ESPERANZA EKM032 Mlynček na mäso biely 2200W
Kód: AGDESPMDM0006Podrobný popis
ESPERANZA EKM032 Mlynček na mäso biely 2200W| Posunovač jedla | Áno |
| Nadstavec na klobásy | Áno |
| Počet sitiek | 3 |
| On/off vypínač | Áno |
| Nástavec na párky | Áno |
| Farba | Biela |
| Protišmykové podložky | Áno |
| Bluetooth | Nie |
| Kebbe prístroj | Áno |
| Lis na citrusové plody | Nie |
| Výška | 265 mm |
| Hĺbka | 130 mm |
| Šírka | 350 mm |
| Vstupné striedavé napätie | 230 V |
| Príkon | 2200 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 Hz |
| Vstavaný displej | Nie |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Grinders |
|---|---|
| EAN: | 5901299955291 |
| Posunovač jedla: | Áno |
| Nadstavec na klobásy: | Áno |
| Počet sitiek: | 3 |
| On/off vypínač: | Áno |
| Nástavec na párky: | Áno |
| Farba: | Biela |
| Protišmykové podložky: | Áno |
| Bluetooth: | Nie |
| Kebbe prístroj: | Áno |
| Lis na citrusové plody: | Nie |
| Výška: | 265 mm |
| Hĺbka: | 130 mm |
| Šírka: | 350 mm |
| Vstupné striedavé napätie: | 230 V |
| Príkon: | 2200 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 Hz |
| Vstavaný displej: | Nie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
