PLASTOVÁ FĽAŠA TRANGIA 0,5 L
Kód: KEMTRGPOJ0002Podrobný popis
PLASTOVÁ FĽAŠA TRANGIA 0,5 L| Základný materiál | HDPE plast |
| Vnútorná kapacita | 0,5 L |
| Výška | 235 mm |
| Priemer produktu | 65 mm |
| Hmotnosť | 114 g |
| Upozornenia | Do not dispose of the product in the regular waste bin, use in accordance with local regulations for the disposal of electronic waste., Avoid direct contact with skin and eyes., Do not use near flammable materials. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Fuel containers |
|---|---|
| EAN: | 7315085060058 |
| Základný materiál: | HDPE plast |
| Vnútorná kapacita: | 0,5 L |
| Výška: | 235 mm |
| Priemer produktu: | 65 mm |
| Hmotnosť: | 114 g |
| Upozornenia: | Do not dispose of the product in the regular waste bin, use in accordance with local regulations for the disposal of electronic waste., Avoid direct contact with skin and eyes., Do not use near flammable materials. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
