Trangia Palivová fľaša 0,5 l olivová
Kód: KEMTRGPOJ0006Podrobný popis
Trangia Palivová fľaša 0,5 l olivová| Vnútorná kapacita | 0,5 L |
| Základný materiál | HDPE plast |
| Hmotnosť | 114 g |
| Priemer produktu | 65 mm |
| Výška | 235 mm |
| Upozornenia | Do not dispose of the product in the regular waste bin, use in accordance with local regulations for the disposal of electronic waste., Do not use near flammable materials., Avoid direct contact with skin and eyes. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Fuel containers |
|---|---|
| EAN: | 7315085061055 |
| Vnútorná kapacita: | 0,5 L |
| Základný materiál: | HDPE plast |
| Hmotnosť: | 114 g |
| Priemer produktu: | 65 mm |
| Výška: | 235 mm |
| Upozornenia: | Do not dispose of the product in the regular waste bin, use in accordance with local regulations for the disposal of electronic waste., Do not use near flammable materials., Avoid direct contact with skin and eyes. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
