prúd: | 10 A |
| Trieda energetickej účinnosti: | A |
| Spotreba energie na 100 cyklov: | 47 kWh |
| Farba: | Biela |
| Zmogljivost: | 8 kg |
| Typ zásobníka: | 3-way |
| Dĺžka výpustnej hadice: | 1,97 m |
| Typ displeja: | LED |
| Dĺžka šnúry: | 1,4 m |
| Umiestnenie spotrebiča: | Voľne stojaci |
| Uchytenie dverí: | Ľavý |
| Dĺžka prívodnej hadice: | 1,3 m |
| Systém vkladania: | Predné plnenie |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Objem bubna: | 53 L |
| Farba dverí: | Biela |
| Sklenený priezor: | Áno |
| Systém ovládania: | Tlačidlá, Otočné |
| Nastaviteľné nohy: | Áno |
| Indkácia zostávajúceho času: | Áno |
| Detský zámok: | Áno |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL).: | 2304278 |
| Upozornenia: | Do not attempt to repair or open the housing yourself, this may cause an electric shock hazard., Always use the device according to the instructions to avoid the risk of damage or fire., Keep the unit away from water sources to avoid the risk of electric shock. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
