PLASTOVÁ FĽAŠA TRANGIA 0,3 L
Kód: KEMTRGPOJ0001Podrobný popis
PLASTOVÁ FĽAŠA TRANGIA 0,3 L| Základný materiál | HDPE plast |
| Vnútorná kapacita | 0,3 l |
| Priemer produktu | 65 mm |
| Hmotnosť | 93 g |
| Výška | 188 mm |
| Upozornenia | Avoid direct contact with skin and eyes., Do not use near flammable materials., Do not dispose of the product in the regular waste bin, use in accordance with local regulations for the disposal of electronic waste. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Fuel containers |
|---|---|
| EAN: | 7315085060034 |
| Základný materiál: | HDPE plast |
| Vnútorná kapacita: | 0,3 l |
| Priemer produktu: | 65 mm |
| Hmotnosť: | 93 g |
| Výška: | 188 mm |
| Upozornenia: | Avoid direct contact with skin and eyes., Do not use near flammable materials., Do not dispose of the product in the regular waste bin, use in accordance with local regulations for the disposal of electronic waste. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
