Skartovač Makita UD2500 2500 W 67 L nôž
Kód: NELMAKROZ0001Podrobný popis
Skartovač Makita UD2500 2500 W 67 L nôž| Popis bloku | Podmienky predĺženej záruky pre súkromných používateľov a spoločnosti https://www.makita.pl/service-web-login.html |
| Hmotnosť | 27,6 kg |
| Farba | Azúrová, Čierna |
| Príkon | 2500 W |
| Stanovená rýchlosť | 40 ot/min |
| Kapacita rezu | 4,5 cm |
| Upozornenia | Always wear appropriate personal protective equipment such as gloves and safety glasses., Do not use in the presence of children or pets., Product may present GHS09: Environmental hazard; do not dispose of in normal waste, contact local disposal facilities. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Garden shredders |
|---|---|
| EAN: | 088381643818 |
| Popis bloku: | Podmienky predĺženej záruky pre súkromných používateľov a spoločnosti https://www.makita.pl/service-web-login.html |
| Hmotnosť: | 27,6 kg |
| Farba: | Azúrová, Čierna |
| Príkon: | 2500 W |
| Stanovená rýchlosť: | 40 ot/min |
| Kapacita rezu: | 4,5 cm |
| Upozornenia: | Always wear appropriate personal protective equipment such as gloves and safety glasses., Do not use in the presence of children or pets., Product may present GHS09: Environmental hazard; do not dispose of in normal waste, contact local disposal facilities. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
