Lenovo Legion T5 30IAX10 Intel Core Ultra 7 255HX 32 GB DDR5-SDRAM 2 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti Windows 11 Home PC Čierna
Kód: KOMLEVGAM0127Podrobný popis
Lenovo Legion T5 30IAX10 Intel Core Ultra 7 255HX 32 GB DDR5-SDRAM 2 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti Windows 11 Home PC Čierna| Počet USB 2.0 portov | 4 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 3 |
| Počet portov USB 3.2 Gen 2x2 typu C | 1 |
| Počet DisplayPort výstupov | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C | 1 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón | Áno |
| Zvukový systém | Audio s vysokým rozlíšením |
| Zvukový čip | Realtek ALC623 |
| Typ produktu | PC |
| Trusted Platform Module (TPM) | Áno |
| Výška | 414 mm |
| Šírka | 211 mm |
| Hĺbka | 490,4 mm |
| Hmotnosť | 15 kg |
| Napájanie | 850 W |
| Vstupné napätie napájacieho zdroja | 100 - 240 V |
| Vstupné frekvencia napájacieho zdroja | 50/60 Hz |
| Integrovaný displej | Nie |
| Počet jadier procesora | 20 |
| Základná frekvencia výkonných jadier | 2,4 GHz |
| Počet vlákien procesora | 20 |
| Typ procesoru | Intel Core Ultra 7 |
| Maximálna turbo frekvencia výkonného jadra | 5,2 GHz |
| Maximálny výkon turbo režimu | 160 W |
| Základný výkon procesora | 55 W |
| Model procesoru | 255HX |
| Maximálna turbo frekvencia úsporného jadra | 4,5 GHz |
| Generácia procesora | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Základná frekvencia efektívnych jadier | 1,8 GHz |
| Efektívne jadrá | 12 |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 30 MB |
| Boost frekvencia procesora | 5,2 GHz |
| Výrobca procesoru | Intel |
| Výkonné jadrá | 8 |
| Vnútorná pamäť | 32 GB |
| Typ vnútornej pamäte | DDR5-SDRAM |
| Frekvencia pamäti | 5600 MHz |
| Maximálna vnútorná pamäť | 64 GB |
| Rozloženie pamäte | 2 x 16 GB |
| Ukladacie médium | SSD |
| Formát SSD | M.2 |
| Typ optickej jednotky | Nie |
| Celková kapacita úložiska | 2 TB |
| Počet inštalovaných SSD | 1 |
| NVMe | Áno |
| Intgrovaná čítačka kariet | Nie |
| Rozhranie pre disky SSD | PCI Express 4.0 |
| Celková kapacita SSD | 2 TB |
| Kapacita disku SSD | 2 TB |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Verzia Bluetooth | 5.4 |
| Bluetooth | Áno |
| Wi-Fi | Áno |
| Typ antény | 2x2 |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Pripojenie k mobilnej sieti | Nie |
| Farba názov | Eclipse black |
| Hlasitosť | 30 L |
| Farba | Čierna |
| Typ skrine | Tower |
| Poskytovaný OS | Windows 11 Home |
| Architektúra operačného systému | 64-bit |
| Model integrovanej grafickej karty | Intel Graphics |
| Typ pamäte diskrétnej grafickej karty | GDDR7 |
| Pamäť diskrétneho grafického adaptéra | 8 GB |
| Výrobca integrovanej GPU | Intel |
| Model diskrétnej grafickej karty | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
| Integrovaný grafický adaptér | Áno |
| Modelová séria integrovaného grafického adaptéra | Intel Graphics |
| Výrobca diskrétnej GPU | NVIDIA |
| Samostatný grafický adaptér | Áno |
| Upozornenia | Dispose of used electronic devices at specialised disposal facilities., Do not open the appliance housing without the appropriate tools and technical knowledge., Ensure the unit is switched off and disconnected from the power source before carrying out any maintenance. |
| Podpora softvérových riešení AI na NPU | DirectML, WebNN, Windows ML, ONNX RT, OpenVINO |
| Celkový výkon procesora až | 33 TOPs |
| Výkon GPU až | 8 TOPs |
| Výkon NPU až | 13 TOPs |
| Podpora efektov Windows Studio | Áno |
