Actina 5901443411826 PC AMD Ryzen™ 7 9800X3D 32 GB DDR5-SDRAM 2 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 5080 Midi Tower Čierna
Kód: KOMACNGIP0182Podrobný popis
Actina 5901443411826 PC AMD Ryzen™ 7 9800X3D 32 GB DDR5-SDRAM 2 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 5080 Midi Tower Čierna| Intel® Thunderbolt 4 | Nie |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A | 2 |
| Počet predných audio portov | 1 |
| Počet zadných USB portov | 8 |
| Výstupný S / PDIF port | Nie |
| Výstup | Áno |
| Počet konektorov SATA III | 4 |
| Počet predných USB portov | 3 |
| DC-in konektor | Nie |
| Vstup | Áno |
| Počet zadných audio portov | 3 |
| Intel® Thunderbolt 5 | Nie |
| Port Fibre NIC (Flex I/O) | Nie |
| Počet PS/2 portov | 1 |
| Počet portov USB 3.2 Gen 2x2 typu C | 1 |
| Slúchadlové výstupy | 1 |
| Počet VGA portov | 1 |
| Konektor pre mikrofón | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 4 |
| Počet HDMI portov | 2 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón | Áno |
| Počet DisplayPort výstupov | 4, 3 |
| DVI port | Nie |
| Počet USB 2.0 portov | 4 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Typ základnej dosky | micro ATX |
| Pripravené na virtuálnu realitu | Áno |
| Powered by | ASUS |
| Postavenie na trhu | Hranie |
| Výstupné zvukové kanály | 7.1 kanály/kanálov |
| Typ produktu | PC |
| Čip základnej dosky | AMD B650 |
| Vnútorné komponenty | ASUS PRIME B650M-A WIFI II / NVIDIA GeForce RTX 5080 / WD Black SN7100 / ASUS TUF Gaming GT502 |
| Obsahuje myš | Nie |
| Vrátane klávesnice | Nie |
| Hĺbka | 450 mm |
| Šírka | 285 mm |
| Hmotnosť | 15 kg |
| Výška | 446 mm |
| Vstupné napätie napájacieho zdroja | 100-240 V |
| Napájanie | 850 W |
| Certifikácia 80PLUS | 80 PLUS Gold |
| Integrovaný displej | Nie |
| Základný výkon procesora | 120 W |
| Frekvencia procesora | 4,7 GHz |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 96 MB |
| Model procesoru | 9800X3D |
| Generácia procesora | AMD Ryzen 9000 Series |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora | L3 |
| Boost frekvencia procesora | 5,2 GHz |
| Výrobca procesoru | AMD |
| Počet inštalovaných procesorov | 1 |
| Počet vlákien procesora | 16 |
| Typ procesoru | AMD Ryzen™ 7 |
| Počet jadier procesora | 8 |
| Pätica procesora | Pätica AM5 |
| Rozloženie pamäte | 2 x 16 GB |
| Non-ECC | Áno |
| Frekvencia pamäti | 6000 MHz |
| Maximálna vnútorná pamäť | 192 GB |
| Podpora pamäťových kanálov | Dvojkanálový |
| Vnútorná pamäť | 32 GB |
| Typ vnútornej pamäte | DDR5-SDRAM |
| Pamäťové sloty | 4x DIMM |
| Veľkosť M.2 SSD | 2280 (22 x 80 mm) |
| NVMe | Áno |
| Rozhranie pre disky SSD | PCI Express |
| Počet diskov | 1 |
| Kapacita pevného disku | 0 GB |
| Nainštalovaný pamäťový modul Intel® Optane™ | Nie |
| Celková kapacita pevných diskov | 0 GB |
| Intgrovaná čítačka kariet | Nie |
| Kapacita disku SSD | 2 TB |
| Celková kapacita SSD | 2 TB |
| Počet inštalovaných SSD | 1 |
| Typ optickej jednotky | Nie |
| Počet úložných pamäťových jednotiek | 6 |
| Formát SSD | M.2 |
| Ukladacie médium | SSD |
| Celková kapacita úložiska | 2 TB |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11g, 802.11a |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN | 1000, 2500 Mbit/s, 100, 10 |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Áno |
