Dráha Carrera Spidey Go Spidey Go! 2,9m
Kód: POJCEAGIT0012Podrobný popis
Dráha Carrera Spidey Go Spidey Go! 2,9m| Počet autíčok v balení | 2 |
| Kompatibilita značky | Carrera |
| Typ produktu | Súprava vozidla a dráhy |
| Odporúčaný vek (min) | 3 rok / roky |
| Materiál | Plast |
| Farba | Modrá, Červená |
| Odporúčané pohlavia | Chlapec / dievča |
| Počet herných ovládačov | 2 |
| Dĺžka trate | 2,9 m |
| Hĺbka | 875 mm |
| Šírka | 1140 mm |
| Vrátane batérií | Nie |
| (cdm) Počet batérií (2) | 4 |
| Vyžadované batérie | Áno |
| Typ balenia | Box |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Garages and tracks |
|---|---|
| EAN: | 4007486630505 |
| Počet autíčok v balení: | 2 |
| Kompatibilita značky: | Carrera |
| Typ produktu: | Súprava vozidla a dráhy |
| Odporúčaný vek (min): | 3 rok / roky |
| Materiál: | Plast |
| Farba: | Modrá, Červená |
| Odporúčané pohlavia: | Chlapec / dievča |
| Počet herných ovládačov: | 2 |
| Dĺžka trate: | 2,9 m |
| Hĺbka: | 875 mm |
| Šírka: | 1140 mm |
| Vrátane batérií: | Nie |
| (cdm) Počet batérií (2): | 4 |
| Vyžadované batérie: | Áno |
| Typ balenia: | Box |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
