Actina 5901443410270 PC AMD Ryzen™ 5 7500F 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Intel Arc B580 Midi Tower Čierna
Kód: KOMACNGIP0174Podrobný popis
Actina 5901443410270 PC AMD Ryzen™ 5 7500F 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Intel Arc B580 Midi Tower Čierna| Intel® Thunderbolt 5 | Nie |
| Konektor pre mikrofón | Áno |
| Výstup | Nie |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 6 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A | 3 |
| Počet predných USB portov | 3 |
| Výstupný S / PDIF port | Nie |
| Vstup | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C | 2 |
| Intel® Thunderbolt 4 | Nie |
| Port Fibre NIC (Flex I/O) | Nie |
| Počet DisplayPort výstupov | 3 |
| DC-in konektor | Nie |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón | Nie |
| Slúchadlové výstupy | 1 |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Počet konektorov SATA III | 4 |
| Počet zadných USB portov | 8 |
| Počet zadných audio portov | 3 |
| Počet predných audio portov | 2 |
| Typ základnej dosky | micro ATX |
| Powered by | ENDORFY |
| Pripravené na virtuálnu realitu | Áno |
| Postavenie na trhu | Hranie |
| Zvukový čip | Realtek ALC897 |
| Čip základnej dosky | AMD B650 |
| Výstupné zvukové kanály | 7.1 kanály/kanálov |
| Typ produktu | PC |
| Vnútorné komponenty | MSI B650M GAMING PLUS WIFI / Intel ARC B580 / WD Blue SN5100 / ENDORFY Arx 500 ARGB |
| Obsahuje myš | Nie |
| Integrovaný displej | Nie |
| Vrátane klávesnice | Nie |
| Hmotnosť | 10 kg |
| Hĺbka | 429 mm |
| Šírka | 228 mm |
| Výška | 486 mm |
| Certifikácia 80PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Vstupné napätie napájacieho zdroja | 100-240 V |
| Napájanie | 600 W |
| Počet vlákien procesora | 12 |
| Typ procesoru | AMD Ryzen™ 5 |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora | L3 |
| Počet inštalovaných procesorov | 1 |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 32 MB |
| Frekvencia procesora | 3,7 GHz |
| Model procesoru | 7500F |
| Počet jadier procesora | 6 |
| Základný výkon procesora | 65 W |
| Boost frekvencia procesora | 5 GHz |
| Pätica procesora | Pätica AM5 |
| Výrobca procesoru | AMD |
| Typ vnútornej pamäte | DDR5-SDRAM |
| Pamäťové sloty | 4x DIMM |
| Frekvencia pamäti | 6000 MHz |
| Maximálna vnútorná pamäť | 256 GB |
| Rozloženie pamäte | 2 x 16 GB |
| Non-ECC | Áno |
| Vnútorná pamäť | 32 GB |
| Podpora pamäťových kanálov | Dvojkanálový |
| Počet úložných pamäťových jednotiek | 6 |
| Typ optickej jednotky | Nie |
| Celková kapacita SSD | 1 TB |
| Intgrovaná čítačka kariet | Nie |
| Formát SSD | M.2 |
| Kapacita disku SSD | 1 TB |
| Ukladacie médium | SSD |
| Rozhranie pre disky SSD | PCI Express |
| Nainštalovaný pamäťový modul Intel® Optane™ | Nie |
| Celková kapacita úložiska | 1 TB |
| Veľkosť M.2 SSD | 2280 (22 x 80 mm) |
| Počet diskov | 1 |
| NVMe | Áno |
| Počet inštalovaných SSD | 1 |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN | 1000 Mbit/s, 2500 Mbit/s, 10, 100 |
| Technológia kabeláže | 10/100/1000Base-T(X) |
| Verzia Bluetooth | 5.3 |
| Bluetooth | Áno |
| Typ antény | 2x2 |
| LAN radič | Realtek RTL8125-BG |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g |
| Wi-Fi | Áno |
| Počet 2.5 " pozícií | 6 |
| Farba | Čierna |
| VESA montáž | Nie |
| Systém vodného chladenia | Nie |
| Sklenený priezor | Áno |
| Repasované | Nie |
| Základný materiál | Kov, Plast, Temperované sklo |
| Typ skrine | Midi Tower |
| Počet 3,5" pozícií | 1 |
| Podsvietenie RGB | Áno |
| Poskytovaný OS | Nie |
| Dodávaný softvér | Bitdefender Internet Security |
| Zabudovaný mikrofón | Nie |
| Integrovaný TV tuner | Nie |
| Špeciálne vlastnosti | The specification and description are for illustrative purposes only. |
| Výrobca diskrétnej GPU | Intel |
| Typ pamäte diskrétnej grafickej karty | GDDR6 |
| Model diskrétnej grafickej karty | Intel Arc B580 |
| NVIDIA GameWorks VR | Nie |
| Počet HDMI výstupov | 1 |
| Pamäť diskrétneho grafického adaptéra | 12 GB |
| CUDA | Nie |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| Samostatný grafický adaptér | Áno |
| Integrovaný grafický adaptér | Nie |
| Počet diskrétnych grafických adaptérov | 1 |
| Počet slotov PCI Express x16 (Gen 4.x) | 1 |
| PCI Express x1 (Gen 3.x) sloty | 2 |
| Upozornenia | Dispose of used electronic devices at specialised disposal facilities., Do not open the appliance housing without the appropriate tools and technical knowledge., Ensure the unit is switched off and disconnected from the power source before carrying out any maintenance. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Gaming Computers |
