Actina 5901443335832 PC AMD Ryzen™ 5 5600 16 GB DDR4-SDRAM 1 TB SSD AMD Radeon RX 7600 Mini Tower Čierna
Kód: KOMAAAGIP1383Podrobný popis
Actina 5901443335832 PC AMD Ryzen™ 5 5600 16 GB DDR4-SDRAM 1 TB SSD AMD Radeon RX 7600 Mini Tower Čierna| Konektor pre mikrofón | Áno |
| Počet PS/2 portov | 1 |
| Počet zadných USB portov | 6 |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A | 2 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón | Nie |
| Počet predných audio portov | 2 |
| Počet zadných audio portov | 3 |
| Počet konektorov SATA III | 4 |
| Intel® Thunderbolt 4 | Nie |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Slúchadlové výstupy | 1 |
| Počet DisplayPort výstupov | 3 |
| Výstup | Nie |
| DC-in konektor | Nie |
| DVI port | Nie |
| Výstupný S / PDIF port | Nie |
| Port Fibre NIC (Flex I/O) | Nie |
| Vstup | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 6 |
| Počet predných USB portov | 2 |
| Postavenie na trhu | Hranie |
| Typ produktu | PC |
| Výstupné zvukové kanály | 7.1 kanály/kanálov |
| Pripravené na virtuálnu realitu | Áno |
| Čip základnej dosky | AMD B550 |
| Typ základnej dosky | micro ATX |
| Powered by | ASUS |
| Vnútorné komponenty | ASUS PRIME B550M-A / AMD Radeon RX 7600 / WD Blue SN5100 / ASUS A21 |
| Šírka | 220 mm |
| Hĺbka | 465 mm |
| Výška | 430 mm |
| Hmotnosť | 10 kg |
| Certifikácia 80PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Vstupné napätie napájacieho zdroja | 100-240 V |
| Napájanie | 500 W |
| Integrovaný displej | Nie |
| Počet inštalovaných procesorov | 1 |
| Výrobca procesoru | AMD |
| Pätica procesora | Socket AM4 |
| Generácia procesora | AMD Ryzen 5000 Series |
| Model procesoru | 5600 |
| Frekvencia procesora | 3,5 GHz |
| Boost frekvencia procesora | 4,4 GHz |
| Počet vlákien procesora | 12 |
| Výrobná technológia | 7 nm |
| Typ procesoru | AMD Ryzen™ 5 |
| Počet jadier procesora | 6 |
| Základný výkon procesora | 65 W |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora | L3 |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 32 MB |
| Pamäťové sloty | 4x DIMM |
| Podpora pamäťových kanálov | Dvojkanálový |
| Typ vnútornej pamäte | DDR4-SDRAM |
| ECC | Nie |
| Rozloženie pamäte | 2 x 8 GB |
| Maximálna vnútorná pamäť | 128 GB |
| Frekvencia pamäti | 3600 MHz |
| Vnútorná pamäť | 16 GB |
| Rozhranie pre disky SSD | PCI Express |
| Počet diskov | 1 |
| Nainštalovaný pamäťový modul Intel® Optane™ | Nie |
| Intgrovaná čítačka kariet | Nie |
| Počet inštalovaných SSD | 1 |
| Kapacita disku SSD | 1 TB |
| Ukladacie médium | SSD |
| Typ optickej jednotky | Nie |
| Formát SSD | M.2 |
| Celková kapacita SSD | 1 TB |
| Celková kapacita úložiska | 1 TB |
| NVMe | Áno |
| Počet úložných pamäťových jednotiek | 6 |
| Zvukový čip | Realtek ALC887 / Realtek ALC897 |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11g, 802.11a, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN | 100, 1000, 10 |
| Wi-Fi | Áno |
| Technológia kabeláže | 10/100/1000Base-T(X) |
| Typ antény | 1x1 |
| LAN radič | Realtek RTL8111H |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Bluetooth | Nie |
| Podsvietenie RGB | Áno |
| Typ skrine | Mini Tower |
| Systém vodného chladenia | Nie |
| Základný materiál | Kov, Plast, Temperované sklo |
| VESA montáž | Nie |
| Sklenený priezor | Áno |
| Repasované | Nie |
| Farba | Čierna |
| Počet 2.5 " pozícií | 1 |
| Počet 3,5" pozícií | 2 |
| Poskytovaný OS | Nie |
| Dodávaný softvér | Bitdefender Internet Security |
| Ďalšie príslušenstvo | Karta sieciowa Wi-Fi |
| Špeciálne vlastnosti | Specyfikacja oraz opis mają charakter poglądowy. |
| Počet HDMI výstupov | 1 |
| Pamäť diskrétneho grafického adaptéra | 8 GB |
| Model diskrétnej grafickej karty | AMD Radeon RX 7600 |
| NVIDIA GameWorks VR | Nie |
| AMD FreeSync | Áno |
| CUDA | Nie |
| Samostatný grafický adaptér | Áno |
| Počet diskrétnych grafických adaptérov | 1 |
| Integrovaný grafický adaptér | Nie |
| Model integrovanej grafickej karty | Nie je dostupné |
| Typ pamäte diskrétnej grafickej karty | GDDR6 |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| Výrobca diskrétnej GPU | AMD |
| Počet slotov PCI Express x16 (Gen 4.x) | 1 |
| PCI Express x1 (Gen 3.x) sloty | 2 |
| PCI Express x16 (Gen 3.x) sloty | 1 |
| Upozornenia | Do not open the computer case without disconnecting it from the power source., If the battery is damaged or spilled, avoid contact with the material and contact service immediately., Avoid contact with water or other liquids. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Gaming Computers |
