Actina 5901443411833 PC AMD Ryzen™ 9 9900X 32 GB DDR5-SDRAM 2 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 5080 Midi Tower Čierna
Kód: KOMACNGIP0183Podrobný popis
Actina 5901443411833 PC AMD Ryzen™ 9 9900X 32 GB DDR5-SDRAM 2 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 5080 Midi Tower Čierna| Intel® Thunderbolt 5 | Nie |
| Vstup | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 3 |
| Intel® Thunderbolt 4 | Nie |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Výstup | Áno |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A | 2 |
| Počet portov USB 3.2 Gen 2x2 typu C | 1 |
| Počet HDMI portov | 2 |
| Konektor pre mikrofón | Áno |
| Počet konektorov SATA III | 4 |
| Počet DisplayPort výstupov | 4, 3 |
| Slúchadlové výstupy | 1 |
| DC-in konektor | Nie |
| Počet zadných USB portov | 8 |
| Počet predných USB portov | 3 |
| Port Fibre NIC (Flex I/O) | Nie |
| Počet USB 2.0 portov | 4 |
| Výstupný S / PDIF port | Áno |
| DVI port | Nie |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C | 1 |
| Počet predných audio portov | 1 |
| Počet zadných audio portov | 5 |
| Typ produktu | PC |
| Čip základnej dosky | AMD B650 |
| Typ základnej dosky | micro ATX |
| Pripravené na virtuálnu realitu | Áno |
| Postavenie na trhu | Hranie |
| Powered by | ASUS |
| Výstupné zvukové kanály | 7.1 kanály/kanálov |
| Vnútorné komponenty | ASUS TUF Gaming B650M-PLUS WIFI / NVIDIA GeForce RTX 5080 / WD Black SN7100 / ASUS TUF Gaming GT502 |
| Integrovaný displej | Nie |
| Obsahuje myš | Nie |
| Vrátane klávesnice | Nie |
| Hĺbka | 450 mm |
| Výška | 446 mm |
| Šírka | 285 mm |
| Hmotnosť | 15 kg |
| Napájanie | 850 W |
| Vstupné napätie napájacieho zdroja | 100-240 V |
| Certifikácia 80PLUS | 80 PLUS Gold |
| Výrobca procesoru | AMD |
| Model procesoru | 9900X |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora | L3 |
| Generácia procesora | AMD Ryzen 9000 Series |
| Základný výkon procesora | 120 W |
| Počet jadier procesora | 12 |
| Počet inštalovaných procesorov | 1 |
| Boost frekvencia procesora | 5,6 GHz |
| Frekvencia procesora | 4,4 GHz |
| Počet vlákien procesora | 24 |
| Pätica procesora | Pätica AM5 |
| Typ procesoru | AMD Ryzen™ 9 |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 64 MB |
| Vnútorná pamäť | 32 GB |
| Frekvencia pamäti | 6000 MHz |
| Typ vnútornej pamäte | DDR5-SDRAM |
| Rozloženie pamäte | 2 x 16 GB |
| Podpora pamäťových kanálov | Dvojkanálový |
| Pamäťové sloty | 4x DIMM |
| Maximálna vnútorná pamäť | 192 GB |
| Non-ECC | Áno |
| Intgrovaná čítačka kariet | Nie |
| NVMe | Áno |
| Kapacita pevného disku | 0 GB |
| Celková kapacita pevných diskov | 0 GB |
| Formát SSD | M.2 |
| Celková kapacita SSD | 2 TB |
| Celková kapacita úložiska | 2 TB |
| Počet diskov | 1 |
| Rozhranie pre disky SSD | PCI Express |
| Kapacita disku SSD | 2 TB |
| Ukladacie médium | SSD |
| Počet inštalovaných SSD | 1 |
| Nainštalovaný pamäťový modul Intel® Optane™ | Nie |
| Veľkosť M.2 SSD | 2280 (22 x 80 mm) |
| Typ optickej jednotky | Nie |
| Počet úložných pamäťových jednotiek | 6 |
| Verzia Bluetooth | 5.2 |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11g |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Áno |
| Wi-Fi | Áno |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN | 10, 100, 1000, 2500 Mbit/s |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Typ antény | 2x2 |
