MSI GEFORCE RTX 3050 LP E 6G OC grafická karta NVIDIA 6 GB GDDR6
Kód: VGAMISNVDM272Podrobný popis
MSI GEFORCE RTX 3050 LP E 6G OC grafická karta NVIDIA 6 GB GDDR6| Verzia DisplayPort | 1.4a |
| Počet HDMI portov | 2 |
| Verzia HDMI | 2.1 |
| Počet DisplayPort výstupov | 1 |
| Rozhranie | PCI Express x8 4.0 |
| HDCP | Áno |
| NVIDIA G-SYNC | Áno |
| Integrovaný TV tuner | Nie |
| Overclocked (OC) vydanie | Áno |
| Verzia OpenGL | 4.6 |
| Verzia DirectX | 12 Ultimate |
| Dual Link DVI | Nie |
| Hĺbka | 42 mm |
| Výška | 69 mm |
| Dĺžka | 174 mm |
| Hmotnosť | 352 g |
| Spotreba elektrickej energie | 70 W |
| Minimálne systémové napájanie | 300 W |
| Maximálne rozlíšenie | 7680 x 4320 px |
| CUDA | Áno |
| Rýchlosť pretaktovania procesora | 1492 MHz |
| Počet monitorov na jednu grafickú kartu | 3 |
| CUDA jadier | 2304 |
| Typ | GeForce RTX 3050 |
| Rodina grafického procesora | NVIDIA |
| Pamäť diskrétneho grafického adaptéra | 6 GB |
| Rýchlosť prenosu dát | 14 Gbit/s |
| Pamäťová zbernica | 96 bit |
| Typ pamäti grafickej karty | GDDR6 |
| Farba | Čierna |
| Druh chladenia | Aktívny |
| Počet ventilátorov | 2 ventilátor/ventilátory |
| Formát | Full-Height/Half-Length (FH/HL) |
| Typ balenia | Box |
| Hmotnosť vrátane balenia | 566 g |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Graphics card ( NVIDIA Graphics PLUS ) |
|---|---|
| EAN: | 4711377265584 |
| Verzia DisplayPort: | 1.4a |
| Počet HDMI portov: | 2 |
| Verzia HDMI: | 2.1 |
| Počet DisplayPort výstupov: | 1 |
| Rozhranie: | PCI Express x8 4.0 |
| HDCP: | Áno |
| NVIDIA G-SYNC: | Áno |
| Integrovaný TV tuner: | Nie |
| Overclocked (OC) vydanie: | Áno |
| Verzia OpenGL: | 4.6 |
| Verzia DirectX: | 12 Ultimate |
| Dual Link DVI: | Nie |
| Hĺbka: | 42 mm |
| Výška: | 69 mm |
| Dĺžka: | 174 mm |
| Hmotnosť: | 352 g |
| Spotreba elektrickej energie: | 70 W |
| Minimálne systémové napájanie: | 300 W |
| Maximálne rozlíšenie: | 7680 x 4320 px |
| CUDA: | Áno |
| Rýchlosť pretaktovania procesora: | 1492 MHz |
| Počet monitorov na jednu grafickú kartu: | 3 |
| CUDA jadier: | 2304 |
| Typ: | GeForce RTX 3050 |
| Rodina grafického procesora: | NVIDIA |
| Pamäť diskrétneho grafického adaptéra: | 6 GB |
| Rýchlosť prenosu dát: | 14 Gbit/s |
| Pamäťová zbernica: | 96 bit |
| Typ pamäti grafickej karty: | GDDR6 |
| Farba: | Čierna |
| Druh chladenia: | Aktívny |
| Počet ventilátorov: | 2 ventilátor/ventilátory |
| Formát: | Full-Height/Half-Length (FH/HL) |
| Typ balenia: | Box |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 566 g |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
