ESPERANZA EKM031 Mlynček na mäso biely 2200W
Kód: AGDESPMDM0005Podrobný popis
ESPERANZA EKM031 Mlynček na mäso biely 2200W| Farba | Biela |
| Dĺžka šnúry | 1 m |
| Bluetooth | Nie |
| On/off vypínač | Áno |
| Protišmykové podložky | Áno |
| Lis na citrusové plody | Nie |
| Hĺbka | 150 mm |
| Výška | 305 mm |
| Šírka | 325 mm |
| Príkon | 2200 W |
| Vstupné striedavé napätie | 230 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 Hz |
| Vstavaný displej | Nie |
| Upozornenia | Do not immerse in water or other liquids., Read instructions before use., Keep away from children. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Grinders |
|---|---|
| EAN: | 5901299955253 |
| Farba: | Biela |
| Dĺžka šnúry: | 1 m |
| Bluetooth: | Nie |
| On/off vypínač: | Áno |
| Protišmykové podložky: | Áno |
| Lis na citrusové plody: | Nie |
| Hĺbka: | 150 mm |
| Výška: | 305 mm |
| Šírka: | 325 mm |
| Príkon: | 2200 W |
| Vstupné striedavé napätie: | 230 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 Hz |
| Vstavaný displej: | Nie |
| Upozornenia: | Do not immerse in water or other liquids., Read instructions before use., Keep away from children. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
