Bosch Serie 6 MAFS2671B fritéza Samostarný 7,2 L Samostatný 1800 W Teplovzdušná fritéza Čierna
Kód: AGDBOSFRY0002Podrobný popis
Bosch Serie 6 MAFS2671B fritéza Samostarný 7,2 L Samostatný 1800 W Teplovzdušná fritéza Čierna| Ražeň na grilovanie | Áno |
| Kapacita | 7,2 L |
| Kapacita fritézy | 1,8 kg |
| Teplota (min) | 40 °C |
| Počet programov | 8 |
| Prednastavené programy varenia | Áno |
| Typ produktu | Teplovzdušná fritéza |
| Čas funkcie udržiavania teploty | 0,5 h |
| Teplota (max) | 200 °C |
| Počet osôb | 5 osôb |
| Funkcia vysmážania | Áno |
| Funkcia uchovania teploty | Áno |
| Funkcia pečenia | Áno |
| Digitálny časovač | Áno |
| Nastaviteľný termostat | Áno |
| Hmotnosť | 6,4 kg |
| Výška | 314 mm |
| Hĺbka | 388 mm |
| Šírka | 309 mm |
| Zabezpečenie proti prehriatiu | Áno |
| Typ konektora | Typ F |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50/60 Hz |
| Príkon | 1800 W |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Automatické vypnutie | Áno |
| Protišmykové podložky | Áno |
| Nelepiaci povrch | Áno |
| Farba ovládacieho panela | Čierna |
| Typ konštrukcie | Samostarný |
| Dĺžka šnúry | 0,9 m |
| Teplotne izolovaný plášť | Áno |
| Odkladací priestor na kábel | Áno |
| Sklenený priezor | Áno |
| Umiestnenie spotrebiča | Samostatný |
| Farba | Čierna |
| Vyberateľná miska | Áno |
| Odnímateľná rukoväť | Áno |
| Počet fritovacích košov | 1 |
| Systém ovládania | Dotyk |
| Je možné umývať v umývačke | Áno |
| Šírka balenia | 365 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 7,94 kg |
| Hĺbka balenia | 365 mm |
| Výška balenia | 381 mm |
| Výrobkov na vrstvu palety | 30 kusov |
| Čistá výška palety | 2,17 m |
| Čistá hĺbka palety | 120 cm |
| Čistá šírka palety | 80 cm |
| Záručná lehota | 2 rok / roky |
| Vstavaný displej | Áno |
| Signál pripravenosti | Áno |
| Kontrolka | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Fryers |
|---|---|
| EAN: | 4242005535651 |
| Ražeň na grilovanie: | Áno |
| Kapacita: | 7,2 L |
| Kapacita fritézy: | 1,8 kg |
| Teplota (min): | 40 °C |
| Počet programov: | 8 |
| Prednastavené programy varenia: | Áno |
| Typ produktu: | Teplovzdušná fritéza |
| Čas funkcie udržiavania teploty: | 0,5 h |
| Teplota (max): | 200 °C |
| Počet osôb: | 5 osôb |
| Funkcia vysmážania: | Áno |
| Funkcia uchovania teploty: | Áno |
| Funkcia pečenia: | Áno |
| Digitálny časovač: | Áno |
| Nastaviteľný termostat: | Áno |
| Hmotnosť: | 6,4 kg |
| Výška: | 314 mm |
| Hĺbka: | 388 mm |
| Šírka: | 309 mm |
| Zabezpečenie proti prehriatiu: | Áno |
| Typ konektora: | Typ F |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50/60 Hz |
| Príkon: | 1800 W |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Automatické vypnutie: | Áno |
| Protišmykové podložky: | Áno |
| Nelepiaci povrch: | Áno |
| Farba ovládacieho panela: | Čierna |
| Typ konštrukcie: | Samostarný |
| Dĺžka šnúry: | 0,9 m |
| Teplotne izolovaný plášť: | Áno |
| Odkladací priestor na kábel: | Áno |
| Sklenený priezor: | Áno |
| Umiestnenie spotrebiča: | Samostatný |
| Farba: | Čierna |
| Vyberateľná miska: | Áno |
| Odnímateľná rukoväť: | Áno |
| Počet fritovacích košov: | 1 |
| Systém ovládania: | Dotyk |
| Je možné umývať v umývačke: | Áno |
| Šírka balenia: | 365 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 7,94 kg |
| Hĺbka balenia: | 365 mm |
| Výška balenia: | 381 mm |
| Výrobkov na vrstvu palety: | 30 kusov |
| Čistá výška palety: | 2,17 m |
| Čistá hĺbka palety: | 120 cm |
| Čistá šírka palety: | 80 cm |
| Záručná lehota: | 2 rok / roky |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Signál pripravenosti: | Áno |
| Kontrolka: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
