Actina 5901443410249 PC Intel® Core™ i5 i5-14400F 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Intel Arc B580 Midi Tower Čierna
Kód: KOMACNGIP0171Podrobný popis
Actina 5901443410249 PC Intel® Core™ i5 i5-14400F 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Intel Arc B580 Midi Tower Čierna| Počet zadných audio portov | 5 |
| Intel® Thunderbolt 5 | Nie |
| Počet predných audio portov | 2 |
| Počet konektorov SATA III | 4 |
| Slúchadlové výstupy | 1 |
| Výstupný S / PDIF port | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C | 1 |
| Počet predných USB portov | 3 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A | 1 |
| Počet USB 2.0 portov | 4 |
| Vstup | Áno |
| Počet zadných USB portov | 8 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón | Nie |
| Počet portov USB 3.2 Gen 2x2 typu C | 1 |
| DC-in konektor | Nie |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 4 |
| Počet DisplayPort výstupov | 3 |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Port Fibre NIC (Flex I/O) | Nie |
| Konektor pre mikrofón | Áno |
| Intel® Thunderbolt 4 | Nie |
| Výstup | Áno |
| Výstupné zvukové kanály | 7.1 kanály/kanálov |
| Čip základnej dosky | Intel B760 |
| Powered by | ENDORFY |
| Postavenie na trhu | Hranie |
| Typ základnej dosky | micro ATX |
| Typ produktu | PC |
| Pripravené na virtuálnu realitu | Áno |
| Vnútorné komponenty | ASUS TUF GAMING B760M-PLUS WIFI II / Intel ARC B580 / WD Blue SN5100 / ENDORFY Arx 500 ARGB |
| Vrátane klávesnice | Nie |
| Obsahuje myš | Nie |
| Šírka | 228 mm |
| Hmotnosť | 10 kg |
| Hĺbka | 429 mm |
| Výška | 486 mm |
| Vstupné napätie napájacieho zdroja | 100-240 V |
| Certifikácia 80PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Napájanie | 600 W |
| Integrovaný displej | Nie |
| Základná frekvencia výkonných jadier | 2,5 GHz |
| Maximálny výkon turbo režimu | 148 W |
| Maximálna turbo frekvencia úsporného jadra | 3,5 GHz |
| Pätica procesora | LGA 1700 |
| Počet vlákien procesora | 16 |
| Počet jadier procesora | 10 |
| Maximálna turbo frekvencia výkonného jadra | 4,7 GHz |
| Základná frekvencia efektívnych jadier | 1,8 GHz |
| Model procesoru | i5-14400F |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 20 MB |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora | Smart Cache |
| Výrobca procesoru | Intel |
| Frekvencia procesora | 1,8 GHz |
| Základný výkon procesora | 65 W |
| Efektívne jadrá | 4 |
| Boost frekvencia procesora | 4,7 GHz |
| Typ procesoru | Intel® Core™ i5 |
| Generácia procesora | Intel Core i5-14xxx |
| Počet inštalovaných procesorov | 1 |
| Výkonné jadrá | 6 |
| Maximálna vnútorná pamäť | 192 GB |
| Pamäťové sloty | 4x DIMM |
| Vnútorná pamäť | 32 GB |
| Non-ECC | Áno |
| Typ vnútornej pamäte | DDR5-SDRAM |
| Rozloženie pamäte | 2 x 16 GB |
| Frekvencia pamäti | 6000 MHz |
| Podpora pamäťových kanálov | Dvojkanálový |
| Počet inštalovaných SSD | 1 |
| Počet diskov | 1 |
| Rozhranie pre disky SSD | PCI Express |
| Veľkosť M.2 SSD | 2280 (22 x 80 mm) |
| Kapacita disku SSD | 1 TB |
| Celková kapacita úložiska | 1 TB |
| Celková kapacita SSD | 1 TB |
| Nainštalovaný pamäťový modul Intel® Optane™ | Nie |
| NVMe | Áno |
| Typ optickej jednotky | Nie |
| Formát SSD | M.2 |
| Intgrovaná čítačka kariet | Nie |
| Počet úložných pamäťových jednotiek | 7 |
| Ukladacie médium | SSD |
