Dráha Carrera Super Rally 4,9 m
Kód: POJCEAGIT0016Podrobný popis
Dráha Carrera Super Rally 4,9 m| Počet autíčok v balení | 2 |
| Typ produktu | Súprava vozidla a dráhy |
| Odporúčaný vek (min) | 6 rok / roky |
| Počet ovládačov | 2 |
| Farba | Čierna, Modrá, Červená |
| Odporúčané pohlavia | Chlapec / dievča |
| Materiál | Plast |
| Kompatibilita značky | Carrera |
| Dĺžka trate | 4,9 m |
| Hĺbka | 680 mm |
| Šírka | 1580 mm |
| Typ balenia | Box |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Garages and tracks |
|---|---|
| EAN: | 4007486624955 |
| Počet autíčok v balení: | 2 |
| Typ produktu: | Súprava vozidla a dráhy |
| Odporúčaný vek (min): | 6 rok / roky |
| Počet ovládačov: | 2 |
| Farba: | Čierna, Modrá, Červená |
| Odporúčané pohlavia: | Chlapec / dievča |
| Materiál: | Plast |
| Kompatibilita značky: | Carrera |
| Dĺžka trate: | 4,9 m |
| Hĺbka: | 680 mm |
| Šírka: | 1580 mm |
| Typ balenia: | Box |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
