Philips 5000 series MG5951/15 zastrihávač fúzov a vlasov Svetlo šedá 17 Lithium-ion (Li-ion)
Kód: AGDPHISTR0241Podrobný popis
Philips 5000 series MG5951/15 zastrihávač fúzov a vlasov Svetlo šedá 17 Lithium-ion (Li-ion)| Materiál nožov | Kov |
| Samoostriaca čepeľ | Áno |
| Súpravy pre celé telo | Áno |
| Počet dĺžkových krokov | 17 |
| Maximálna dĺžka vlasov | 1,6 cm |
| Pre presný zastrihávač | Tvár, Hlava, Nos |
| Suché a mokré holenie | Áno |
| Presný krok | 0,5 mm |
| Minimálna dĺžka vlasov | 0,5 mm |
| Farba | Svetlo šedá |
| Vhodné pre | Univerzálne |
| Zastrihávací nástavec na telo | Áno |
| Čistiaca kefa | Áno |
| Nástavce na hrebene | Telo, Hlava |
| Puzdro | Áno |
| Úložné puzdro | Áno |
| Presný hrebeň | Áno |
| Hrebeň | Áno |
| Počet nadstavcov | 11 |
| Napájací zdroj | Batérie |
| Prevádzková doba | 120 min |
| Doba nabíjania | 1 h |
| Typ batérie | Zabudovaná batéria, Lithium-ion (Li-ion) |
| Obsahuje detailný zastrihávač | Áno |
| Záručná lehota | 5 rok / roky |
| Typ hrebeňa | 3-7 mm; 9–13 mm |
| Ukazovateľ úrovne batérie | Áno |
| Vodeodolný | Áno |
| Ergonomická rukoväť | Áno |
| Indikácia nízkeho nabitia batérie | Áno |
| Ukazovateľ nabíjania | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hair clippers |
|---|---|
| EAN: | 8720689002257 |
| Materiál nožov: | Kov |
| Samoostriaca čepeľ: | Áno |
| Súpravy pre celé telo: | Áno |
| Počet dĺžkových krokov: | 17 |
| Maximálna dĺžka vlasov: | 1,6 cm |
| Pre presný zastrihávač: | Tvár, Hlava, Nos |
| Suché a mokré holenie: | Áno |
| Presný krok: | 0,5 mm |
| Minimálna dĺžka vlasov: | 0,5 mm |
| Farba: | Svetlo šedá |
| Vhodné pre: | Univerzálne |
| Zastrihávací nástavec na telo: | Áno |
| Čistiaca kefa: | Áno |
| Nástavce na hrebene: | Telo, Hlava |
| Puzdro: | Áno |
| Úložné puzdro: | Áno |
| Presný hrebeň: | Áno |
| Hrebeň: | Áno |
| Počet nadstavcov: | 11 |
| Napájací zdroj: | Batérie |
| Prevádzková doba: | 120 min |
| Doba nabíjania: | 1 h |
| Typ batérie: | Zabudovaná batéria, Lithium-ion (Li-ion) |
| Obsahuje detailný zastrihávač: | Áno |
| Záručná lehota: | 5 rok / roky |
| Typ hrebeňa: | 3-7 mm; 9–13 mm |
| Ukazovateľ úrovne batérie: | Áno |
| Vodeodolný: | Áno |
| Ergonomická rukoväť: | Áno |
| Indikácia nízkeho nabitia batérie: | Áno |
| Ukazovateľ nabíjania: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
