Actina 5901443410263 PC Intel® Core™ i5 i5-12600K 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Intel Arc B580 Midi Tower Čierna
Kód: KOMACNGIP0173Podrobný popis
Actina 5901443410263 PC Intel® Core™ i5 i5-12600K 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Intel Arc B580 Midi Tower Čierna| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón | Nie |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C | 1 |
| Konektor pre mikrofón | Áno |
| Počet USB 2.0 portov | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A | 1 |
| Počet zadných USB portov | 6 |
| Intel® Thunderbolt 5 | Nie |
| DC-in konektor | Nie |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 5 |
| Výstup | Áno |
| Port Fibre NIC (Flex I/O) | Nie |
| Vstup | Áno |
| Počet HDMI portov | 2 |
| Počet predných audio portov | 2 |
| Počet DisplayPort výstupov | 4, 3 |
| Počet konektorov SATA III | 4 |
| Slúchadlové výstupy | 1 |
| Počet zadných audio portov | 5 |
| Výstupný S / PDIF port | Áno |
| Počet predných USB portov | 3 |
| Počet portov USB 3.2 Gen 2x2 typu C | 1 |
| Intel® Thunderbolt 4 | Nie |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Postavenie na trhu | Hranie |
| Typ základnej dosky | ATX |
| Powered by | ENDORFY |
| Pripravené na virtuálnu realitu | Áno |
| Výstupné zvukové kanály | 7.1 kanály/kanálov |
| Typ produktu | PC |
| Čip základnej dosky | Intel B760 |
| Vnútorné komponenty | ASUS TUF GAMING B760-PLUS WIFI / Intel ARC B580 / WD Blue SN5100 / ENDORFY Arx 500 ARGB |
| Integrovaný displej | Nie |
| Obsahuje myš | Nie |
| Vrátane klávesnice | Nie |
| Hĺbka | 429 mm |
| Hmotnosť | 10 kg |
| Výška | 486 mm |
| Šírka | 228 mm |
| Certifikácia 80PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Napájanie | 600 W |
| Vstupné napätie napájacieho zdroja | 100-240 V |
| Základná frekvencia efektívnych jadier | 2,8 GHz |
| Generácia procesora | 12. Generácia procesorov Intel® Core ™ i5 |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora | Smart Cache |
| Efektívne jadrá | 4 |
| Počet inštalovaných procesorov | 1 |
| Maximálna turbo frekvencia výkonného jadra | 4,9 GHz |
| Pätica procesora | LGA 1700 |
| Boost frekvencia procesora | 4,9 GHz |
| Počet jadier procesora | 10 |
| Počet vlákien procesora | 12 |
| Maximálny výkon turbo režimu | 150 W |
| Základný výkon procesora | 125 W |
| Model procesoru | i5-12600K |
| Maximálna turbo frekvencia úsporného jadra | 3,6 GHz |
| Základná frekvencia výkonných jadier | 3,7 GHz |
| Výrobca procesoru | Intel |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 20 MB |
| Frekvencia procesora | 2,8 GHz |
| Výkonné jadrá | 6 |
| Typ procesoru | Intel® Core™ i5 |
| Non-ECC | Áno |
| Rozloženie pamäte | 2 x 16 GB |
| Maximálna vnútorná pamäť | 192 GB |
| Vnútorná pamäť | 32 GB |
| Frekvencia pamäti | 6000 MHz |
| Pamäťové sloty | 4x DIMM |
| Typ vnútornej pamäte | DDR5-SDRAM |
| Podpora pamäťových kanálov | Dvojkanálový |
| Počet diskov | 1 |
| NVMe | Áno |
| Nainštalovaný pamäťový modul Intel® Optane™ | Nie |
| Typ optickej jednotky | Nie |
| Celková kapacita SSD | 1 TB |
| Rozhranie pre disky SSD | PCI Express |
| Veľkosť M.2 SSD | 2280 (22 x 80 mm) |
| Kapacita disku SSD | 1 TB |
| Intgrovaná čítačka kariet | Nie |
| Počet inštalovaných SSD | 1 |
| Celková kapacita úložiska | 1 TB |
| Formát SSD | M.2 |
| Počet úložných pamäťových jednotiek | 7 |
| Ukladacie médium | SSD |
| Bluetooth | Áno |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11a |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN | 1000, 2500 Mbit/s, 100, 10 |