| Typ antény | 2x2 |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, Wi-Fi 6E (802.11ax), 802.11a, Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11g |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN | 100, 10, 1000, 2500 Mbit/s |
| Bluetooth | Áno |
| Wi-Fi | Áno |
| Verzia Bluetooth | 5.3 |
| Technológia kabeláže | 10/100/1000Base-T(X) |
| Podsvietenie RGB | Áno |
| VESA montáž | Nie |
| Základný materiál | Kov, Plast, Temperované sklo |
| Sklenený priezor | Áno |
| Počet 2.5 " pozícií | 6 |
| Farba | Čierna |
| Systém vodného chladenia | Nie |
| Typ skrine | Midi Tower |
| Počet 3,5" pozícií | 1 |
| Repasované | Nie |
| Poskytovaný OS | Nie |
| Dodávaný softvér | Bitdefender Internet Security |
| Zabudovaný mikrofón | Nie |
| Integrovaný TV tuner | Nie |
| Špeciálne vlastnosti | The specification and description are for illustrative purposes only. |
| Počet HDMI výstupov | 1 |
| CUDA | Nie |
| Počet diskrétnych grafických adaptérov | 1 |
| Samostatný grafický adaptér | Áno |
| Integrovaný grafický adaptér | Nie |
| Model integrovanej grafickej karty | Nie je dostupné |
| Typ pamäte diskrétnej grafickej karty | GDDR6 |
| Model diskrétnej grafickej karty | Intel Arc B580 |
| NVIDIA GameWorks VR | Nie |
| Pamäť diskrétneho grafického adaptéra | 12 GB |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| Výrobca diskrétnej GPU | Intel |
| Sloty PCI Express x4 (Gen 4.x) | 1 |
| Sloty PCI Express x16 (Gen 5.x) | 1 |
| PCI Express x1 (Gen 3.x) sloty | 1 |
| Upozornenia | Ensure the unit is switched off and disconnected from the power source before carrying out any maintenance., Do not open the appliance housing without the appropriate tools and technical knowledge., Dispose of used electronic devices at specialised disposal facilities. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Gaming Computers |
|---|---|
| EAN: | 5901443410249 |
| Počet zadných audio portov: | 5 |
| Intel® Thunderbolt 5: | Nie |
| Počet predných audio portov: | 2 |
| Počet konektorov SATA III: | 4 |
| Slúchadlové výstupy: | 1 |
| Výstupný S / PDIF port: | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C: | 1 |
| Počet predných USB portov: | 3 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A: | 1 |
| Počet USB 2.0 portov: | 4 |
| Vstup: | Áno |
| Počet zadných USB portov: | 8 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón: | Nie |
| Počet portov USB 3.2 Gen 2x2 typu C: | 1 |
| DC-in konektor: | Nie |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 4 |
| Počet DisplayPort výstupov: | 3 |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Port Fibre NIC (Flex I/O): | Nie |
| Konektor pre mikrofón: | Áno |
| Intel® Thunderbolt 4: | Nie |
| Výstup: | Áno |
| Výstupné zvukové kanály: | 7.1 kanály/kanálov |
| Čip základnej dosky: | Intel B760 |
| Powered by: | ENDORFY |
| Postavenie na trhu: | Hranie |
| Typ základnej dosky: | micro ATX |
| Typ produktu: | PC |
| Pripravené na virtuálnu realitu: | Áno |
| Vnútorné komponenty: | ASUS TUF GAMING B760M-PLUS WIFI II / Intel ARC B580 / WD Blue SN5100 / ENDORFY Arx 500 ARGB |
| Vrátane klávesnice: | Nie |
| Obsahuje myš: | Nie |
| Šírka: | 228 mm |
| Hmotnosť: | 10 kg |
| Hĺbka: | 429 mm |
| Výška: | 486 mm |
| Vstupné napätie napájacieho zdroja: | 100-240 V |
| Certifikácia 80PLUS: | 80 PLUS Bronze |
| Napájanie: | 600 W |
| Integrovaný displej: | Nie |
| Základná frekvencia výkonných jadier: | 2,5 GHz |
| Maximálny výkon turbo režimu: | 148 W |