| Verzia Bluetooth | 5.2 |
| Wi-Fi | Áno |
| Technológia kabeláže | 10/100/1000Base-T(X) |
| Sklenený priezor | Áno |
| Systém vodného chladenia | Áno |
| Podsvietenie RGB | Áno |
| Certifikovaný repasovaný | Nie |
| Počet 3,5" pozícií | 4 |
| Typ skrine | Midi Tower |
| VESA montáž | Nie |
| Počet 2.5 " pozícií | 4 |
| Farba | Čierna |
| Repasované | Nie |
| Základný materiál | Kov, Plast, Temperované sklo |
| Poskytovaný OS | Nie |
| Dodávaný softvér | Bitdefender Internet Security |
| Zabudovaný mikrofón | Nie |
| Integrovaný TV tuner | Nie |
| Špeciálne vlastnosti | The specification and description are for illustrative purposes only. |
| Jadrá integrovaného grafického adaptéra | 2 |
| Typ pamäte diskrétnej grafickej karty | GDDR7 |
| Počet HDMI výstupov | 1 |
| NVIDIA GameWorks VR | Áno |
| Výrobca diskrétnej GPU | NVIDIA |
| Počet diskrétnych grafických adaptérov | 1 |
| Výrobca integrovanej GPU | AMD |
| CUDA | Áno |
| Pamäť diskrétneho grafického adaptéra | 16 GB |
| AMD FreeSync | Áno |
| Model diskrétnej grafickej karty | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| NVIDIA G-SYNC | Áno |
| Modelová séria integrovaného grafického adaptéra | AMD Radeon Graphics |
| Integrovaný grafický adaptér | Áno |
| Model integrovanej grafickej karty | AMD Radeon Graphics |
| Samostatný grafický adaptér | Áno |
| Počet slotov PCI Express x16 (Gen 4.x) | 3 |
| Upozornenia | Avoid contact with water or other liquids., If the battery is damaged or spilled, avoid contact with the material and contact service immediately., Do not open the computer case without disconnecting it from the power source. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Gaming Computers |
|---|---|
| EAN: | 5901443411826 |
| Intel® Thunderbolt 4: | Nie |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A: | 2 |
| Počet predných audio portov: | 1 |
| Počet zadných USB portov: | 8 |
| Výstupný S / PDIF port: | Nie |
| Výstup: | Áno |
| Počet konektorov SATA III: | 4 |
| Počet predných USB portov: | 3 |
| DC-in konektor: | Nie |
| Vstup: | Áno |
| Počet zadných audio portov: | 3 |
| Intel® Thunderbolt 5: | Nie |
| Port Fibre NIC (Flex I/O): | Nie |
| Počet PS/2 portov: | 1 |
| Počet portov USB 3.2 Gen 2x2 typu C: | 1 |
| Slúchadlové výstupy: | 1 |
| Počet VGA portov: | 1 |
| Konektor pre mikrofón: | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 4 |
| Počet HDMI portov: | 2 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón: | Áno |
| Počet DisplayPort výstupov: | 4, 3 |
| DVI port: | Nie |
| Počet USB 2.0 portov: | 4 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Typ základnej dosky: | micro ATX |
| Pripravené na virtuálnu realitu: | Áno |
| Powered by: | ASUS |
| Postavenie na trhu: | Hranie |
| Výstupné zvukové kanály: | 7.1 kanály/kanálov |
| Typ produktu: | PC |
| Čip základnej dosky: | AMD B650 |
| Vnútorné komponenty: | ASUS PRIME B650M-A WIFI II / NVIDIA GeForce RTX 5080 / WD Black SN7100 / ASUS TUF Gaming GT502 |
| Obsahuje myš: | Nie |
| Vrátane klávesnice: | Nie |
| Hĺbka: | 450 mm |
| Šírka: | 285 mm |
| Hmotnosť: | 15 kg |
| Výška: | 446 mm |
| Vstupné napätie napájacieho zdroja: | 100-240 V |
| Napájanie: | 850 W |
| Certifikácia 80PLUS: | 80 PLUS Gold |
| Integrovaný displej: | Nie |
| Základný výkon procesora: | 120 W |
