5-v-1 telový zastrihávač Taurus Hipnos Acqua
Kód: AGDTAUSTR0008Podrobný popis
5-v-1 telový zastrihávač Taurus Hipnos Acqua| Minimálna dĺžka vlasov | 1,5 mm |
| Presný zastrihávač | Áno |
| Farba | Čierna |
| Maximálna dĺžka vlasov | 1,2 cm |
| Súpravy pre celé telo | Áno |
| Vhodné pre | Univerzálne |
| Napájací zdroj | Batérie |
| Prevádzková doba | 90 min |
| Typ batérie | Zabudovaná batéria |
| Nabíjateľný | Áno |
| Ergonomická rukoväť | Áno |
| Ukazovateľ nabíjania | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hair clippers |
|---|---|
| EAN: | 8414234039156 |
| Minimálna dĺžka vlasov: | 1,5 mm |
| Presný zastrihávač: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Maximálna dĺžka vlasov: | 1,2 cm |
| Súpravy pre celé telo: | Áno |
| Vhodné pre: | Univerzálne |
| Napájací zdroj: | Batérie |
| Prevádzková doba: | 90 min |
| Typ batérie: | Zabudovaná batéria |
| Nabíjateľný: | Áno |
| Ergonomická rukoväť: | Áno |
| Ukazovateľ nabíjania: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