| Technológia kabeláže | 10/100/1000Base-T(X) |
| Farba | Čierna |
| Sklenený priezor | Áno |
| VESA montáž | Nie |
| Typ skrine | Midi Tower |
| Počet 2.5 " pozícií | 4 |
| Základný materiál | Kov, Plast, Temperované sklo |
| Repasované | Nie |
| Systém vodného chladenia | Áno |
| Počet 3,5" pozícií | 4 |
| Podsvietenie RGB | Áno |
| Poskytovaný OS | Nie |
| Dodávaný softvér | Bitdefender Internet Security |
| Zabudovaný mikrofón | Nie |
| Integrovaný TV tuner | Nie |
| Špeciálne vlastnosti | The specification and description are for illustrative purposes only. |
| Výrobca integrovanej GPU | AMD |
| AMD FreeSync | Áno |
| Pamäť diskrétneho grafického adaptéra | 16 GB |
| Modelová séria integrovaného grafického adaptéra | AMD Radeon Graphics |
| CUDA | Áno |
| Výrobca diskrétnej GPU | NVIDIA |
| Model integrovanej grafickej karty | AMD Radeon Graphics |
| Počet HDMI výstupov | 1 |
| NVIDIA GameWorks VR | Áno |
| Jadrá integrovaného grafického adaptéra | 2 |
| NVIDIA G-SYNC | Áno |
| Samostatný grafický adaptér | Áno |
| Typ pamäte diskrétnej grafickej karty | GDDR7 |
| Počet diskrétnych grafických adaptérov | 1 |
| Model diskrétnej grafickej karty | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Integrovaný grafický adaptér | Áno |
| Sloty PCI Express x1 (Gen 4.x) | 1 |
| Počet slotov PCI Express x16 (Gen 4.x) | 2 |
| Upozornenia | If the battery is damaged or spilled, avoid contact with the material and contact service immediately., Avoid contact with water or other liquids., Do not open the computer case without disconnecting it from the power source. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Gaming Computers |
|---|---|
| EAN: | 5901443411833 |
| Intel® Thunderbolt 5: | Nie |
| Vstup: | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 3 |
| Intel® Thunderbolt 4: | Nie |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Výstup: | Áno |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón: | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A: | 2 |
| Počet portov USB 3.2 Gen 2x2 typu C: | 1 |
| Počet HDMI portov: | 2 |
| Konektor pre mikrofón: | Áno |
| Počet konektorov SATA III: | 4 |
| Počet DisplayPort výstupov: | 4, 3 |
| Slúchadlové výstupy: | 1 |
| DC-in konektor: | Nie |
| Počet zadných USB portov: | 8 |
| Počet predných USB portov: | 3 |
| Port Fibre NIC (Flex I/O): | Nie |
| Počet USB 2.0 portov: | 4 |
| Výstupný S / PDIF port: | Áno |
| DVI port: | Nie |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C: | 1 |
| Počet predných audio portov: | 1 |
| Počet zadných audio portov: | 5 |
| Typ produktu: | PC |
| Čip základnej dosky: | AMD B650 |
| Typ základnej dosky: | micro ATX |
| Pripravené na virtuálnu realitu: | Áno |
| Postavenie na trhu: | Hranie |
| Powered by: | ASUS |
| Výstupné zvukové kanály: | 7.1 kanály/kanálov |
| Vnútorné komponenty: | ASUS TUF Gaming B650M-PLUS WIFI / NVIDIA GeForce RTX 5080 / WD Black SN7100 / ASUS TUF Gaming GT502 |
| Integrovaný displej: | Nie |
| Obsahuje myš: | Nie |
| Vrátane klávesnice: | Nie |
| Hĺbka: | 450 mm |
| Výška: | 446 mm |
| Šírka: | 285 mm |
| Hmotnosť: | 15 kg |
| Napájanie: | 850 W |
| Vstupné napätie napájacieho zdroja: | 100-240 V |
| Certifikácia 80PLUS: | 80 PLUS Gold |
| Výrobca procesoru: | AMD |