| Frekvencia procesora: | 4,7 GHz |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 96 MB |
| Model procesoru: | 9800X3D |
| Generácia procesora: | AMD Ryzen 9000 Series |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora: | L3 |
| Boost frekvencia procesora: | 5,2 GHz |
| Výrobca procesoru: | AMD |
| Počet inštalovaných procesorov: | 1 |
| Počet vlákien procesora: | 16 |
| Typ procesoru: | AMD Ryzen™ 7 |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Pätica procesora: | Pätica AM5 |
| Rozloženie pamäte: | 2 x 16 GB |
| Non-ECC: | Áno |
| Frekvencia pamäti: | 6000 MHz |
| Maximálna vnútorná pamäť: | 192 GB |
| Podpora pamäťových kanálov: | Dvojkanálový |
| Vnútorná pamäť: | 32 GB |
| Typ vnútornej pamäte: | DDR5-SDRAM |
| Pamäťové sloty: | 4x DIMM |
| Veľkosť M.2 SSD: | 2280 (22 x 80 mm) |
| NVMe: | Áno |
| Rozhranie pre disky SSD: | PCI Express |
| Počet diskov: | 1 |
| Kapacita pevného disku: | 0 GB |
| Nainštalovaný pamäťový modul Intel® Optane™: | Nie |
| Celková kapacita pevných diskov: | 0 GB |
| Intgrovaná čítačka kariet: | Nie |
| Kapacita disku SSD: | 2 TB |
| Celková kapacita SSD: | 2 TB |
| Počet inštalovaných SSD: | 1 |
| Typ optickej jednotky: | Nie |
| Počet úložných pamäťových jednotiek: | 6 |
| Formát SSD: | M.2 |
| Ukladacie médium: | SSD |
| Celková kapacita úložiska: | 2 TB |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11g, 802.11a |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN: | 1000, 2500 Mbit/s, 100, 10 |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth: | Áno |
| Verzia Bluetooth: | 5.2 |
| Wi-Fi: | Áno |
| Technológia kabeláže: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Sklenený priezor: | Áno |
| Systém vodného chladenia: | Áno |
| Podsvietenie RGB: | Áno |
| Certifikovaný repasovaný: | Nie |
| Počet 3,5" pozícií: | 4 |
| Typ skrine: | Midi Tower |
| VESA montáž: | Nie |
| Počet 2.5 " pozícií: | 4 |
| Farba: | Čierna |
| Repasované: | Nie |
| Základný materiál: | Kov, Plast, Temperované sklo |
| Poskytovaný OS: | Nie |
| Dodávaný softvér: | Bitdefender Internet Security |
| Zabudovaný mikrofón: | Nie |
| Integrovaný TV tuner: | Nie |
| Špeciálne vlastnosti: | The specification and description are for illustrative purposes only. |
| Jadrá integrovaného grafického adaptéra: | 2 |
| Typ pamäte diskrétnej grafickej karty: | GDDR7 |
| Počet HDMI výstupov: | 1 |
| NVIDIA GameWorks VR: | Áno |
| Výrobca diskrétnej GPU: | NVIDIA |
| Počet diskrétnych grafických adaptérov: | 1 |
| Výrobca integrovanej GPU: | AMD |
| CUDA: | Áno |
| Pamäť diskrétneho grafického adaptéra: | 16 GB |
| AMD FreeSync: | Áno |
| Model diskrétnej grafickej karty: | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| NVIDIA G-SYNC: | Áno |
| Modelová séria integrovaného grafického adaptéra: | AMD Radeon Graphics |
| Integrovaný grafický adaptér: | Áno |
| Model integrovanej grafickej karty: | AMD Radeon Graphics |
| Samostatný grafický adaptér: | Áno |
| Počet slotov PCI Express x16 (Gen 4.x): | 3 |
| Upozornenia: | Avoid contact with water or other liquids., If the battery is damaged or spilled, avoid contact with the material and contact service immediately., Do not open the computer case without disconnecting it from the power source. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
