Actina 5901443412229 PC AMD Ryzen™ 7 9800X3D 64 GB DDR5-SDRAM 2 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 5090 Midi Tower Čierna
Kód: KOMACNGIP0199Podrobný popis
Actina 5901443412229 PC AMD Ryzen™ 7 9800X3D 64 GB DDR5-SDRAM 2 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 5090 Midi Tower Čierna| Intel® Thunderbolt 5 | Nie |
| DC-in konektor | Nie |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C | 2 |
| Port Fibre NIC (Flex I/O) | Nie |
| Počet predných audio portov | 1 |
| Počet zadných USB portov | 8 |
| Počet zadných audio portov | 5 |
| Počet predných USB portov | 3 |
| Konektor pre mikrofón | Áno |
| Výstup | Áno |
| Intel® Thunderbolt 4 | Nie |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet USB 2.0 portov | 4 |
| Počet portov USB 3.2 Gen 2x2 typu C | 1 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón | Áno |
| Počet HDMI portov | 2 |
| Počet konektorov SATA III | 4 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A | 2 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 2 |
| Vstup | Áno |
| Počet DisplayPort výstupov | 4, 3 |
| DVI port | Nie |
| Slúchadlové výstupy | 1 |
| Výstupný S / PDIF port | Nie |
| Powered by | CORSAIR ICUE |
| Pripravené na virtuálnu realitu | Áno |
| Typ základnej dosky | ATX |
| Čip základnej dosky | AMD B650 |
| Postavenie na trhu | Hranie |
| Typ produktu | PC |
| Výstupné zvukové kanály | 7.1 kanály/kanálov |
| Vnútorné komponenty | ASUS TUF GAMING B650-PLUS WIFI / NVIDIA GeForce RTX 5090 / WD Black SN7100 / Corsair 3500X ARGB |
| Obsahuje myš | Nie |
| Vrátane klávesnice | Nie |
| Hmotnosť | 10 kg |
| Výška | 506 mm |
| Hĺbka | 460 mm |
| Šírka | 240 mm |
| Vstupné napätie napájacieho zdroja | 100-240 V |
| Napájanie | 1000 W |
| Certifikácia 80PLUS | 80 PLUS Gold |
| Integrovaný displej | Nie |
| Model procesoru | 9800X3D |
| Generácia procesora | AMD Ryzen 9000 Series |
| Frekvencia procesora | 5,2 GHz |
| Pätica procesora | Pätica AM5 |
| Počet inštalovaných procesorov | 1 |
| Počet jadier procesora | 8 |
| Boost frekvencia procesora | 4,7 GHz |
| Výrobca procesoru | AMD |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 96 MB |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora | L3 |
| Počet vlákien procesora | 16 |
| Základný výkon procesora | 120 W |
| Typ procesoru | AMD Ryzen™ 7 |
| Rozloženie pamäte | 2 x 32 GB |
| Podpora pamäťových kanálov | Dvojkanálový |
| ECC | Nie |
| Pamäťové sloty | 4x DIMM |
| Vnútorná pamäť | 64 GB |
| Frekvencia pamäti | 6000 MHz |
| Typ vnútornej pamäte | DDR5-SDRAM |
| Maximálna vnútorná pamäť | 128 GB |
| Veľkosť M.2 SSD | 2280 (22 x 80 mm) |
| Nainštalovaný pamäťový modul Intel® Optane™ | Nie |
| Typ optickej jednotky | Nie |
| Formát SSD | M.2 |
| Počet úložných pamäťových jednotiek | 7 |
| Ukladacie médium | SSD |
| Celková kapacita úložiska | 2 TB |
| Kapacita disku SSD | 2 TB |
| Intgrovaná čítačka kariet | Nie |
| Rozhranie pre disky SSD | PCI Express |
| Počet diskov | 1 |
| NVMe | Áno |
| Celková kapacita SSD | 2 TB |
| Počet inštalovaných SSD | 1 |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN | 10, 1000, 2500 Mbit/s, 100 |
| Wi-Fi štandardy | 802.11a, 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Technológia kabeláže | 10/100/1000Base-T(X) |