| Neurónová procesorová jednotka (NPU) | Intel AI Boost |
| Podpora sparsity | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Gaming Computers |
|---|---|
| EAN: | 198157744714 |
| Počet USB 2.0 portov: | 4 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 3 |
| Počet portov USB 3.2 Gen 2x2 typu C: | 1 |
| Počet DisplayPort výstupov: | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C: | 1 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón: | Áno |
| Zvukový systém: | Audio s vysokým rozlíšením |
| Zvukový čip: | Realtek ALC623 |
| Typ produktu: | PC |
| Trusted Platform Module (TPM): | Áno |
| Výška: | 414 mm |
| Šírka: | 211 mm |
| Hĺbka: | 490,4 mm |
| Hmotnosť: | 15 kg |
| Napájanie: | 850 W |
| Vstupné napätie napájacieho zdroja: | 100 - 240 V |
| Vstupné frekvencia napájacieho zdroja: | 50/60 Hz |
| Integrovaný displej: | Nie |
| Počet jadier procesora: | 20 |
| Základná frekvencia výkonných jadier: | 2,4 GHz |
| Počet vlákien procesora: | 20 |
| Typ procesoru: | Intel Core Ultra 7 |
| Maximálna turbo frekvencia výkonného jadra: | 5,2 GHz |
| Maximálny výkon turbo režimu: | 160 W |
| Základný výkon procesora: | 55 W |
| Model procesoru: | 255HX |
| Maximálna turbo frekvencia úsporného jadra: | 4,5 GHz |
| Generácia procesora: | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Základná frekvencia efektívnych jadier: | 1,8 GHz |
| Efektívne jadrá: | 12 |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 30 MB |
| Boost frekvencia procesora: | 5,2 GHz |
| Výrobca procesoru: | Intel |
| Výkonné jadrá: | 8 |
| Vnútorná pamäť: | 32 GB |
| Typ vnútornej pamäte: | DDR5-SDRAM |
| Frekvencia pamäti: | 5600 MHz |
| Maximálna vnútorná pamäť: | 64 GB |
| Rozloženie pamäte: | 2 x 16 GB |
| Ukladacie médium: | SSD |
| Formát SSD: | M.2 |
| Typ optickej jednotky: | Nie |
| Celková kapacita úložiska: | 2 TB |
| Počet inštalovaných SSD: | 1 |
| NVMe: | Áno |
| Intgrovaná čítačka kariet: | Nie |
| Rozhranie pre disky SSD: | PCI Express 4.0 |
| Celková kapacita SSD: | 2 TB |
| Kapacita disku SSD: | 2 TB |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Verzia Bluetooth: | 5.4 |
| Bluetooth: | Áno |
| Wi-Fi: | Áno |
| Typ antény: | 2x2 |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Pripojenie k mobilnej sieti: | Nie |
| Farba názov: | Eclipse black |
| Hlasitosť: | 30 L |
| Farba: | Čierna |
| Typ skrine: | Tower |
| Poskytovaný OS: | Windows 11 Home |
| Architektúra operačného systému: | 64-bit |
| Model integrovanej grafickej karty: | Intel Graphics |
| Typ pamäte diskrétnej grafickej karty: | GDDR7 |
| Pamäť diskrétneho grafického adaptéra: | 8 GB |
| Výrobca integrovanej GPU: | Intel |
| Model diskrétnej grafickej karty: | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
| Integrovaný grafický adaptér: | Áno |
| Modelová séria integrovaného grafického adaptéra: | Intel Graphics |
| Výrobca diskrétnej GPU: | NVIDIA |
| Samostatný grafický adaptér: | Áno |
| Upozornenia: | Dispose of used electronic devices at specialised disposal facilities., Do not open the appliance housing without the appropriate tools and technical knowledge., Ensure the unit is switched off and disconnected from the power source before carrying out any maintenance. |
| Podpora softvérových riešení AI na NPU: | DirectML, WebNN, Windows ML, ONNX RT, OpenVINO |
| Celkový výkon procesora až: | 33 TOPs |
| Výkon GPU až: | 8 TOPs |
| Výkon NPU až: | 13 TOPs |
| Podpora efektov Windows Studio: | Áno |
| Neurónová procesorová jednotka (NPU): | Intel AI Boost |
| Podpora sparsity: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
