Asrock Intel Arc B580 Challenger 12GB OC Arc B580 GDDR6
Kód: VGAASRINT0011Podrobný popis
Asrock Intel Arc B580 Challenger 12GB OC Arc B580 GDDR6| Počet DisplayPort výstupov | 3 |
| Rozhranie | PCI Express x8 4.0 |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Verzia HDMI | 2.1a |
| Verzia DisplayPort | 2.1 |
| HDCP | Áno |
| Dual Link DVI | Nie |
| Verzia DirectX | 12 Ultimate |
| Integrovaný TV tuner | Nie |
| Verzia OpenGL | 4.6 |
| Motory Intel® Xe Matrix Extensions (Intel® XMX). | 160 |
| Výška | 132 mm |
| Dĺžka | 249 mm |
| Hmotnosť | 720 g |
| Hĺbka | 41 mm |
| Minimálne systémové napájanie | 650 W |
| Doplnkové napájanie konektorov | 1x 8-pin |
| Frekvencia procesora | 2740 MHz |
| Typ | Arc B580 |
| Počet monitorov na jednu grafickú kartu | 4 |
| Maximálne rozlíšenie | 7680 x 4320 px |
| Rodina grafického procesora | Intel |
| CUDA | Nie |
| Pamäťová zbernica | 192 bit |
| Pamäť diskrétneho grafického adaptéra | 12 GB |
| Rýchlosť prenosu dát | 19 Gbit/s |
| Typ pamäti grafickej karty | GDDR6 |
| Farba | Čierna |
| Farba podsvietenia | Červená, Zelená, Modrá |
| Druh chladenia | Aktívny |
| Počet ventilátorov | 2 ventilátor/ventilátory |
| Počet slotov | 2 |
| Typ balenia | Box |
| Upozornenia | Dispose of in accordance with local regulations for electronic waste., Do not open the graphics card case to avoid electric shock., Install in a well-ventilated place to prevent overheating. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Graphics card ( INTEL ) |
|---|---|
| EAN: | 4711581490031 |
| Počet DisplayPort výstupov: | 3 |
| Rozhranie: | PCI Express x8 4.0 |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Verzia HDMI: | 2.1a |
| Verzia DisplayPort: | 2.1 |
| HDCP: | Áno |
| Dual Link DVI: | Nie |
| Verzia DirectX: | 12 Ultimate |
| Integrovaný TV tuner: | Nie |
| Verzia OpenGL: | 4.6 |
| Motory Intel® Xe Matrix Extensions (Intel® XMX).: | 160 |
| Výška: | 132 mm |
| Dĺžka: | 249 mm |
| Hmotnosť: | 720 g |
| Hĺbka: | 41 mm |
| Minimálne systémové napájanie: | 650 W |
| Doplnkové napájanie konektorov: | 1x 8-pin |
| Frekvencia procesora: | 2740 MHz |
| Typ: | Arc B580 |
| Počet monitorov na jednu grafickú kartu: | 4 |
| Maximálne rozlíšenie: | 7680 x 4320 px |
| Rodina grafického procesora: | Intel |
| CUDA: | Nie |
| Pamäťová zbernica: | 192 bit |
| Pamäť diskrétneho grafického adaptéra: | 12 GB |
| Rýchlosť prenosu dát: | 19 Gbit/s |
| Typ pamäti grafickej karty: | GDDR6 |
| Farba: | Čierna |
| Farba podsvietenia: | Červená, Zelená, Modrá |
| Druh chladenia: | Aktívny |
| Počet ventilátorov: | 2 ventilátor/ventilátory |
| Počet slotov: | 2 |
| Typ balenia: | Box |
| Upozornenia: | Dispose of in accordance with local regulations for electronic waste., Do not open the graphics card case to avoid electric shock., Install in a well-ventilated place to prevent overheating. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