| Model procesoru: | 9900X |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora: | L3 |
| Generácia procesora: | AMD Ryzen 9000 Series |
| Základný výkon procesora: | 120 W |
| Počet jadier procesora: | 12 |
| Počet inštalovaných procesorov: | 1 |
| Boost frekvencia procesora: | 5,6 GHz |
| Frekvencia procesora: | 4,4 GHz |
| Počet vlákien procesora: | 24 |
| Pätica procesora: | Pätica AM5 |
| Typ procesoru: | AMD Ryzen™ 9 |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 64 MB |
| Vnútorná pamäť: | 32 GB |
| Frekvencia pamäti: | 6000 MHz |
| Typ vnútornej pamäte: | DDR5-SDRAM |
| Rozloženie pamäte: | 2 x 16 GB |
| Podpora pamäťových kanálov: | Dvojkanálový |
| Pamäťové sloty: | 4x DIMM |
| Maximálna vnútorná pamäť: | 192 GB |
| Non-ECC: | Áno |
| Intgrovaná čítačka kariet: | Nie |
| NVMe: | Áno |
| Kapacita pevného disku: | 0 GB |
| Celková kapacita pevných diskov: | 0 GB |
| Formát SSD: | M.2 |
| Celková kapacita SSD: | 2 TB |
| Celková kapacita úložiska: | 2 TB |
| Počet diskov: | 1 |
| Rozhranie pre disky SSD: | PCI Express |
| Kapacita disku SSD: | 2 TB |
| Ukladacie médium: | SSD |
| Počet inštalovaných SSD: | 1 |
| Nainštalovaný pamäťový modul Intel® Optane™: | Nie |
| Veľkosť M.2 SSD: | 2280 (22 x 80 mm) |
| Typ optickej jednotky: | Nie |
| Počet úložných pamäťových jednotiek: | 6 |
| Verzia Bluetooth: | 5.2 |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11g |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth: | Áno |
| Wi-Fi: | Áno |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN: | 10, 100, 1000, 2500 Mbit/s |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Typ antény: | 2x2 |
| Technológia kabeláže: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Farba: | Čierna |
| Sklenený priezor: | Áno |
| VESA montáž: | Nie |
| Typ skrine: | Midi Tower |
| Počet 2.5 " pozícií: | 4 |
| Základný materiál: | Kov, Plast, Temperované sklo |
| Repasované: | Nie |
| Systém vodného chladenia: | Áno |
| Počet 3,5" pozícií: | 4 |
| Podsvietenie RGB: | Áno |
| Poskytovaný OS: | Nie |
| Dodávaný softvér: | Bitdefender Internet Security |
| Zabudovaný mikrofón: | Nie |
| Integrovaný TV tuner: | Nie |
| Špeciálne vlastnosti: | The specification and description are for illustrative purposes only. |
| Výrobca integrovanej GPU: | AMD |
| AMD FreeSync: | Áno |
| Pamäť diskrétneho grafického adaptéra: | 16 GB |
| Modelová séria integrovaného grafického adaptéra: | AMD Radeon Graphics |
| CUDA: | Áno |
| Výrobca diskrétnej GPU: | NVIDIA |
| Model integrovanej grafickej karty: | AMD Radeon Graphics |
| Počet HDMI výstupov: | 1 |
| NVIDIA GameWorks VR: | Áno |
| Jadrá integrovaného grafického adaptéra: | 2 |
| NVIDIA G-SYNC: | Áno |
| Samostatný grafický adaptér: | Áno |
| Typ pamäte diskrétnej grafickej karty: | GDDR7 |
| Počet diskrétnych grafických adaptérov: | 1 |
| Model diskrétnej grafickej karty: | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Integrovaný grafický adaptér: | Áno |
| Sloty PCI Express x1 (Gen 4.x): | 1 |
| Počet slotov PCI Express x16 (Gen 4.x): | 2 |
| Upozornenia: | If the battery is damaged or spilled, avoid contact with the material and contact service immediately., Avoid contact with water or other liquids., Do not open the computer case without disconnecting it from the power source. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