| Wi-Fi | Áno |
| Verzia Bluetooth | 5.2 |
| Bluetooth | Áno |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Typ antény | 2x2 |
| Podsvietenie RGB | Áno |
| Systém vodného chladenia | Áno |
| Sklenený priezor | Áno |
| Typ skrine | Midi Tower |
| Základný materiál | Kov, Plast, Temperované sklo |
| Farba | Čierna |
| Repasované | Nie |
| Počet 2.5 " pozícií | 2 |
| Počet 3,5" pozícií | 2 |
| Poskytovaný OS | Nie |
| Dodávaný softvér | Bitdefender Internet Security |
| Zabudovaný mikrofón | Nie |
| Integrovaný TV tuner | Nie |
| Špeciálne vlastnosti | The specification and description are for illustrative purposes only. |
| NVIDIA GameWorks VR | Áno |
| Typ pamäte diskrétnej grafickej karty | GDDR7 |
| Počet HDMI výstupov | 1 |
| Výrobca diskrétnej GPU | NVIDIA |
| Výrobca integrovanej GPU | AMD |
| Počet diskrétnych grafických adaptérov | 1 |
| CUDA | Áno |
| NVIDIA G-SYNC | Áno |
| Modelová séria integrovaného grafického adaptéra | AMD Radeon Graphics |
| Samostatný grafický adaptér | Áno |
| Pamäť diskrétneho grafického adaptéra | 32 GB |
| Model diskrétnej grafickej karty | NVIDIA GeForce RTX 5090 |
| Model integrovanej grafickej karty | AMD Radeon Graphics |
| Integrovaný grafický adaptér | Áno |
| Počet slotov PCI Express x16 (Gen 4.x) | 2 |
| Sloty PCI Express x1 (Gen 4.x) | 2 |
| Upozornenia | Dispose of used electronic devices at specialised disposal facilities., Ensure the unit is switched off and disconnected from the power source before carrying out any maintenance., Do not open the appliance housing without the appropriate tools and technical knowledge. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Gaming Computers |
|---|---|
| EAN: | 5901443412229 |
| Intel® Thunderbolt 5: | Nie |
| DC-in konektor: | Nie |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C: | 2 |
| Port Fibre NIC (Flex I/O): | Nie |
| Počet predných audio portov: | 1 |
| Počet zadných USB portov: | 8 |
| Počet zadných audio portov: | 5 |
| Počet predných USB portov: | 3 |
| Konektor pre mikrofón: | Áno |
| Výstup: | Áno |
| Intel® Thunderbolt 4: | Nie |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Počet USB 2.0 portov: | 4 |
| Počet portov USB 3.2 Gen 2x2 typu C: | 1 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón: | Áno |
| Počet HDMI portov: | 2 |
| Počet konektorov SATA III: | 4 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A: | 2 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 2 |
| Vstup: | Áno |
| Počet DisplayPort výstupov: | 4, 3 |
| DVI port: | Nie |
| Slúchadlové výstupy: | 1 |
| Výstupný S / PDIF port: | Nie |
| Powered by: | CORSAIR ICUE |
| Pripravené na virtuálnu realitu: | Áno |
| Typ základnej dosky: | ATX |
| Čip základnej dosky: | AMD B650 |
| Postavenie na trhu: | Hranie |
| Typ produktu: | PC |
| Výstupné zvukové kanály: | 7.1 kanály/kanálov |
| Vnútorné komponenty: | ASUS TUF GAMING B650-PLUS WIFI / NVIDIA GeForce RTX 5090 / WD Black SN7100 / Corsair 3500X ARGB |
| Obsahuje myš: | Nie |
| Vrátane klávesnice: | Nie |
| Hmotnosť: | 10 kg |
| Výška: | 506 mm |
| Hĺbka: | 460 mm |
| Šírka: | 240 mm |
| Vstupné napätie napájacieho zdroja: | 100-240 V |
| Napájanie: | 1000 W |
| Certifikácia 80PLUS: | 80 PLUS Gold |