| Wi-Fi | Áno |
| Technológia kabeláže | 10/100/1000Base-T(X) |
| Verzia Bluetooth | 5.2 |
| Typ antény | 2x2 |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| VESA montáž | Nie |
| Farba | Čierna |
| Podsvietenie RGB | Áno |
| Počet 2.5 " pozícií | 6 |
| Repasované | Nie |
| Systém vodného chladenia | Nie |
| Počet 3,5" pozícií | 1 |
| Typ skrine | Midi Tower |
| Základný materiál | Kov, Plast, Temperované sklo |
| Sklenený priezor | Áno |
| Poskytovaný OS | Nie |
| Dodávaný softvér | Bitdefender Internet Security |
| Zabudovaný mikrofón | Nie |
| Integrovaný TV tuner | Nie |
| Špeciálne vlastnosti | The specification and description are for illustrative purposes only. |
| Model diskrétnej grafickej karty | Intel Arc B580 |
| Výrobca diskrétnej GPU | Intel |
| CUDA | Nie |
| NVIDIA GameWorks VR | Nie |
| Počet diskrétnych grafických adaptérov | 1 |
| Typ pamäte diskrétnej grafickej karty | GDDR6 |
| Výrobca integrovanej GPU | Intel |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| Počet HDMI výstupov | 1 |
| Model integrovanej grafickej karty | Intel UHD Graphics 770 |
| Modelová séria integrovaného grafického adaptéra | Intel® UHD Graphics |
| Pamäť diskrétneho grafického adaptéra | 12 GB |
| Integrovaný grafický adaptér | Áno |
| Samostatný grafický adaptér | Áno |
| PCI Express x1 (Gen 3.x) sloty | 2 |
| Sloty PCI Express x16 (Gen 5.x) | 1 |
| PCI Express x16 (Gen 3.x) sloty | 1 |
| Upozornenia | Dispose of used electronic devices at specialised disposal facilities., Ensure the unit is switched off and disconnected from the power source before carrying out any maintenance., Do not open the appliance housing without the appropriate tools and technical knowledge. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Gaming Computers |
|---|---|
| EAN: | 5901443410263 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón: | Nie |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C: | 1 |
| Konektor pre mikrofón: | Áno |
| Počet USB 2.0 portov: | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A: | 1 |
| Počet zadných USB portov: | 6 |
| Intel® Thunderbolt 5: | Nie |
| DC-in konektor: | Nie |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 5 |
| Výstup: | Áno |
| Port Fibre NIC (Flex I/O): | Nie |
| Vstup: | Áno |
| Počet HDMI portov: | 2 |
| Počet predných audio portov: | 2 |
| Počet DisplayPort výstupov: | 4, 3 |
| Počet konektorov SATA III: | 4 |
| Slúchadlové výstupy: | 1 |
| Počet zadných audio portov: | 5 |
| Výstupný S / PDIF port: | Áno |
| Počet predných USB portov: | 3 |
| Počet portov USB 3.2 Gen 2x2 typu C: | 1 |
| Intel® Thunderbolt 4: | Nie |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Postavenie na trhu: | Hranie |
| Typ základnej dosky: | ATX |
| Powered by: | ENDORFY |
| Pripravené na virtuálnu realitu: | Áno |
| Výstupné zvukové kanály: | 7.1 kanály/kanálov |
| Typ produktu: | PC |
| Čip základnej dosky: | Intel B760 |
| Vnútorné komponenty: | ASUS TUF GAMING B760-PLUS WIFI / Intel ARC B580 / WD Blue SN5100 / ENDORFY Arx 500 ARGB |
| Integrovaný displej: | Nie |
| Obsahuje myš: | Nie |
| Vrátane klávesnice: | Nie |
| Hĺbka: | 429 mm |
| Hmotnosť: | 10 kg |
| Výška: | 486 mm |
| Šírka: | 228 mm |
| Certifikácia 80PLUS: | 80 PLUS Bronze |
| Napájanie: | 600 W |
| Vstupné napätie napájacieho zdroja: | 100-240 V |
| Základná frekvencia efektívnych jadier: | 2,8 GHz |
