Actina 5901443411819 PC AMD Ryzen™ 7 7800X3D 32 GB DDR5-SDRAM 2 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 5080 Midi Tower Čierna
Kód: KOMACNGIP0181Podrobný popis
Actina 5901443411819 PC AMD Ryzen™ 7 7800X3D 32 GB DDR5-SDRAM 2 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 5080 Midi Tower Čierna| Počet DisplayPort výstupov | 4, 3 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 3 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Konektor pre mikrofón | Áno |
| Počet USB 2.0 portov | 4 |
| Počet konektorov SATA III | 4 |
| Výstup | Áno |
| Vstup | Áno |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón | Áno |
| Slúchadlové výstupy | 1 |
| Počet HDMI portov | 2 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A | 2 |
| Výstupný S / PDIF port | Áno |
| DVI port | Nie |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C | 1 |
| Intel® Thunderbolt 5 | Nie |
| Počet zadných USB portov | 8 |
| Počet predných audio portov | 1 |
| DC-in konektor | Nie |
| Počet portov USB 3.2 Gen 2x2 typu C | 1 |
| Počet predných USB portov | 3 |
| Intel® Thunderbolt 4 | Nie |
| Port Fibre NIC (Flex I/O) | Nie |
| Počet zadných audio portov | 5 |
| Výstupné zvukové kanály | 7.1 kanály/kanálov |
| Čip základnej dosky | AMD B650 |
| Postavenie na trhu | Hranie |
| Pripravené na virtuálnu realitu | Áno |
| Powered by | ASUS |
| Typ základnej dosky | micro ATX |
| Typ produktu | PC |
| Vnútorné komponenty | ASUS TUF Gaming B650M-PLUS WIFI / NVIDIA GeForce RTX 5080 / WD Black SN7100 / ASUS TUF Gaming GT502 |
| Vrátane klávesnice | Nie |
| Obsahuje myš | Nie |
| Integrovaný displej | Nie |
| Šírka | 285 mm |
| Výška | 446 mm |
| Hĺbka | 450 mm |
| Hmotnosť | 15 kg |
| Certifikácia 80PLUS | 80 PLUS Gold |
| Napájanie | 850 W |
| Vstupné napätie napájacieho zdroja | 100-240 V |
| Počet inštalovaných procesorov | 1 |
| Počet jadier procesora | 8 |
| Typ procesoru | AMD Ryzen™ 7 |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora | L3 |
| Výrobca procesoru | AMD |
| Model procesoru | 7800X3D |
| Boost frekvencia procesora | 5 GHz |
| Frekvencia procesora | 4,2 GHz |
| Pätica procesora | Pätica AM5 |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 96 MB |
| Počet vlákien procesora | 16 |
| Generácia procesora | AMD Ryzen 7000 Series |
| Základný výkon procesora | 120 W |
| Vnútorná pamäť | 32 GB |
| Maximálna vnútorná pamäť | 192 GB |
| Frekvencia pamäti | 6000 MHz |
| Typ vnútornej pamäte | DDR5-SDRAM |
| Non-ECC | Áno |
| Pamäťové sloty | 4x DIMM |
| Rozloženie pamäte | 2 x 16 GB |
| Podpora pamäťových kanálov | Dvojkanálový |
| Počet diskov | 1 |
| Typ optickej jednotky | Nie |
| Počet inštalovaných SSD | 1 |
| NVMe | Áno |
| Celková kapacita SSD | 2 TB |
| Kapacita disku SSD | 2 TB |
| Formát SSD | M.2 |
| Celková kapacita úložiska | 2 TB |
| Rozhranie pre disky SSD | PCI Express |
| Ukladacie médium | SSD |
| Intgrovaná čítačka kariet | Nie |
| Počet úložných pamäťových jednotiek | 6 |
| Kapacita pevného disku | 0 GB |
| Nainštalovaný pamäťový modul Intel® Optane™ | Nie |
| Celková kapacita pevných diskov | 0 GB |
| Veľkosť M.2 SSD | 2280 (22 x 80 mm) |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11g, 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11a |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN | 100, 10, 1000, 2500 Mbit/s |