|---|---|
| EAN: | 5901443410270 |
| Intel® Thunderbolt 5: | Nie |
| Konektor pre mikrofón: | Áno |
| Výstup: | Nie |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 6 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A: | 3 |
| Počet predných USB portov: | 3 |
| Výstupný S / PDIF port: | Nie |
| Vstup: | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C: | 2 |
| Intel® Thunderbolt 4: | Nie |
| Port Fibre NIC (Flex I/O): | Nie |
| Počet DisplayPort výstupov: | 3 |
| DC-in konektor: | Nie |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón: | Nie |
| Slúchadlové výstupy: | 1 |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Počet konektorov SATA III: | 4 |
| Počet zadných USB portov: | 8 |
| Počet zadných audio portov: | 3 |
| Počet predných audio portov: | 2 |
| Typ základnej dosky: | micro ATX |
| Powered by: | ENDORFY |
| Pripravené na virtuálnu realitu: | Áno |
| Postavenie na trhu: | Hranie |
| Zvukový čip: | Realtek ALC897 |
| Čip základnej dosky: | AMD B650 |
| Výstupné zvukové kanály: | 7.1 kanály/kanálov |
| Typ produktu: | PC |
| Vnútorné komponenty: | MSI B650M GAMING PLUS WIFI / Intel ARC B580 / WD Blue SN5100 / ENDORFY Arx 500 ARGB |
| Obsahuje myš: | Nie |
| Integrovaný displej: | Nie |
| Vrátane klávesnice: | Nie |
| Hmotnosť: | 10 kg |
| Hĺbka: | 429 mm |
| Šírka: | 228 mm |
| Výška: | 486 mm |
| Certifikácia 80PLUS: | 80 PLUS Bronze |
| Vstupné napätie napájacieho zdroja: | 100-240 V |
| Napájanie: | 600 W |
| Počet vlákien procesora: | 12 |
| Typ procesoru: | AMD Ryzen™ 5 |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora: | L3 |
| Počet inštalovaných procesorov: | 1 |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 32 MB |
| Frekvencia procesora: | 3,7 GHz |
| Model procesoru: | 7500F |
| Počet jadier procesora: | 6 |
| Základný výkon procesora: | 65 W |
| Boost frekvencia procesora: | 5 GHz |
| Pätica procesora: | Pätica AM5 |
| Výrobca procesoru: | AMD |
| Typ vnútornej pamäte: | DDR5-SDRAM |
| Pamäťové sloty: | 4x DIMM |
| Frekvencia pamäti: | 6000 MHz |
| Maximálna vnútorná pamäť: | 256 GB |
| Rozloženie pamäte: | 2 x 16 GB |
| Non-ECC: | Áno |
| Vnútorná pamäť: | 32 GB |
| Podpora pamäťových kanálov: | Dvojkanálový |
| Počet úložných pamäťových jednotiek: | 6 |
| Typ optickej jednotky: | Nie |
| Celková kapacita SSD: | 1 TB |
| Intgrovaná čítačka kariet: | Nie |
| Formát SSD: | M.2 |
| Kapacita disku SSD: | 1 TB |
| Ukladacie médium: | SSD |
| Rozhranie pre disky SSD: | PCI Express |
| Nainštalovaný pamäťový modul Intel® Optane™: | Nie |
| Celková kapacita úložiska: | 1 TB |
| Veľkosť M.2 SSD: | 2280 (22 x 80 mm) |
| Počet diskov: | 1 |
| NVMe: | Áno |
| Počet inštalovaných SSD: | 1 |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN: | 1000 Mbit/s, 2500 Mbit/s, 10, 100 |
| Technológia kabeláže: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Verzia Bluetooth: | 5.3 |
| Bluetooth: | Áno |
| Typ antény: | 2x2 |
| LAN radič: | Realtek RTL8125-BG |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g |
| Wi-Fi: | Áno |
| Počet 2.5 " pozícií: | 6 |
| Farba: | Čierna |
| VESA montáž: | Nie |
| Systém vodného chladenia: | Nie |
| Sklenený priezor: | Áno |
| Repasované: | Nie |
| Základný materiál: | Kov, Plast, Temperované sklo |
| Typ skrine: | Midi Tower |
| Počet 3,5" pozícií: | 1 |
| Podsvietenie RGB: | Áno |
| Poskytovaný OS: | Nie |
| Dodávaný softvér: | Bitdefender Internet Security |
| Zabudovaný mikrofón: | Nie |
| Integrovaný TV tuner: | Nie |
| Špeciálne vlastnosti: | The specification and description are for illustrative purposes only. |
| Výrobca diskrétnej GPU: | Intel |
| Typ pamäte diskrétnej grafickej karty: | GDDR6 |
| Model diskrétnej grafickej karty: | Intel Arc B580 |
| NVIDIA GameWorks VR: | Nie |
| Počet HDMI výstupov: | 1 |
| Pamäť diskrétneho grafického adaptéra: | 12 GB |
| CUDA: | Nie |
| NVIDIA G-SYNC: | Nie |
| Samostatný grafický adaptér: | Áno |
| Integrovaný grafický adaptér: | Nie |
| Počet diskrétnych grafických adaptérov: | 1 |
| Počet slotov PCI Express x16 (Gen 4.x): | 1 |
| PCI Express x1 (Gen 3.x) sloty: | 2 |
| Upozornenia: | Dispose of used electronic devices at specialised disposal facilities., Do not open the appliance housing without the appropriate tools and technical knowledge., Ensure the unit is switched off and disconnected from the power source before carrying out any maintenance. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