|---|---|
| EAN: | 5901443335832 |
| Konektor pre mikrofón: | Áno |
| Počet PS/2 portov: | 1 |
| Počet zadných USB portov: | 6 |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A: | 2 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón: | Nie |
| Počet predných audio portov: | 2 |
| Počet zadných audio portov: | 3 |
| Počet konektorov SATA III: | 4 |
| Intel® Thunderbolt 4: | Nie |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Slúchadlové výstupy: | 1 |
| Počet DisplayPort výstupov: | 3 |
| Výstup: | Nie |
| DC-in konektor: | Nie |
| DVI port: | Nie |
| Výstupný S / PDIF port: | Nie |
| Port Fibre NIC (Flex I/O): | Nie |
| Vstup: | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 6 |
| Počet predných USB portov: | 2 |
| Postavenie na trhu: | Hranie |
| Typ produktu: | PC |
| Výstupné zvukové kanály: | 7.1 kanály/kanálov |
| Pripravené na virtuálnu realitu: | Áno |
| Čip základnej dosky: | AMD B550 |
| Typ základnej dosky: | micro ATX |
| Powered by: | ASUS |
| Vnútorné komponenty: | ASUS PRIME B550M-A / AMD Radeon RX 7600 / WD Blue SN5100 / ASUS A21 |
| Šírka: | 220 mm |
| Hĺbka: | 465 mm |
| Výška: | 430 mm |
| Hmotnosť: | 10 kg |
| Certifikácia 80PLUS: | 80 PLUS Bronze |
| Vstupné napätie napájacieho zdroja: | 100-240 V |
| Napájanie: | 500 W |
| Integrovaný displej: | Nie |
| Počet inštalovaných procesorov: | 1 |
| Výrobca procesoru: | AMD |
| Pätica procesora: | Socket AM4 |
| Generácia procesora: | AMD Ryzen 5000 Series |
| Model procesoru: | 5600 |
| Frekvencia procesora: | 3,5 GHz |
| Boost frekvencia procesora: | 4,4 GHz |
| Počet vlákien procesora: | 12 |
| Výrobná technológia: | 7 nm |
| Typ procesoru: | AMD Ryzen™ 5 |
| Počet jadier procesora: | 6 |
| Základný výkon procesora: | 65 W |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora: | L3 |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 32 MB |
| Pamäťové sloty: | 4x DIMM |
| Podpora pamäťových kanálov: | Dvojkanálový |
| Typ vnútornej pamäte: | DDR4-SDRAM |
| ECC: | Nie |
| Rozloženie pamäte: | 2 x 8 GB |
| Maximálna vnútorná pamäť: | 128 GB |
| Frekvencia pamäti: | 3600 MHz |
| Vnútorná pamäť: | 16 GB |
| Rozhranie pre disky SSD: | PCI Express |
| Počet diskov: | 1 |
| Nainštalovaný pamäťový modul Intel® Optane™: | Nie |
| Intgrovaná čítačka kariet: | Nie |
| Počet inštalovaných SSD: | 1 |
| Kapacita disku SSD: | 1 TB |
| Ukladacie médium: | SSD |
| Typ optickej jednotky: | Nie |
| Formát SSD: | M.2 |
| Celková kapacita SSD: | 1 TB |
| Celková kapacita úložiska: | 1 TB |
| NVMe: | Áno |
| Počet úložných pamäťových jednotiek: | 6 |
| Zvukový čip: | Realtek ALC887 / Realtek ALC897 |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11g, 802.11a, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN: | 100, 1000, 10 |
| Wi-Fi: | Áno |
| Technológia kabeláže: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Typ antény: | 1x1 |
| LAN radič: | Realtek RTL8111H |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Bluetooth: | Nie |
| Podsvietenie RGB: | Áno |
| Typ skrine: | Mini Tower |
| Systém vodného chladenia: | Nie |
| Základný materiál: | Kov, Plast, Temperované sklo |
| VESA montáž: | Nie |
| Sklenený priezor: | Áno |
| Repasované: | Nie |
| Farba: | Čierna |
| Počet 2.5 " pozícií: | 1 |
| Počet 3,5" pozícií: | 2 |
| Poskytovaný OS: | Nie |
| Dodávaný softvér: | Bitdefender Internet Security |
| Ďalšie príslušenstvo: | Karta sieciowa Wi-Fi |
| Špeciálne vlastnosti: | Specyfikacja oraz opis mają charakter poglądowy. |
| Počet HDMI výstupov: | 1 |
| Pamäť diskrétneho grafického adaptéra: | 8 GB |
| Model diskrétnej grafickej karty: | AMD Radeon RX 7600 |
| NVIDIA GameWorks VR: | Nie |
| AMD FreeSync: | Áno |
| CUDA: | Nie |
| Samostatný grafický adaptér: | Áno |
| Počet diskrétnych grafických adaptérov: | 1 |
| Integrovaný grafický adaptér: | Nie |
| Model integrovanej grafickej karty: | Nie je dostupné |
| Typ pamäte diskrétnej grafickej karty: | GDDR6 |
| NVIDIA G-SYNC: | Nie |
| Výrobca diskrétnej GPU: | AMD |
| Počet slotov PCI Express x16 (Gen 4.x): | 1 |
| PCI Express x1 (Gen 3.x) sloty: | 2 |
| PCI Express x16 (Gen 3.x) sloty: | 1 |
| Upozornenia: | Do not open the computer case without disconnecting it from the power source., If the battery is damaged or spilled, avoid contact with the material and contact service immediately., Avoid contact with water or other liquids. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