| Technológia kabeláže | 10/100/1000Base-T(X) |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Typ antény | 2x2 |
| Verzia Bluetooth | 5.2 |
| Bluetooth | Áno |
| Wi-Fi | Áno |
| Základný materiál | Kov, Plast, Temperované sklo |
| Farba | Čierna |
| Počet 2.5 " pozícií | 4 |
| Typ skrine | Midi Tower |
| Repasované | Nie |
| VESA montáž | Nie |
| Sklenený priezor | Áno |
| Podsvietenie RGB | Áno |
| Počet 3,5" pozícií | 4 |
| Systém vodného chladenia | Áno |
| Poskytovaný OS | Nie |
| Dodávaný softvér | Bitdefender Internet Security |
| Zabudovaný mikrofón | Nie |
| Integrovaný TV tuner | Nie |
| Špeciálne vlastnosti | The specification and description are for illustrative purposes only. |
| Samostatný grafický adaptér | Áno |
| NVIDIA G-SYNC | Áno |
| AMD FreeSync | Áno |
| Model integrovanej grafickej karty | AMD Radeon Graphics |
| Integrovaný grafický adaptér | Áno |
| Pamäť diskrétneho grafického adaptéra | 16 GB |
| Model diskrétnej grafickej karty | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Modelová séria integrovaného grafického adaptéra | AMD Radeon Graphics |
| Typ pamäte diskrétnej grafickej karty | GDDR7 |
| NVIDIA GameWorks VR | Áno |
| Výrobca diskrétnej GPU | NVIDIA |
| Počet HDMI výstupov | 1 |
| Výrobca integrovanej GPU | AMD |
| Počet diskrétnych grafických adaptérov | 1 |
| CUDA | Áno |
| Jadrá integrovaného grafického adaptéra | 2 |
| Počet slotov PCI Express x16 (Gen 4.x) | 2 |
| Sloty PCI Express x1 (Gen 4.x) | 1 |
| Upozornenia | Do not open the computer case without disconnecting it from the power source., If the battery is damaged or spilled, avoid contact with the material and contact service immediately., Avoid contact with water or other liquids. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Gaming Computers |
|---|---|
| EAN: | 5901443411819 |
| Počet DisplayPort výstupov: | 4, 3 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 3 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Konektor pre mikrofón: | Áno |
| Počet USB 2.0 portov: | 4 |
| Počet konektorov SATA III: | 4 |
| Výstup: | Áno |
| Vstup: | Áno |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón: | Áno |
| Slúchadlové výstupy: | 1 |
| Počet HDMI portov: | 2 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A: | 2 |
| Výstupný S / PDIF port: | Áno |
| DVI port: | Nie |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C: | 1 |
| Intel® Thunderbolt 5: | Nie |
| Počet zadných USB portov: | 8 |
| Počet predných audio portov: | 1 |
| DC-in konektor: | Nie |
| Počet portov USB 3.2 Gen 2x2 typu C: | 1 |
| Počet predných USB portov: | 3 |
| Intel® Thunderbolt 4: | Nie |
| Port Fibre NIC (Flex I/O): | Nie |
| Počet zadných audio portov: | 5 |
| Výstupné zvukové kanály: | 7.1 kanály/kanálov |
| Čip základnej dosky: | AMD B650 |
| Postavenie na trhu: | Hranie |
| Pripravené na virtuálnu realitu: | Áno |
| Powered by: | ASUS |
| Typ základnej dosky: | micro ATX |
| Typ produktu: | PC |
| Vnútorné komponenty: | ASUS TUF Gaming B650M-PLUS WIFI / NVIDIA GeForce RTX 5080 / WD Black SN7100 / ASUS TUF Gaming GT502 |
| Vrátane klávesnice: | Nie |
| Obsahuje myš: | Nie |
| Integrovaný displej: | Nie |
| Šírka: | 285 mm |
| Výška: | 446 mm |
| Hĺbka: | 450 mm |
| Hmotnosť: | 15 kg |
| Certifikácia 80PLUS: | 80 PLUS Gold |
| Napájanie: | 850 W |
| Vstupné napätie napájacieho zdroja: | 100-240 V |
