TRANGIA PLASTOVÁ FĽAŠA 1 L
Kód: KEMTRGPOJ0003Podrobný popis
TRANGIA PLASTOVÁ FĽAŠA 1 L| Vnútorná kapacita | 1 l |
| Základný materiál | HDPE plast |
| Výška | 294 mm |
| Hmotnosť | 163 g |
| Priemer produktu | 80 mm |
| Upozornenia | Avoid direct contact with skin and eyes., Do not dispose of the product in the regular waste bin, use in accordance with local regulations for the disposal of electronic waste., Do not use near flammable materials. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Fuel containers |
|---|---|
| EAN: | 7315085060102 |
| Vnútorná kapacita: | 1 l |
| Základný materiál: | HDPE plast |
| Výška: | 294 mm |
| Hmotnosť: | 163 g |
| Priemer produktu: | 80 mm |
| Upozornenia: | Avoid direct contact with skin and eyes., Do not dispose of the product in the regular waste bin, use in accordance with local regulations for the disposal of electronic waste., Do not use near flammable materials. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
