Plynový gril s 2 horákmi Teesa BBQ 2000
Kód: GRLTSAGGA0003Podrobný popis
Plynový gril s 2 horákmi Teesa BBQ 2000| Výkon varnej zóny 1 | 2500 W |
| Zdroj tepla | Plyn |
| Teplomer | Nie |
| Počet varných zón | 2 zone(s) |
| Výkon varnej zóny 2 | 2500 W |
| Model | Grilovanie |
| Šírka | 980 mm |
| Výška | 1000 mm |
| Hĺbka | 440 mm |
| Viečko | Áno |
| Typ roštu | Oceľ |
| Police | Áno |
| Farba | Strieborná, Čierna |
| Vstavaný displej | Nie |
| Jednoduché čistenie | Áno |
| Počet koliečok | 2 koleso/kolesá |
| Otočné kolieska | Áno |
| Zapaľovač horáka | Tlačidlo |
| Nohy | Áno |
| Systém ovládania | Otočné |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Gas grills |
|---|---|
| EAN: | 5901890034890 |
| Výkon varnej zóny 1: | 2500 W |
| Zdroj tepla: | Plyn |
| Teplomer: | Nie |
| Počet varných zón: | 2 zone(s) |
| Výkon varnej zóny 2: | 2500 W |
| Model: | Grilovanie |
| Šírka: | 980 mm |
| Výška: | 1000 mm |
| Hĺbka: | 440 mm |
| Viečko: | Áno |
| Typ roštu: | Oceľ |
| Police: | Áno |
| Farba: | Strieborná, Čierna |
| Vstavaný displej: | Nie |
| Jednoduché čistenie: | Áno |
| Počet koliečok: | 2 koleso/kolesá |
| Otočné kolieska: | Áno |
| Zapaľovač horáka: | Tlačidlo |
| Nohy: | Áno |
| Systém ovládania: | Otočné |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