| Generácia procesora: | 12. Generácia procesorov Intel® Core ™ i5 |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora: | Smart Cache |
| Efektívne jadrá: | 4 |
| Počet inštalovaných procesorov: | 1 |
| Maximálna turbo frekvencia výkonného jadra: | 4,9 GHz |
| Pätica procesora: | LGA 1700 |
| Boost frekvencia procesora: | 4,9 GHz |
| Počet jadier procesora: | 10 |
| Počet vlákien procesora: | 12 |
| Maximálny výkon turbo režimu: | 150 W |
| Základný výkon procesora: | 125 W |
| Model procesoru: | i5-12600K |
| Maximálna turbo frekvencia úsporného jadra: | 3,6 GHz |
| Základná frekvencia výkonných jadier: | 3,7 GHz |
| Výrobca procesoru: | Intel |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 20 MB |
| Frekvencia procesora: | 2,8 GHz |
| Výkonné jadrá: | 6 |
| Typ procesoru: | Intel® Core™ i5 |
| Non-ECC: | Áno |
| Rozloženie pamäte: | 2 x 16 GB |
| Maximálna vnútorná pamäť: | 192 GB |
| Vnútorná pamäť: | 32 GB |
| Frekvencia pamäti: | 6000 MHz |
| Pamäťové sloty: | 4x DIMM |
| Typ vnútornej pamäte: | DDR5-SDRAM |
| Podpora pamäťových kanálov: | Dvojkanálový |
| Počet diskov: | 1 |
| NVMe: | Áno |
| Nainštalovaný pamäťový modul Intel® Optane™: | Nie |
| Typ optickej jednotky: | Nie |
| Celková kapacita SSD: | 1 TB |
| Rozhranie pre disky SSD: | PCI Express |
| Veľkosť M.2 SSD: | 2280 (22 x 80 mm) |
| Kapacita disku SSD: | 1 TB |
| Intgrovaná čítačka kariet: | Nie |
| Počet inštalovaných SSD: | 1 |
| Celková kapacita úložiska: | 1 TB |
| Formát SSD: | M.2 |
| Počet úložných pamäťových jednotiek: | 7 |
| Ukladacie médium: | SSD |
| Bluetooth: | Áno |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11a |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN: | 1000, 2500 Mbit/s, 100, 10 |
| Wi-Fi: | Áno |
| Technológia kabeláže: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Verzia Bluetooth: | 5.2 |
| Typ antény: | 2x2 |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| VESA montáž: | Nie |
| Farba: | Čierna |
| Podsvietenie RGB: | Áno |
| Počet 2.5 " pozícií: | 6 |
| Repasované: | Nie |
| Systém vodného chladenia: | Nie |
| Počet 3,5" pozícií: | 1 |
| Typ skrine: | Midi Tower |
| Základný materiál: | Kov, Plast, Temperované sklo |
| Sklenený priezor: | Áno |
| Poskytovaný OS: | Nie |
| Dodávaný softvér: | Bitdefender Internet Security |
| Zabudovaný mikrofón: | Nie |
| Integrovaný TV tuner: | Nie |
| Špeciálne vlastnosti: | The specification and description are for illustrative purposes only. |
| Model diskrétnej grafickej karty: | Intel Arc B580 |
| Výrobca diskrétnej GPU: | Intel |
| CUDA: | Nie |
| NVIDIA GameWorks VR: | Nie |
| Počet diskrétnych grafických adaptérov: | 1 |
| Typ pamäte diskrétnej grafickej karty: | GDDR6 |
| Výrobca integrovanej GPU: | Intel |
| NVIDIA G-SYNC: | Nie |
| Počet HDMI výstupov: | 1 |
| Model integrovanej grafickej karty: | Intel UHD Graphics 770 |
| Modelová séria integrovaného grafického adaptéra: | Intel® UHD Graphics |
| Pamäť diskrétneho grafického adaptéra: | 12 GB |
| Integrovaný grafický adaptér: | Áno |
| Samostatný grafický adaptér: | Áno |
| PCI Express x1 (Gen 3.x) sloty: | 2 |
| Sloty PCI Express x16 (Gen 5.x): | 1 |
| PCI Express x16 (Gen 3.x) sloty: | 1 |
| Upozornenia: | Dispose of used electronic devices at specialised disposal facilities., Ensure the unit is switched off and disconnected from the power source before carrying out any maintenance., Do not open the appliance housing without the appropriate tools and technical knowledge. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