| Maximálna turbo frekvencia úsporného jadra: | 3,5 GHz |
| Pätica procesora: | LGA 1700 |
| Počet vlákien procesora: | 16 |
| Počet jadier procesora: | 10 |
| Maximálna turbo frekvencia výkonného jadra: | 4,7 GHz |
| Základná frekvencia efektívnych jadier: | 1,8 GHz |
| Model procesoru: | i5-14400F |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 20 MB |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora: | Smart Cache |
| Výrobca procesoru: | Intel |
| Frekvencia procesora: | 1,8 GHz |
| Základný výkon procesora: | 65 W |
| Efektívne jadrá: | 4 |
| Boost frekvencia procesora: | 4,7 GHz |
| Typ procesoru: | Intel® Core™ i5 |
| Generácia procesora: | Intel Core i5-14xxx |
| Počet inštalovaných procesorov: | 1 |
| Výkonné jadrá: | 6 |
| Maximálna vnútorná pamäť: | 192 GB |
| Pamäťové sloty: | 4x DIMM |
| Vnútorná pamäť: | 32 GB |
| Non-ECC: | Áno |
| Typ vnútornej pamäte: | DDR5-SDRAM |
| Rozloženie pamäte: | 2 x 16 GB |
| Frekvencia pamäti: | 6000 MHz |
| Podpora pamäťových kanálov: | Dvojkanálový |
| Počet inštalovaných SSD: | 1 |
| Počet diskov: | 1 |
| Rozhranie pre disky SSD: | PCI Express |
| Veľkosť M.2 SSD: | 2280 (22 x 80 mm) |
| Kapacita disku SSD: | 1 TB |
| Celková kapacita úložiska: | 1 TB |
| Celková kapacita SSD: | 1 TB |
| Nainštalovaný pamäťový modul Intel® Optane™: | Nie |
| NVMe: | Áno |
| Typ optickej jednotky: | Nie |
| Formát SSD: | M.2 |
| Intgrovaná čítačka kariet: | Nie |
| Počet úložných pamäťových jednotiek: | 7 |
| Ukladacie médium: | SSD |
| Typ antény: | 2x2 |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, Wi-Fi 6E (802.11ax), 802.11a, Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11g |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN: | 100, 10, 1000, 2500 Mbit/s |
| Bluetooth: | Áno |
| Wi-Fi: | Áno |
| Verzia Bluetooth: | 5.3 |
| Technológia kabeláže: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Podsvietenie RGB: | Áno |
| VESA montáž: | Nie |
| Základný materiál: | Kov, Plast, Temperované sklo |
| Sklenený priezor: | Áno |
| Počet 2.5 " pozícií: | 6 |
| Farba: | Čierna |
| Systém vodného chladenia: | Nie |
| Typ skrine: | Midi Tower |
| Počet 3,5" pozícií: | 1 |
| Repasované: | Nie |
| Poskytovaný OS: | Nie |
| Dodávaný softvér: | Bitdefender Internet Security |
| Zabudovaný mikrofón: | Nie |
| Integrovaný TV tuner: | Nie |
| Špeciálne vlastnosti: | The specification and description are for illustrative purposes only. |
| Počet HDMI výstupov: | 1 |
| CUDA: | Nie |
| Počet diskrétnych grafických adaptérov: | 1 |
| Samostatný grafický adaptér: | Áno |
| Integrovaný grafický adaptér: | Nie |
| Model integrovanej grafickej karty: | Nie je dostupné |
| Typ pamäte diskrétnej grafickej karty: | GDDR6 |
| Model diskrétnej grafickej karty: | Intel Arc B580 |
| NVIDIA GameWorks VR: | Nie |
| Pamäť diskrétneho grafického adaptéra: | 12 GB |
| NVIDIA G-SYNC: | Nie |
| Výrobca diskrétnej GPU: | Intel |
| Sloty PCI Express x4 (Gen 4.x): | 1 |
| Sloty PCI Express x16 (Gen 5.x): | 1 |
| PCI Express x1 (Gen 3.x) sloty: | 1 |
| Upozornenia: | Ensure the unit is switched off and disconnected from the power source before carrying out any maintenance., Do not open the appliance housing without the appropriate tools and technical knowledge., Dispose of used electronic devices at specialised disposal facilities. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