| Počet inštalovaných procesorov: | 1 |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Typ procesoru: | AMD Ryzen™ 7 |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora: | L3 |
| Výrobca procesoru: | AMD |
| Model procesoru: | 7800X3D |
| Boost frekvencia procesora: | 5 GHz |
| Frekvencia procesora: | 4,2 GHz |
| Pätica procesora: | Pätica AM5 |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 96 MB |
| Počet vlákien procesora: | 16 |
| Generácia procesora: | AMD Ryzen 7000 Series |
| Základný výkon procesora: | 120 W |
| Vnútorná pamäť: | 32 GB |
| Maximálna vnútorná pamäť: | 192 GB |
| Frekvencia pamäti: | 6000 MHz |
| Typ vnútornej pamäte: | DDR5-SDRAM |
| Non-ECC: | Áno |
| Pamäťové sloty: | 4x DIMM |
| Rozloženie pamäte: | 2 x 16 GB |
| Podpora pamäťových kanálov: | Dvojkanálový |
| Počet diskov: | 1 |
| Typ optickej jednotky: | Nie |
| Počet inštalovaných SSD: | 1 |
| NVMe: | Áno |
| Celková kapacita SSD: | 2 TB |
| Kapacita disku SSD: | 2 TB |
| Formát SSD: | M.2 |
| Celková kapacita úložiska: | 2 TB |
| Rozhranie pre disky SSD: | PCI Express |
| Ukladacie médium: | SSD |
| Intgrovaná čítačka kariet: | Nie |
| Počet úložných pamäťových jednotiek: | 6 |
| Kapacita pevného disku: | 0 GB |
| Nainštalovaný pamäťový modul Intel® Optane™: | Nie |
| Celková kapacita pevných diskov: | 0 GB |
| Veľkosť M.2 SSD: | 2280 (22 x 80 mm) |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11g, 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11a |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN: | 100, 10, 1000, 2500 Mbit/s |
| Technológia kabeláže: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Typ antény: | 2x2 |
| Verzia Bluetooth: | 5.2 |
| Bluetooth: | Áno |
| Wi-Fi: | Áno |
| Základný materiál: | Kov, Plast, Temperované sklo |
| Farba: | Čierna |
| Počet 2.5 " pozícií: | 4 |
| Typ skrine: | Midi Tower |
| Repasované: | Nie |
| VESA montáž: | Nie |
| Sklenený priezor: | Áno |
| Podsvietenie RGB: | Áno |
| Počet 3,5" pozícií: | 4 |
| Systém vodného chladenia: | Áno |
| Poskytovaný OS: | Nie |
| Dodávaný softvér: | Bitdefender Internet Security |
| Zabudovaný mikrofón: | Nie |
| Integrovaný TV tuner: | Nie |
| Špeciálne vlastnosti: | The specification and description are for illustrative purposes only. |
| Samostatný grafický adaptér: | Áno |
| NVIDIA G-SYNC: | Áno |
| AMD FreeSync: | Áno |
| Model integrovanej grafickej karty: | AMD Radeon Graphics |
| Integrovaný grafický adaptér: | Áno |
| Pamäť diskrétneho grafického adaptéra: | 16 GB |
| Model diskrétnej grafickej karty: | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Modelová séria integrovaného grafického adaptéra: | AMD Radeon Graphics |
| Typ pamäte diskrétnej grafickej karty: | GDDR7 |
| NVIDIA GameWorks VR: | Áno |
| Výrobca diskrétnej GPU: | NVIDIA |
| Počet HDMI výstupov: | 1 |
| Výrobca integrovanej GPU: | AMD |
| Počet diskrétnych grafických adaptérov: | 1 |
| CUDA: | Áno |
| Jadrá integrovaného grafického adaptéra: | 2 |
| Počet slotov PCI Express x16 (Gen 4.x): | 2 |
| Sloty PCI Express x1 (Gen 4.x): | 1 |
| Upozornenia: | Do not open the computer case without disconnecting it from the power source., If the battery is damaged or spilled, avoid contact with the material and contact service immediately., Avoid contact with water or other liquids. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
