Strihacie strojčeky WAHL Baldfader 20107.0460
Kód: AGDWAHSTR0119Podrobný popis
Strihacie strojčeky WAHL Baldfader 20107.0460| Farba | Čierna, Chróm |
| Počet dĺžkových krokov | 6 |
| Šírka orezu | 4,5 cm |
| Maximálna dĺžka vlasov | 1,3 cm |
| Odnímateľná čepeľ | Nie |
| Minimálna dĺžka vlasov | 1 mm |
| Obsahuje sieťovú šnúru | Áno |
| Úložné puzdro | Áno |
| Olej v cene | Áno |
| Nožnice | Áno |
| Čistiaca kefa | Áno |
| Ochranný kryt | Áno |
| Hrebeň | Áno |
| Počet nástavcov na strihanie | 2 |
| Dĺžka šnúry | 2 m |
| Napájací zdroj | AC |
| Výška balenia | 250 mm |
| Hĺbka balenia | 75 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 961 g |
| Šírka balenia | 165 mm |
| Indikácia nabíjania batérií | Nie |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hair clippers |
|---|---|
| EAN: | 5996415034271 |
| Farba: | Čierna, Chróm |
| Počet dĺžkových krokov: | 6 |
| Šírka orezu: | 4,5 cm |
| Maximálna dĺžka vlasov: | 1,3 cm |
| Odnímateľná čepeľ: | Nie |
| Minimálna dĺžka vlasov: | 1 mm |
| Obsahuje sieťovú šnúru: | Áno |
| Úložné puzdro: | Áno |
| Olej v cene: | Áno |
| Nožnice: | Áno |
| Čistiaca kefa: | Áno |
| Ochranný kryt: | Áno |
| Hrebeň: | Áno |
| Počet nástavcov na strihanie: | 2 |
| Dĺžka šnúry: | 2 m |
| Napájací zdroj: | AC |
| Výška balenia: | 250 mm |
| Hĺbka balenia: | 75 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 961 g |
| Šírka balenia: | 165 mm |
| Indikácia nabíjania batérií: | Nie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
