Strihače WAHL Rapid ElitePro 20106.0460
Kód: AGDWAHSTR0135Podrobný popis
Strihače WAHL Rapid ElitePro 20106.0460| Maximálna dĺžka vlasov | 2,5 cm |
| Materiál | Kov, Šnúra |
| Je možné umývať v umývačke | Nie |
| Bezšnúrový | Nie |
| Protišmykové | Áno |
| Počet programov | 10 |
| Farba | Strieborná, Čierna |
| Minimálna dĺžka vlasov | 1,5 mm |
| Zastrihávač | Nie |
| Napájací zdroj | Kábel |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hair clippers |
|---|---|
| EAN: | 5996415034295 |
| Maximálna dĺžka vlasov: | 2,5 cm |
| Materiál: | Kov, Šnúra |
| Je možné umývať v umývačke: | Nie |
| Bezšnúrový: | Nie |
| Protišmykové: | Áno |
| Počet programov: | 10 |
| Farba: | Strieborná, Čierna |
| Minimálna dĺžka vlasov: | 1,5 mm |
| Zastrihávač: | Nie |
| Napájací zdroj: | Kábel |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
