Grafická karta MSI RTX 5070 12G VENTUS 2X OC WHITE)
Kód: VGAMISNVDM258Podrobný popis
Grafická karta MSI RTX 5070 12G VENTUS 2X OC WHITE)| Počet HDMI portov | 1 |
| Rozhranie | PCI Express 5.0 |
| Verzia HDMI | 2.1b |
| Verzia DisplayPort | 2.1b |
| Počet DisplayPort výstupov | 3 |
| Dual Link DVI | Nie |
| NVIDIA G-SYNC | Áno |
| Verzia DirectX | 12 Ultimate |
| Integrovaný TV tuner | Nie |
| Verzia OpenGL | 4.6 |
| Dodávané káble | Výkon |
| Šírka | 50 mm |
| Dĺžka | 236 mm |
| Výška | 126 mm |
| Minimálne systémové napájanie | 650 W |
| Doplnkové napájanie konektorov | 1x 16-pin |
| Maximálne rozlíšenie | 7680 x 4320 px |
| CUDA | Áno |
| Frekvencia procesora | 2325 MHz |
| Podpora paralelného spracovania | Nepodporovaný |
| Rodina grafického procesora | NVIDIA |
| CUDA jadier | 6144 |
| Počet monitorov na jednu grafickú kartu | 4 |
| Typ | GeForce RTX 5070 |
| Typ pamäti grafickej karty | GDDR7 |
| Pamäť diskrétneho grafického adaptéra | 12 GB |
| Pamäťová zbernica | 192 bit |
| Rýchlosť prenosu dát | 28 Gbit/s |
| Farba | Biela, Čierna |
| Technológia chladenia | MSI TORX FAN 5.0 |
| Počet ventilátorov | 2 ventilátor/ventilátory |
| Druh chladenia | Vzduch |
| Typ balenia | Box |
| Produktov na prepravný (vnútorný) obal | 1 kusov |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Graphics card ( NVIDIA Graphics PLUS ) |
|---|---|
| EAN: | 4711377308243 |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Rozhranie: | PCI Express 5.0 |
| Verzia HDMI: | 2.1b |
| Verzia DisplayPort: | 2.1b |
| Počet DisplayPort výstupov: | 3 |
| Dual Link DVI: | Nie |
| NVIDIA G-SYNC: | Áno |
| Verzia DirectX: | 12 Ultimate |
| Integrovaný TV tuner: | Nie |
| Verzia OpenGL: | 4.6 |
| Dodávané káble: | Výkon |
| Šírka: | 50 mm |
| Dĺžka: | 236 mm |
| Výška: | 126 mm |
| Minimálne systémové napájanie: | 650 W |
| Doplnkové napájanie konektorov: | 1x 16-pin |
| Maximálne rozlíšenie: | 7680 x 4320 px |
| CUDA: | Áno |
| Frekvencia procesora: | 2325 MHz |
| Podpora paralelného spracovania: | Nepodporovaný |
| Rodina grafického procesora: | NVIDIA |
| CUDA jadier: | 6144 |
| Počet monitorov na jednu grafickú kartu: | 4 |
| Typ: | GeForce RTX 5070 |
| Typ pamäti grafickej karty: | GDDR7 |
| Pamäť diskrétneho grafického adaptéra: | 12 GB |
| Pamäťová zbernica: | 192 bit |
| Rýchlosť prenosu dát: | 28 Gbit/s |
| Farba: | Biela, Čierna |
| Technológia chladenia: | MSI TORX FAN 5.0 |
| Počet ventilátorov: | 2 ventilátor/ventilátory |
| Druh chladenia: | Vzduch |
| Typ balenia: | Box |
| Produktov na prepravný (vnútorný) obal: | 1 kusov |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