| Integrovaný displej: | Nie |
| Model procesoru: | 9800X3D |
| Generácia procesora: | AMD Ryzen 9000 Series |
| Frekvencia procesora: | 5,2 GHz |
| Pätica procesora: | Pätica AM5 |
| Počet inštalovaných procesorov: | 1 |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Boost frekvencia procesora: | 4,7 GHz |
| Výrobca procesoru: | AMD |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 96 MB |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora: | L3 |
| Počet vlákien procesora: | 16 |
| Základný výkon procesora: | 120 W |
| Typ procesoru: | AMD Ryzen™ 7 |
| Rozloženie pamäte: | 2 x 32 GB |
| Podpora pamäťových kanálov: | Dvojkanálový |
| ECC: | Nie |
| Pamäťové sloty: | 4x DIMM |
| Vnútorná pamäť: | 64 GB |
| Frekvencia pamäti: | 6000 MHz |
| Typ vnútornej pamäte: | DDR5-SDRAM |
| Maximálna vnútorná pamäť: | 128 GB |
| Veľkosť M.2 SSD: | 2280 (22 x 80 mm) |
| Nainštalovaný pamäťový modul Intel® Optane™: | Nie |
| Typ optickej jednotky: | Nie |
| Formát SSD: | M.2 |
| Počet úložných pamäťových jednotiek: | 7 |
| Ukladacie médium: | SSD |
| Celková kapacita úložiska: | 2 TB |
| Kapacita disku SSD: | 2 TB |
| Intgrovaná čítačka kariet: | Nie |
| Rozhranie pre disky SSD: | PCI Express |
| Počet diskov: | 1 |
| NVMe: | Áno |
| Celková kapacita SSD: | 2 TB |
| Počet inštalovaných SSD: | 1 |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN: | 10, 1000, 2500 Mbit/s, 100 |
| Wi-Fi štandardy: | 802.11a, 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Technológia kabeláže: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Wi-Fi: | Áno |
| Verzia Bluetooth: | 5.2 |
| Bluetooth: | Áno |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Typ antény: | 2x2 |
| Podsvietenie RGB: | Áno |
| Systém vodného chladenia: | Áno |
| Sklenený priezor: | Áno |
| Typ skrine: | Midi Tower |
| Základný materiál: | Kov, Plast, Temperované sklo |
| Farba: | Čierna |
| Repasované: | Nie |
| Počet 2.5 " pozícií: | 2 |
| Počet 3,5" pozícií: | 2 |
| Poskytovaný OS: | Nie |
| Dodávaný softvér: | Bitdefender Internet Security |
| Zabudovaný mikrofón: | Nie |
| Integrovaný TV tuner: | Nie |
| Špeciálne vlastnosti: | The specification and description are for illustrative purposes only. |
| NVIDIA GameWorks VR: | Áno |
| Typ pamäte diskrétnej grafickej karty: | GDDR7 |
| Počet HDMI výstupov: | 1 |
| Výrobca diskrétnej GPU: | NVIDIA |
| Výrobca integrovanej GPU: | AMD |
| Počet diskrétnych grafických adaptérov: | 1 |
| CUDA: | Áno |
| NVIDIA G-SYNC: | Áno |
| Modelová séria integrovaného grafického adaptéra: | AMD Radeon Graphics |
| Samostatný grafický adaptér: | Áno |
| Pamäť diskrétneho grafického adaptéra: | 32 GB |
| Model diskrétnej grafickej karty: | NVIDIA GeForce RTX 5090 |
| Model integrovanej grafickej karty: | AMD Radeon Graphics |
| Integrovaný grafický adaptér: | Áno |
| Počet slotov PCI Express x16 (Gen 4.x): | 2 |
| Sloty PCI Express x1 (Gen 4.x): | 2 |
| Upozornenia: | Dispose of used electronic devices at specialised disposal facilities., Ensure the unit is switched off and disconnected from the power source before carrying out any maintenance., Do not open the appliance housing without the appropriate tools and technical knowledge. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
