Tefal Easy Fry XL Surface FW4018E0 fritéza Samostarný Samostatný 2200 W Teplovzdušná fritéza Čierna
Kód: AGDTEFFRY0057Podrobný popis
Tefal Easy Fry XL Surface FW4018E0 fritéza Samostarný Samostatný 2200 W Teplovzdušná fritéza Čierna| Typ produktu | Teplovzdušná fritéza |
| Funkcia vysmážania | Áno |
| Prednastavené programy varenia | Áno |
| Kapacita fritézy | 1,2 kg |
| Digitálny časovač | Áno |
| Funkcia pečenia | Áno |
| Hĺbka | 310 mm |
| Šírka | 310 mm |
| Výška | 190 mm |
| Hmotnosť | 4,9 kg |
| Automatické vypnutie | Áno |
| Príkon | 2200 W |
| On/off vypínač | Áno |
| Typ konštrukcie | Samostarný |
| Vyberateľná miska | Áno |
| Úchyty | Áno |
| Umiestnenie spotrebiča | Samostatný |
| Chladený úchyt | Áno |
| Systém ovládania | Dotyk |
| Sklenený priezor | Áno |
| Je možné umývať v umývačke | Áno |
| Farba ovládacieho panela | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Počet ohrievacích telies | 2 |
| Výška balenia | 236 mm |
| Šírka balenia | 420 mm |
| Hĺbka balenia | 425 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 7 kg |
| Výrobkov na paletu | 6 kusov |
| Produktov na intermodálny kontajner (40 stôp) | 1080 kusov |
| Výrobkov na vrstvu palety | 2 kusov |
| Vrstiev na paletu | 3 kusov |
| Produktov na intermodálny kontajner (20 stôp) | 520 kusov |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Vstavaný displej | Áno |
| Typ displeja | LCD |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Fryers |
|---|---|
| EAN: | 3045380026797 |
| Typ produktu: | Teplovzdušná fritéza |
| Funkcia vysmážania: | Áno |
| Prednastavené programy varenia: | Áno |
| Kapacita fritézy: | 1,2 kg |
| Digitálny časovač: | Áno |
| Funkcia pečenia: | Áno |
| Hĺbka: | 310 mm |
| Šírka: | 310 mm |
| Výška: | 190 mm |
| Hmotnosť: | 4,9 kg |
| Automatické vypnutie: | Áno |
| Príkon: | 2200 W |
| On/off vypínač: | Áno |
| Typ konštrukcie: | Samostarný |
| Vyberateľná miska: | Áno |
| Úchyty: | Áno |
| Umiestnenie spotrebiča: | Samostatný |
| Chladený úchyt: | Áno |
| Systém ovládania: | Dotyk |
| Sklenený priezor: | Áno |
| Je možné umývať v umývačke: | Áno |
| Farba ovládacieho panela: | Čierna |
| Farba: | Čierna |
| Počet ohrievacích telies: | 2 |
| Výška balenia: | 236 mm |
| Šírka balenia: | 420 mm |
| Hĺbka balenia: | 425 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 7 kg |
| Výrobkov na paletu: | 6 kusov |
| Produktov na intermodálny kontajner (40 stôp): | 1080 kusov |
| Výrobkov na vrstvu palety: | 2 kusov |
| Vrstiev na paletu: | 3 kusov |
| Produktov na intermodálny kontajner (20 stôp): | 520 kusov |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Typ displeja: | LCD |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
