Plynový gril s 1 horákom Teesa BBQ 1000 skladací
Kód: GRLTSAGGA0004Podrobný popis
Plynový gril s 1 horákom Teesa BBQ 1000 skladací| Počet varných zón | 1 zone(s) |
| Výkon varnej zóny 1 | 3600 W |
| Teplomer | Nie |
| Model | Grilovanie |
| Zdroj tepla | Plyn |
| Šírka | 990 mm |
| Hĺbka | 470 mm |
| Výška | 1035 mm |
| Typ roštu | Oceľ |
| Viečko | Áno |
| Farba | Strieborná, Čierna |
| Police | Áno |
| Vstavaný displej | Nie |
| Zapaľovač horáka | Tlačidlo |
| Otočné kolieska | Áno |
| Jednoduché čistenie | Áno |
| Počet koliečok | 2 koleso/kolesá |
| Nohy | Áno |
| Systém ovládania | Otočné |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Gas grills |
|---|---|
| EAN: | 5901890062480 |
| Počet varných zón: | 1 zone(s) |
| Výkon varnej zóny 1: | 3600 W |
| Teplomer: | Nie |
| Model: | Grilovanie |
| Zdroj tepla: | Plyn |
| Šírka: | 990 mm |
| Hĺbka: | 470 mm |
| Výška: | 1035 mm |
| Typ roštu: | Oceľ |
| Viečko: | Áno |
| Farba: | Strieborná, Čierna |
| Police: | Áno |
| Vstavaný displej: | Nie |
| Zapaľovač horáka: | Tlačidlo |
| Otočné kolieska: | Áno |
| Jednoduché čistenie: | Áno |
| Počet koliečok: | 2 koleso/kolesá |
| Nohy: | Áno |
| Systém ovládania: | Otočné |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
